Kako jebat u 2024/2025.

Good luck, samo naprijed, svatko u svojoj masti radi sto zeli hahaha ..Volim sto sa svojim osim jebanja,zamisli,mogu i porazgovarati kao sa stabilnom osobom ...
Sve je to ok, svatko ima ono sto voli, ja ne zelim razgovarati, kad te platim sluzis mi samo za isprazniti jaja i ispuniti moje zelje, jednom kad je to gotovo, pod tus i doma, ili kod drugog klijenta, ne tice me se ;)
 
Sve je to ok, svatko ima ono sto voli, ja ne zelim razgovarati, kad te platim sluzis mi samo za isprazniti jaja i ispuniti moje zelje, jednom kad je to gotovo, pod tus i doma, ili kod drugog klijenta, ne tice me se ;)
Oh,ja ne pricam uopce o prostituciji...krivo smo se razumjeli, apsolutno se slazem kad je prostitucija u pitanju samo sto je meni osobno passe o tome, ja sam to prerasla.Lik pita kako naci curu na temi
 
Ne znam zasto majke mi mislite da prostitutke zele s vama razgovarati...razgovaraju jer MORAJU i jer zele da dodes opet ako placas dobro i brzo svrsis...samo ste jedan u nizu,sta nije jasno buraz moj
 
Jos jedan koji nit cure, nit zene imao. Ali, bitno da sa parama ide "kupiti" zenu. Jadno i bijedno. Koji ocajnici. Vas problem je sto u sustini (osim para) nemate nista za ponuditi zeni. Zato i stremite takvim jednokratnim rjesenjima i onda to sebi pripisujete kao neki toboznji uspjeh. Niste u stanju zenu uopce osvojiti, a onda neki od vas jos i te TS spodobe uzmu kao nadomjestak zeni. Bijedno i ogavno.
 
Jos jedan koji nit cure, nit zene imao. Ali, bitno da sa parama ide "kupiti" zenu. Jadno i bijedno. Koji ocajnici. Vas problem je sto u sustini (osim para) nemate nista za ponuditi zeni. Zato i stremite takvim jednokratnim rjesenjima i onda to sebi pripisujete kao neki toboznji uspjeh. Niste u stanju zenu uopce osvojiti, a onda neki od vas jos i te TS spodobe uzmu kao nadomjestak zeni. Bijedno i ogavno.
Od likova koji spominju pare uglavnom ni sok ne dobijes,pogotovo tu tak da ..
 
Da se vratimo temi... Moj frend plaća Tinder 16 eura tjedno, i tu i tamo neš pojebe... Uglavnom, udane žene i za njega, nezadovoljavajući kalibar cura, što se izgleda tiče. Najbolja stvar kod toga je što se on grozi od spomena na prostituciju... Mislim da bi jeftinije prošao da ode kurvi, a možda ga ne bi neki ludi muž zaklao sjekirom. Tinder, kao što je netko linkao video, funkcionira samo za muške manekene, one koji su 1% populacije što se izgleda tiče. Ako plačaš, bolji ti je ege, realno.
Uletavanje je mrtva aktivnost, također. Ovisiš ili o nebeskoj sreći ili moraš uletavati svaki dan 50 puta da dobiš neki rezultat. Čak i da si zgodan, šarmantan, imaš para; ako priđeš 10 puta, 9 njih te odjebe. Ja sam imao neke rezultate kad sam bio besposlen, pa sam mogao po cijeli dan se zajebavat. Ovako, zaboravi...
Po meni, jedini način je da imaš dobre socijalne krugove, gdje ima puno žena. Ako se ponašaš normalno i nisi debil, sigurno ćeš naći nešto. Problem je kaj većina likova ima pimpek party socijalne krugove....
Znači, najbolja opcija Vam je prostitucija. Prođete jeftinije i izgubite manje vremena i živaca. Morate zaboraviti te Disney priče o ljubavi i James Bond brije o barenju pičoka.
 
Bas bi voljela vidjeti profil zena na Tinderu i Badoo,daj zamisli nalazis se u slobodno vrijeme za dzabe sa likovima koji preko Badoo i Tindera moraju trazit picku😆
Buraz cim vidim da si tamo meni misljenje o tebi opada na minus nepovratno...
 
Mlada generacija je socijalno retardirana, cijeli život žive online. Njima je nenormalno da pričaju na telefon, a kamoli nešto uživo...
Te žene su: navlakuše koje vole dobijati 100 poruka dnevno kad im je samopouzdanje nisko; vole da ih očajni muškarci obasipaju komplimentima... ali se s nikim ne nalaze uživo.
Lude nimfomanke, koje žele jebat likove koji su iznad njihove lige.
Mlade cure, kojima je nenormalno upoznati lika izvan online svijeta.
Ima nešto sponza i kurva, i to je to otprilike
 
Mislim da se morate pomiriti da sa 40 vise niste za ni za jebati, kamoli da ste zanimljivi nekoj od 20. Kao musterija da, sta ce mi cikica neki,imam trenutno mladjega od sebe koji je uz sve i apsolutno otvorenog uma sto mi je najprivlačnije..ali svoju komociju ne dam..
Zasto se nikada niste stavili u poziciju sto vi nudite zeni i zasto bi neka zena pozeljela biti s vama, tu cete naci odgovore . Mislim da je svakoj ženi bolje samoj (iako zena nikada ne mora biti sama ako ne zeli) nego sa bilo kim sa ove stranice
Čuj ovog, a ja starija od 40 i jebača više nego sa 20, sad tek uživaju
žene ono full i mladi bullovi to znaju 😅
Ali da, vi muškarci koji ste godinama zanemarivali svoje psihičko i fizičko zdravlje, starite brže od nas, dobivate giht, jetra propada, odlaze vam zubi... Sa 40 možete u penziju, istina. Ili plaćat masne cifre da se netko pojebe sa vama.
Ja recimo zadnjih godina samo imam neke mladiće jer tako i izgledam i puna sam životne energije a briga o tijelu se u ovim godinama počinje vidjeti na ženama koliko su pojedine očuvane.
Imala sam i mlađe koji su izgledali čak starije od mene 🤣
 
Jos jedan koji nit cure, nit zene imao. Ali, bitno da sa parama ide "kupiti" zenu. Jadno i bijedno. Koji ocajnici. Vas problem je sto u sustini (osim para) nemate nista za ponuditi zeni. Zato i stremite takvim jednokratnim rjesenjima i onda to sebi pripisujete kao neki toboznji uspjeh. Niste u stanju zenu uopce osvojiti, a onda neki od vas jos i te TS spodobe uzmu kao nadomjestak zeni. Bijedno i ogavno.
Kupujem uslugu, kao sto u trgovini kupim kruh pa ga pojedem, platim te, izjebem te. i mozes ici, ne trebas mi, nisi potrebna. Prodala si se, odradila za sta si placena i bok.
 
Čuj ovog, a ja starija od 40 i jebača više nego sa 20, sad tek uživaju
žene ono full i mladi bullovi to znaju 😅
Ali da, vi muškarci koji ste godinama zanemarivali svoje psihičko i fizičko zdravlje, starite brže od nas, dobivate giht, jetra propada, odlaze vam zubi... Sa 40 možete u penziju, istina. Ili plaćat masne cifre da se netko pojebe sa vama.
Ja recimo zadnjih godina samo imam neke mladiće jer tako i izgledam i puna sam životne energije a briga o tijelu se u ovim godinama počinje vidjeti na ženama koliko su pojedine očuvane.
Imala sam i mlađe koji su izgledali čak starije od mene 🤣
Jasno,nova mlada energija,neopterecena ,jbt moj trenutni od 28 god nije pun sebe kao ovi od 40,50 plus ...
 
Kupujem uslugu, kao sto u trgovini kupim kruh pa ga pojedem, platim te, izjebem te. i mozes ici, ne trebas mi, nisi potrebna. Prodala si se, odradila za sta si placena i bok.
Ali kome ti trebas jeboteee hahaah...kad si musterija bankomat si,dolar,shvacas?
Ne postoji prostitutka koja zeli prijateljstvo ili vezu sa musterijom, za mene si u rangu lika koji mi je prodao burger jbt...
 
Žene, nemojte mislit da muškarci žele ženske u tridesetima i četrdesetima jer mladi svršavaju po vama. Likovi će pojebat bilo kaj... mrtvu vjevericu na cesti
 
Žene, nemojte mislit da muškarci žele ženske u tridesetima i četrdesetima jer mladi svršavaju po vama. Likovi će pojebat bilo kaj... mrtvu vjevericu na cesti
Hahaha pa što ne jebu onda ženu doma 😅
Tak da ti teorija ne stoji uopće.
I nebi baš rekla da bi pojebali bilošto, svatko ima svoje preferencije, a po komentarima i ocjenama vašim ovdje se vidi kolko bi neke 'koje valja zaobilazit' ili 'ne bih ponovio' jebali.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh