Kako pronaći ljubavnika

Moglo bi se reći da sam ljubavnik. Ženu s kojom se viđam, upoznao sam u lančanom sudaru 3 auta. Ja bio u sredini. Razmijenili brojeve zbog osiguranja i tako počelo. Ona inače udana, medicinska sestra, ima dvoje djece i muža alkoholičara... Kako doma nema ništa od muža, podružimo se u nekom šumarku u autu
Prijatelju bas si naivan k'o francuska sobarica. Stvarno mislis da je udes bio slucajnost ? E moj vole, pekao si se ti danima na raznju a da nisi bio ni svjestan 🤣. A tek ta " ofirna " prica o muzu alkoholicaru, vjerovatno je plakala dok je to govorila 🤭. Nek si ti pao na njene suze, pa kud puklo da puklo 😉
Bas si kralj 😝. Najjaci si na forumu dede mi rahmetli 💖
 
Kako pronaći?
Netko je napisao da se ljubavnici spontano nađu. Istina. Nema ništa od forsiranja da se nešto mora, jer onda uglavnom ništa od toga. Isto tako lakše je naći nešto kad si zauzet nego kad si slobodan. Ne znam zašto je to tako (nek cure daju odgovor), ali cure češće gledaju zauzete muškarce.
Osobno je i meni tako. Duže slobodan pa ništa, a sad duže zauzet i eto ti Xxx prilika za nešto sa strane. Naravno da tu treba biti oprezan, al smatram da je najbolje biti iskren sa ljubavnicom, da se zna na šta se svodi taj odnos, kao i to da je bolje takav odnos imati sa zauzetom osobom.
 
Čim razmišljaš o jebaču " ta tlane " vrijeme ti je da se razvedeš.
Jer ja koliko znam cilj i svrha braka i bračne zajednice bi valjda trebali da znače da si samo sa tom osobom u svakom smislu i da sa njom proživiš život, gradiš, djeca i svi ostali fazoni.
Slušaj oko moje, pitaj supruga šta misli o tome da te kum ili komšija "briju" a mozda čak i ova kombinacija i kum i komšija zajedno 😉.
On ce ti dati pravi odgovor na pitanje, nemoj peglat narod po forumu a vidi se iz aviona da ti je priča šuplja i da si jedna od onih što ne zna ni ona šta hoće 🤣🤣🤣.

A ako si ga već upitala i on se slaže da trebaš ugoditi sebi i svojim sexualnih fantazijama onda je to već neka druga priča. TO POŠTUJEM 👍.
U tom slučaju ostavi broj telefona pa da vrištiš u hotelskoj sobi k'o ciganka kad udaje ćer. I ne pametuj mnogo ... ili si Lav il nisi 😎. Dominđenja ba ...
Frende je'l bi ti jeb'o ili školov'o?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh