Kako pronaći ljubavnika

sto posto :D

a zbilja me iskreno zanima :)
Ljubavnici se ne pronalaze, već dolaze spontano u vaš život (naravno, ko to sebi dozvoli) i na nama je da li idemo do kraja ili ne. Po meni najbolja je varijanta, vananbračni partner za dobar obostrani Sex (ali ne ljubavnik-ca), ako već želite da sačuvate brak! Mnogo je jeftinija i bezbolnija varijanta naći sebi na oglasu nekoga da te zadovolji, s ljubavnikom ili ljubavnicom kada se stvari otmu kontroli, uglavnom stvari krenu u kontra smijeru (prema bankrotu).
 
Ljubavnici se ne pronalaze, već dolaze spontano u vaš život (naravno, ko to sebi dozvoli) i na nama je da li idemo do kraja ili ne. Po meni najbolja je varijanta, vananbračni partner za dobar obostrani Sex (ali ne ljubavnik-ca), ako već želite da sačuvate brak! Mnogo je jeftinija i bezbolnija varijanta naći sebi na oglasu nekoga da te zadovolji, s ljubavnikom ili ljubavnicom kada se stvari otmu kontroli, uglavnom stvari krenu u kontra smijeru (prema bankrotu).
ne dolaze samo spontano. I koja je razlika izmedu vanbracnog partnera i ljubavnika? XD ista stvar je to
 
  • Like
reagiranja: BLX
Onda moras probat kad ti je to uzbudljivo,nisu ti price samo uzbudljive,najbolje ti je isprobat tako nesto pa da onda mi cujemo tvoje iskustvo...nije valjda da nema jos nijedne ponude🙈?imas u inbox garant😂😂
 
ne dolaze samo spontano. I koja je razlika izmedu vanbracnog partnera i ljubavnika? XD ista stvar je to
Ma razlika je ogromna iz ugla muškarca. On može imati suprugu ili ne vjenčanu suprugu (vanbračna zajednica), ljubavnicu kao i koristiti usluge prostitutke... Procjenite razliku, pražnjenja muškarca. Mislim samo na sexualni dio!
 
Tko vjeruje u ovo što je napisano je jako glup i naivan, gotovo sam siguran da je ova tema otvorena kao način privlačenja pažnje očajnih drkaroša kako bi se upecali, a iza svega se krije još jadniji drkaroš koji će vas nekako preveslati, ali dobro ako netko vjeruje da je ovo ozbiljno pitanje od prave žene koja se učlanila na forum samo zbog ovoga i isti dan napisala ovako nešto, dobro samo naprijed
 
Ne, u inbox sam dobila ravno dvije poruke. A to mi uopce nije bio cilj. Ovo je moje legit pitanje. Nemojte sudit po sebi, svako ima drugacije sitiacije u zivotu :)
 
Tko vjeruje u ovo što je napisano je jako glup i naivan, gotovo sam siguran da je ova tema otvorena kao način privlačenja pažnje očajnih drkaroša kako bi se upecali, a iza svega se krije još jadniji drkaroš koji će vas nekako preveslati, ali dobro ako netko vjeruje da je ovo ozbiljno pitanje od prave žene koja se učlanila na forum samo zbog ovoga i isti dan napisala ovako nešto, dobro samo naprijed
E a ne znam kako bih ja IKOGA preveslala s obzirom da ne trazim upoznavanje ni vidanje s ljudima s interneta haha
 
Ja tražim ljubavnicu/frendicu s povlasticama (žena dozvoljava) :) ali mi je problem upoznati nekog novog jer vozim špediciju, badoo i tinder nisu da li nekakvi rezultat, na smokvi moraš imati zlatnog da te se primjeti, tako da su preporuke za neko upoznavanje dobro došle :)
 
Ja tražim ljubavnicu/frendicu s povlasticama (žena dozvoljava) :) ali mi je problem upoznati nekog novog jer vozim špediciju, badoo i tinder nisu da li nekakvi rezultat, na smokvi moraš imati zlatnog da te se primjeti, tako da su preporuke za neko upoznavanje dobro došle :)
Ljudino moja, a i ostali... Znate li vi šta je ljivavnik/ca? Prvi spontani kontakt i odnos među njima nije moguće opisati i on je na bazi stroge emocije, i naravno svakome se to ne dešava! Ako si špediter kao što navodiš, imaš mnogo više mogućnosti za fizičko pražnjenje. Mislim na drumske dame, kao i mnoge parkinge koje koristite u tranzitu. LJUBAVNICA SE NE TRAŽI, pogotovo ne preko oglasa ili foruma. Na taj način tražite nešto drugo...
 
Ljudino moja, a i ostali... Znate li vi šta je ljivavnik/ca? Prvi spontani kontakt i odnos među njima nije moguće opisati i on je na bazi stroge emocije, i naravno svakome se to ne dešava! Ako si špediter kao što navodiš, imaš mnogo više mogućnosti za fizičko pražnjenje. Mislim na drumske dame, kao i mnoge parkinge koje koristite u tranzitu. LJUBAVNICA SE NE TRAŽI, pogotovo ne preko oglasa ili foruma. Na taj način tražite nešto
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh