Kako pronaći ljubavnika

To da cure nalaziš po cesti u eu su lovačke priče, 6 godina na špediciji, naišao na par cura, uličarki koje izgledaju za ne gledati, tako da ništ od toga
 
Ljudino moja, a i ostali... Znate li vi šta je ljivavnik/ca? Prvi spontani kontakt i odnos među njima nije moguće opisati i on je na bazi stroge emocije, i naravno svakome se to ne dešava! Ako si špediter kao što navodiš, imaš mnogo više mogućnosti za fizičko pražnjenje. Mislim na drumske dame, kao i mnoge parkinge koje koristite u tranzitu. LJUBAVNICA SE NE TRAŽI, pogotovo ne preko oglasa ili foruma. Na taj način tražite nešto drugo...
Kako definiraš osobu za seksualne odnose sa strane? Prvenstveno seks, kemija možda slučajno
 
Kemije tu nema, a definisati se takva osoba može jedino kao prostitutka. Malo brutalno ali jedino realno, bez osude naravno (jer smo mi korisnici i sami sebe ne osuđujemo)...
Za mene je definicija prostitutke ona za koju se plaća. Ima i puno cura/žena željnog dobrog seksa. Nažalost živimo u društvu gdje je ženska seksualnost osuđivana od strane društva pa ih se odma trpa u kategoriju prostitutke.
 
  • Like
reagiranja: BLX
To da cure nalaziš po cesti u eu su lovačke priče, 6 godina na špediciji, naišao na par cura, uličarki koje izgledaju za ne gledati, tako da ništ od toga
Ma nisu lovačke priče, znaš i sam. Te uličarke što si ih viđao hrane svoje porodice. Ja sam iz BiH i ovdje za njih ima dosta posla, al' budimo realni da za 10-20 Eur. i nemožeš očekivati svaki put Top modela i visoku higijenu!
 
Ma nisu lovačke priče, znaš i sam. Te uličarke što si ih viđao hrane svoje porodice. Ja sam iz BiH i ovdje za njih ima dosta posla, al' budimo realni da za 10-20 Eur. i nemožeš očekivati svaki put Top modela i visoku higijenu!
Da se mene pita ja bi ih legalizirao i nek cure rade. Ali sad već skrečemo sa teme. Teško je upoznati nekog za nešto online.
 
Moglo bi se reći da sam ljubavnik. Ženu s kojom se viđam, upoznao sam u lančanom sudaru 3 auta. Ja bio u sredini. Razmijenili brojeve zbog osiguranja i tako počelo. Ona inače udana, medicinska sestra, ima dvoje djece i muža alkoholičara... Kako doma nema ništa od muža, podružimo se u nekom šumarku u autu
 
Čim razmišljaš o jebaču " ta tlane " vrijeme ti je da se razvedeš.
Jer ja koliko znam cilj i svrha braka i bračne zajednice bi valjda trebali da znače da si samo sa tom osobom u svakom smislu i da sa njom proživiš život, gradiš, djeca i svi ostali fazoni.
Slušaj oko moje, pitaj supruga šta misli o tome da te kum ili komšija "briju" a mozda čak i ova kombinacija i kum i komšija zajedno 😉.
On ce ti dati pravi odgovor na pitanje, nemoj peglat narod po forumu a vidi se iz aviona da ti je priča šuplja i da si jedna od onih što ne zna ni ona šta hoće 🤣🤣🤣.

A ako si ga već upitala i on se slaže da trebaš ugoditi sebi i svojim sexualnih fantazijama onda je to već neka druga priča. TO POŠTUJEM 👍.
U tom slučaju ostavi broj telefona pa da vrištiš u hotelskoj sobi k'o ciganka kad udaje ćer. I ne pametuj mnogo ... ili si Lav il nisi 😎. Dominđenja ba ...
 
Čim razmišljaš o jebaču " ta tlane " vrijeme ti je da se razvedeš.
Jer ja koliko znam cilj i svrha braka i bračne zajednice bi valjda trebali da znače da si samo sa tom osobom u svakom smislu i da sa njom proživiš život, gradiš, djeca i svi ostali fazoni.
Slušaj oko moje, pitaj supruga šta misli o tome da te kum ili komšija "briju" a mozda čak i ova kombinacija i kum i komšija zajedno 😉.
On ce ti dati pravi odgovor na pitanje, nemoj peglat narod po forumu a vidi se iz aviona da ti je priča šuplja i da si jedna od onih što ne zna ni ona šta hoće 🤣🤣🤣.

A ako si ga već upitala i on se slaže da trebaš ugoditi sebi i svojim sexualnih fantazijama onda je to već neka druga priča. TO POŠTUJEM 👍.
U tom slučaju ostavi broj telefona pa da vrištiš u hotelskoj sobi k'o ciganka kad udaje ćer. I ne pametuj mnogo ... ili si Lav il nisi 😎. Dominđenja ba ...
Uh sto volim ovakve koji ti odrze ocinsku lekciju i jos te usput izvrijedjaju, a manji su od makovog zrna i nemaju ni upola ono sto ti imas, ali prizeljkuju pa se bahate i pumpaju ego svojom pamecu
 
Moglo bi se reći da sam ljubavnik. Ženu s kojom se viđam, upoznao sam u lančanom sudaru 3 auta. Ja bio u sredini. Razmijenili brojeve zbog osiguranja i tako počelo. Ona inače udana, medicinska sestra, ima dvoje djece i muža alkoholičara... Kako doma nema ništa od muža, podružimo se u nekom šumarku u autu
Joe1985, mozes li se javiti u pp?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh