ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ajd sad nemojte naglit s Zdenkom

Ja sam pitao stare jebače koji u tom poslu preko 10g a ne da sad ona ide ako je išla prije 12-15g...

Možda je tad bila u krizi,samohrana majka pa eto dodatna zarada joj bila ko i večini domaćih tad
Ni bilo tad ege,zege i kojih drugih gluposti...
 
Bio kod


Malo je skuplja pa sam uspio samo pola sata, cura je jako lijepa, bas ono gf experience cura s koledza, ne da puno toga po sebi, ne voli lizanje, cista je, mirisljava, pusi s kapicom negdje do pola pa ga malo lize, mazi jaja, tijelo izvrsno. Matirala me u trecoj pozi. Zna 4-5 jezika pa mozete nesto i pricati s njom i na engleskom. Mislim da bi za sat bila odlicno iskustvo, ali 250 je meni too much kad znam da ima i za manje.
Zamagljeno joj je lice ali mislim da je to zato jer se nece dugo zadrzati u ovom poslu. Mogla bi se sigurno progurati negdje s takvim stasom pod ruku nekom menadzercicu ili tatinom sinu.
Aktivna, rasplesana, nasmijana i simpatična. Seks 8/10, ostalo desetka, mislim da se prica direktno s njom i brzo je odgovarala. Krevet los, nema klime ali vise nije vruce pa nije problem.
Lokacija prvomajska.

U stanu je sa Ane, ali nju nisam vidio. Koliko sam shvatio po komentarima na forumu Ane je nesto deblja nego na slikama.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh