Kako zbarit cure u klubu?

temelj neki već imaš, 40god je mlad čovjek koji puno toga može napravit od sebe! Oronuli starci se lako mogu pretvorit u seksi starca samo poradi na sebi. Sigurno ne radiš baš po cjele dane, odvoji dnevno sat vremena za sebe kolko god i umoran bio uci će ti u rutinu svremenom.. pregrizi, treniraj, trči makar kolko god teško bilo u početku, izbaci loše stvari, jedi zdravije i izgledat ćeš bolje i zdravije, alkohol zaboravi, promjeni si sklop u glavi i kreni, ali kreni! To nije ništa skupo, ne košta, malo edukacije na netu posluži a tek je 3mj, do ljeta stari možeš bit avion i promjenit se totalno fizički a i psihički! Samo KRENI, osjećat ćeš se bolje a dam se kladit da će svremenom i ljubavna tema postat bolja.
Nitko na svijetu nije oronuo,ružan i jadan, osim ako on to sam nezeli ostat i zapustit se do kraja jer je lijen i slično.


Ako ne možeš, onda jebiga stari sretno dalje! <3
Hvala stari!
Ma ja sam si vjerojatno umislio da sam prestar za bilo kaj. Znam da sigurno sa 40 neću moć bariti cure mlađe od 30, a ove mojih godina i starije su uglavnom zauzete, u braku, i nisu zainteresirane za vezu. Sad me malo iznenadilo ovo kaj si napisao da 40 i nije toliko staro. Ja sam već mislio da mi je vrijeme odavno prošlo.
Ma probao sam ja bildat, išao sam u teretanu, uzimao proteine, postepeno povećavao težinu utega, ali nije bilo vidljivog napretka. Noge su mi nabildane i odlično izdefinirane, ali ruke su tanke. Razmišljao sam krenuti opet, ali nemam vremena. Dižem se u 4:30, dođem s posla iza 4, povremeno radim u fušu popodne sat-dva pa i tu izgubim vremena, tak da tek iza 7 budem slobodan a rano idem u krevet. Inače imam kondicije, mogu 30 km pretrčat bez problema, jedem izuzetno zdravu hranu, nikad nisam ni pio ni pušio. Tak da jako pazim na sve to. Kod mene je problem izrazito ružna faca, stvarno jako ružna, neki su rekli i nakazna. I to kaj puno starije izgledam. A tu, nažalost, nemrem niš. I naravno, lova. Radim za čisti zajamčeni minimalac i nije mi plaćen prijevoz. Režije me koštaju skoro 300 eura, a moram pomagati i familiji tak da mi mjesečno ostane možda kakvih 100 eura, i da nemam taj fuš vjerojatno bih skupljao flaše. Tako da je 150-200 eura za kurvu ogromni problem. Radim ko konj a šefovi me ne cijene. Tražim drugi posao, ali danas mi koji nemamo faks niti neku bolju školu možemo jedino rintati za crkavicu.
 
Prije si dobio savjete u vezi brade i to su ti dobri savjeti iako ti misliš suprotno... Ima žena koje naprosto (bar tako one misle) ne vole bradu, neke kažu i ne podnose... I to je u redu... Ali mnoge promijene mišljenje, pogotovo kad ju osjete među nogama...;) A neke je smatraju izuzetno seksi i muževno... Bez obzira bila ona kratka, srednja ili duga bajkerska, ali ono što je apsolutno važno je da je uredna, njegovana, mirišljiva... Nemaš što izgubiti ako probaš... Lako je za koji mjesec obriješ ako vidiš da ti više šteti nego koristi... Skupi snage i odlučnosti i probaj si negdje vani naći posao, nije jednostavno ni lako, ali "tko ne riskira, ne profitira"...
 
Hvala stari!
Ma ja sam si vjerojatno umislio da sam prestar za bilo kaj. Znam da sigurno sa 40 neću moć bariti cure mlađe od 30, a ove mojih godina i starije su uglavnom zauzete, u braku, i nisu zainteresirane za vezu. Sad me malo iznenadilo ovo kaj si napisao da 40 i nije toliko staro. Ja sam već mislio da mi je vrijeme odavno prošlo.
Ma probao sam ja bildat, išao sam u teretanu, uzimao proteine, postepeno povećavao težinu utega, ali nije bilo vidljivog napretka. Noge su mi nabildane i odlično izdefinirane, ali ruke su tanke. Razmišljao sam krenuti opet, ali nemam vremena. Dižem se u 4:30, dođem s posla iza 4, povremeno radim u fušu popodne sat-dva pa i tu izgubim vremena, tak da tek iza 7 budem slobodan a rano idem u krevet. Inače imam kondicije, mogu 30 km pretrčat bez problema, jedem izuzetno zdravu hranu, nikad nisam ni pio ni pušio. Tak da jako pazim na sve to. Kod mene je problem izrazito ružna faca, stvarno jako ružna, neki su rekli i nakazna. I to kaj puno starije izgledam. A tu, nažalost, nemrem niš. I naravno, lova. Radim za čisti zajamčeni minimalac i nije mi plaćen prijevoz. Režije me koštaju skoro 300 eura, a moram pomagati i familiji tak da mi mjesečno ostane možda kakvih 100 eura, i da nemam taj fuš vjerojatno bih skupljao flaše. Tako da je 150-200 eura za kurvu ogromni problem. Radim ko konj a šefovi me ne cijene. Tražim drugi posao, ali danas mi koji nemamo faks niti neku bolju školu možemo jedino rintati za crkavicu.
Gle Mali Miš ti je ovo napisao odi probati van. Kad smo ušli u EU ja sam totalno bio bez para. Skupio nekako lovu i otišao u Njemačku. Odmah se digneš što se tiče para a da ne govorim što se tiče žena. Tamo kvalitetnih kurvi ima koliko hoćeš. Ja sam prvo jebao kurve ali onda sam se malo integrirao (naučiš malo jezik i tako) i onda njih više nisam jebao. I tako malo pomalo sam se dignuo čak sam i živio s curom 2 g koja je bila vrlo dobra pička (jedino nije dala da ju jebem u guzu što je bio minus) . Tako da sve se može. Vjeruj mi nisam ni ja neki Bred Pitt koji zarađuje milijune pa jebem. Znači može se. Samo se moraš malo trgnuti jbg ništa ti neće doći samo od sebe.
 
Pa nije let na mjesec. Izaberi onu koja ti se najviše sviđa, uhvati joj pogled, kada vidiš da te gleda nasmiješi joj se, mahni ili kimni glavom..... Vidi reakcije u 10tak minuta jer ako joj se sviđaš na prvi pogled neće te ignorirati. Dalje je sve do tebe, bitno je ne čekati dugo već prići i započeti razgovor.
Ovaj savjet je odlican i uvijek prolazi, bitno je taj prvi korak da je zainteresiras, osmijeh, ako ti uzvrati prides i pitas bilo sto i krece razgovor, poslije je sve lakse, a vidi se da je Kikash stari lisac i pristojan muskarac
 
Ovaj savjet je odlican i uvijek prolazi, bitno je taj prvi korak da je zainteresiras, osmijeh, ako ti uzvrati prides i pitas bilo sto i krece razgovor, poslije je sve lakse, a vidi se da je Kikash stari lisac i pristojan muskarac
Jako,ali baš jako bitno prilikom prvog kontakta.Osobna higijena!
Ne smrdjeti na miris cigareta,znoja,alkohola ..
Oprati zube , istuširati se prije izlaska van..
Nabaciti kakav parfem,ne sad previše..
Pogled oči u oči ,sa osmijehom uvijek dobro dođe..
Nabaciti neke fore poput zanimaš me,volio bih te upoznati, primijetio sam da gledaš u mojem smjeru,..
 
Poz. Evo neko moje iskustvo .
Već dugo sjedim na nekom događaju i red ispred sjedi jedna cura. U društvu roditelja. Izmjenimo uvjek nekakav krati razgovor tipa što ima i tako sve nešto ležerno ali kratko.
Što sam više dolazio više mi se počinjala sviđati. Cura ima dečka jer vidim na njenom zaslonu mobitela sliku njih skupa.
U zadnje vrijeme a možda ja to nisam prije doživljavao kad joj dam ruku i pitam što ima vidim da ushićeno odgovara kao hvata zrak kad govori uzbuđena. Uvjek se nasmije na nekakve moje izjave ili komentare uvjek potvrdno odgovori. I baš se ono znamo zagledat na kratko jedno u drugo.
Zadnji put nekako nam se pogledi uhvatiše u koštac ja gledam nju lagano se smijem ona gleda mene ne trepće i to traje barem 1do2minute.
E sad nezgodno mi ju bilo što pitat jer je u društvu roditelja, a neznam sad jel ovi znakovi njeni stvarno nešto govore ili sam ja zaljubljen toliko da se hvatam za ovo sve 😂
 
Poz. Evo neko moje iskustvo .
Već dugo sjedim na nekom događaju i red ispred sjedi jedna cura. U društvu roditelja. Izmjenimo uvjek nekakav krati razgovor tipa što ima i tako sve nešto ležerno ali kratko.
Što sam više dolazio više mi se počinjala sviđati. Cura ima dečka jer vidim na njenom zaslonu mobitela sliku njih skupa.
U zadnje vrijeme a možda ja to nisam prije doživljavao kad joj dam ruku i pitam što ima vidim da ushićeno odgovara kao hvata zrak kad govori uzbuđena. Uvjek se nasmije na nekakve moje izjave ili komentare uvjek potvrdno odgovori. I baš se ono znamo zagledat na kratko jedno u drugo.
Zadnji put nekako nam se pogledi uhvatiše u koštac ja gledam nju lagano se smijem ona gleda mene ne trepće i to traje barem 1do2minute.
E sad nezgodno mi ju bilo što pitat jer je u društvu roditelja, a neznam sad jel ovi znakovi njeni stvarno nešto govore ili sam ja zaljubljen toliko da se hvatam za ovo sve 😂
Dino Jelusick je kao desetogodišnjak ima slično iskustvo, pa nez..vidi s njim
 
Ako stojiš za šankom ili u nekom ćošku nećeš ništa zbariti, ako se zabuljiš u neku pre dugo i ne možeš skinut pogled skužit će te i mislit da si čudak.
Ako uhvatiš pogled od koje cure i osmijeh to ti je dobar znak za ulet, ne uleći bezveze ako nije je bilo kakvih signala samo će te odjebat.
Ako nemaš samopouzdanja treniraj ulete na ružnijim manje zgodnim curama jer s njima je lakše uspostaviti komuniikaciju.
Stupanj bahatosti proporcionalan je ženskoj ljepoti, što je cura lješćpša to je muškarcima teže komunicirati s njima, jednostavno useremo se pred dobrom pučkom.
Ples je jako bitan tu je nekako najlakše opustiti se, uletiti i ispipati situaciju doslovno.
Odeš na tečaj Latino plesova ili yogu to je meni bilo otkriće. Aktivnosti za koje će te frendovi zajebavati da si peder jer su samo cure tamo.
Ja sam imao sreće, bio sam sramežljivi tutlek koji je s 18 došao u Zagreb te je u domu na Savi imao Cazanovu za cimera i kasnije frenda lik je bio talent za bariti, pokraj njega sam polagano otpuštao i ispekao zanat u klubovima oko Save i u domu na domskim žurkama.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh