ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Oglas si našao na avantura.net il'?

Eto javljeno mi da su u fenixu,Lucija sada 2cure
Plava Viki,crna Ana
Plava Viki već je bila
Crna Ana je nova


Cure nisu mlade,35+,imaju i koji kg više al su ok,susretljive,ljubazne,komunikativne
Inače da Ukrajinke al eto i slovenski dobro pričaju pa se da sporazumjeti

U fenixu sam čest gost,meni je jedini problem tamo što ulaz nije diskretan.uz glavnu je cestu i pješački Direkt vodi do druge strane gdje je kafić,pekara,trgovina
ma bio sam i ja u lucii.. i bilo mi ok.. cure nisu bogzna sta.. al usluga je ok.. al ova u kp. je na oglasu izgledala bas brutalno.. i jos je pitam.. jesi li to ti sa slike.. da da... kad ono.. rošpo
 
Ekipa, vec neko vrijeme trazim u Istri transicu, corssicu… da je submisivna… ali bezuspjesno… ako zna neko neka javi u Inbox…
 
🙂 Čemu takav stav?

Većina drži do sebe, ako je za vjerovati slikama🤔, a nadam se da bi rado prestale s ovom rabotom kad im se pruži prilika😃. I one su ljudi kao mi i zaslužuju poštovanje i dostojanstvo čovjeka😔.

Glavu gore! Za sada nisu potonule sve lađe😎!

Možda žele da ih se zavodi prije susreta (pokušao s nekoliko, skoro sam uspio, otkantale me al sam prebolio💪) pa da bude i nešto više od ovoga što "službeno" nude za toliko i toliko, kužiš😉.

Najbolje da ih mi slobodni sve poženimo, napravimo im bebice i adio mare 😍.
Zelim reci da su Brazilke broj 1 sto se svega tice 😁
 
kakav info? kvaliteta usluge?
 

Ruskinje i ukrajinke te slične su precijenjene...... a loša iskustva da Latinama je ako naletiš na drolje obične. Posijetio sam Ana Juiju, što je bila do neki dan ovdje.... cijenu sam dobio 200e+ oral bez kondoma u cijenu. Cura je visoka 175, tijelo bez greške, ali kako cura izgleda uživo zamrznuo sam koliko je cura zgodna, trebalo mi je par sekundi da prozborim lol. Uz sve cura se potrudila i u komunikaciji (uči eng. no koristi G.translator), i nije jedna od onih koja samo Yes,Yes i klima glavom pa troši timer, još smo se zapričali i ostao sam 20-tak min duže, nasmijala se i kaže da se dobro društvo ne izbjegava.
Volio bih čuti takva iskustva sa S.S.S.R nuklearkama...... cijene su im u Puli 50-100€ više nego u Zg-u, Splitu- ili Osijeku...... u Zagrebu ih nađeš po 150...... od mene ovdje ne dobiju ništa....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh