KARLOVAČKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Decki jel neko zna kak se zove plavusa iz Office shoesa dobro dupe mala mozda i najbolje u supernovi niza je i nosi naocale ali kako jebeno dupe je imala msm da ss sanja zove
jel neko mouda zna nesto
 
Decki jel neko zna kak se zove plavusa iz Office shoesa dobro dupe mala mozda i najbolje u supernovi niza je i nosi naocale ali kako jebeno dupe je imala msm da ss sanja zove
jel neko mouda zna nesto
ovakvi su mi najjači, vide žensku negdje onda se idu raspitivat o njoj misleći da će dobit nešto od nje il još gore da se možda prodaje za pare. Kolko si muško kad joj nisi sam prišao i pitao sto te zanima? Objavljujes opis cure iz male sredine i stvarno joj zbog debila trebaju problemi, bravo!
 
ovakvi su mi najjači, vide žensku negdje onda se idu raspitivat o njoj misleći da će dobit nešto od nje il još gore da se možda prodaje za pare. Kolko si muško kad joj nisi sam prišao i pitao sto te zanima? Objavljujes opis cure iz male sredine i stvarno joj zbog debila trebaju problemi, bravo!
Ja ne vidim problem kaj sam pitao u temi ko je i kaj je mozda neko nesto zna a ti ocito nemas pojma pa kaj imas opce komentirat
 
Bogu hvala pa ima vas koji kad vidite zensku stanete i pitate jel sedaje za pare
ne, mi normalni prolistamo oglase jer se tamo žene uglavnom davaju za pare, ako ih ne nađemo u našem gradu odemo u drugi pa tamo jebemo. Nismo očajni tolko da pomislimo da se svaka druga na cesti daje za pare.
Ne ispitujemo po cesti ko jadnici a bome nit pišemo javno njihov opis i naziv radnog mjesta.
 
Decki jel neko zna kak se zove plavusa iz Office shoesa dobro dupe mala mozda i najbolje u supernovi niza je i nosi naocale ali kako jebeno dupe je imala msm da ss sanja zove
jel neko mouda zna nesto
Inače i povremeno "škicnem" ovdje što se dešava, čisto iz znatiželje, dosade ili neke svojevrsne vlastite gluposti... totalno nebitno... Nego, ovo mi je prvi post na ovom forumu i mogu samo reći da sam se ulogirao samo da ti mogu napisati da si u najmanju ruku "tenkre" i sve što ti @abcd napisao/la totalno stoji. Pa ne možeš biti toliki konj i na ovakvoj vrsti foruma takve stvari pisati, pa čak i praviti eventualne probleme, ne samo toj, nego bilo kojoj djevojci koja ti se random svidi na ulici ili bilo gdje. Zaista mi nisu jasni neki ljudi jbt..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh