ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Dvoumio se između:

I


Otisao kod Brune. Koji zajeb 😅

Vdio sam da je isti profil i u Puli pa sam rekao da mi posalje video jer se okrecem na vratima ako vidim da to nije ona. Dobio video, naravno da nije ona, ali bez obzira na +15 kg na videu, izgledala je ok pa sam otisao. Docekala me ista zena s videa, ali nakon tusa, ulazim u sobu, skida ogrtac i bit ce barem + 30 kg. E jebiga, sad mi je bilo neugodno jer je zena skroz simpa, prica engleski, i nije skupa.. pa sam se pravio da mi je napeto ogromno dupe iako nije. Ugl. pusenje bez je solidno, nista posebno, sex i nije nesto ali vise zato jer nemam kitu za tenditi ove + size 😅.. onda opet lagano pusenje i HJ..
Evo, tko voli malo "jace" i simpa cure, nek izvoli.
 
Dvoumio se između:

I


Otisao kod Brune. Koji zajeb 😅

Vdio sam da je isti profil i u Puli pa sam rekao da mi posalje video jer se okrecem na vratima ako vidim da to nije ona. Dobio video, naravno da nije ona, ali bez obzira na +15 kg na videu, izgledala je ok pa sam otisao. Docekala me ista zena s videa, ali nakon tusa, ulazim u sobu, skida ogrtac i bit ce barem + 30 kg. E jebiga, sad mi je bilo neugodno jer je zena skroz simpa, prica engleski, i nije skupa.. pa sam se pravio da mi je napeto ogromno dupe iako nije. Ugl. pusenje bez je solidno, nista posebno, sex i nije nesto ali vise zato jer nemam kitu za tenditi ove + size 😅.. onda opet lagano pusenje i HJ..
Evo, tko voli malo "jace" i simpa cure, nek izvoli.
Ej šta ova Bruna je tamo u Zadarskoj?
Dvoumio se između:

I


Otisao kod Brune. Koji zajeb 😅

Vdio sam da je isti profil i u Puli pa sam rekao da mi posalje video jer se okrecem na vratima ako vidim da to nije ona. Dobio video, naravno da nije ona, ali bez obzira na +15 kg na videu, izgledala je ok pa sam otisao. Docekala me ista zena s videa, ali nakon tusa, ulazim u sobu, skida ogrtac i bit ce barem + 30 kg. E jebiga, sad mi je bilo neugodno jer je zena skroz simpa, prica engleski, i nije skupa.. pa sam se pravio da mi je napeto ogromno dupe iako nije. Ugl. pusenje bez je solidno, nista posebno, sex i nije nesto ali vise zato jer nemam kitu za tenditi ove + size 😅.. onda opet lagano pusenje i HJ..
Evo, tko voli malo "jace" i simpa cure, nek izvoli.
Dvoumio se između:

I


Otisao kod Brune. Koji zajeb 😅

Vdio sam da je isti profil i u Puli pa sam rekao da mi posalje video jer se okrecem na vratima ako vidim da to nije ona. Dobio video, naravno da nije ona, ali bez obzira na +15 kg na videu, izgledala je ok pa sam otisao. Docekala me ista zena s videa, ali nakon tusa, ulazim u sobu, skida ogrtac i bit ce barem + 30 kg. E jebiga, sad mi je bilo neugodno jer je zena skroz simpa, prica engleski, i nije skupa.. pa sam se pravio da mi je napeto ogromno dupe iako nije. Ugl. pusenje bez je solidno, nista posebno, sex i nije nesto ali vise zato jer nemam kitu za tenditi ove + size 😅.. onda opet lagano pusenje i HJ..
Evo, tko voli malo "jace" i simpa cure, nek izvoli.
Ej ma di je ova Bruna na kojoj adresi?
 

Ruskinje i ukrajinke te slične su precijenjene...... a loša iskustva da Latinama je ako naletiš na drolje obične. Posijetio sam Ana Juiju, što je bila do neki dan ovdje.... cijenu sam dobio 200e+ oral bez kondoma u cijenu. Cura je visoka 175, tijelo bez greške, ali kako cura izgleda uživo zamrznuo sam koliko je cura zgodna, trebalo mi je par sekundi da prozborim lol. Uz sve cura se potrudila i u komunikaciji (uči eng. no koristi G.translator), i nije jedna od onih koja samo Yes,Yes i klima glavom pa troši timer, još smo se zapričali i ostao sam 20-tak min duže, nasmijala se i kaže da se dobro društvo ne izbjegava.
Volio bih čuti takva iskustva sa S.S.S.R nuklearkama...... cijene su im u Puli 50-100€ više nego u Zg-u, Splitu- ili Osijeku...... u Zagrebu ih nađeš po 150...... od mene ovdje ne dobiju ništa....
Probao sam i ja , riba je vrh vrhova, na prvu kad sam ju vidio skoro sam se srusio nisam mogao znaci toppp 🔥🔥
 
Sve po dogovoru i više od toga... Radi jako puno toga, za neke stvari koje sam tražio začudilo me da ih je odradila onako kako i tvrdi na profilu. Naravno uključeno sve u cijenu, svidjela mi se totalka pa sam platio i anal extra i moram priznati slike su joj katastrofa i to sam joj i rekao, uživo puno puno ljepša cura! 🫠🙌
Evo meni se tek sad riba javila i totalno neozbiljna dogovaramo se i da cu krenut prema njoj riba više ne odgovara totalni promašaj za nju.
 
Evo sad sam bio kod ove neke strankinje, samo da vam kažem pička je top, usluga nula zato se pripazite, slike sa profila nisu uopće njene, bačene pare tako da nebi preporučio nikom te brazilke, Španjolke, kolumbijke čista prevara.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh