ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Preporuka svima! Nećete požalit centa!! 💪
Jeli bila Bianca ili Crystal...... jer kad sam kontaktiao Bianki, rekla da ona danasnć ne radi 11.03. da preporuča Krystal---- a s druhe strane Krystal je Nath, Angel,Brensa i Melinda....... znaci 10 ptofila za 1 drolju.......
 
Aha, promijenile da... "baby we changed address" kaže dalje u neki "Spada residence",🤔, Špadići 😐
Sumnjivo mi je to 🤥
 
Sve ista ženska, pod prvim mobitel ne pušta iz ruku, drugi klijent je bio na vratima 30 min prije krja termina, veoma upitne higijene, a povrh svega bez srama se našmrkava pred klijentima. Skoro ni prilcati jer ne kuži kurcs, a čini sce da izbjegne raditi
Izvjegavati u širokom luku. Radije platiti i 100€ više(povrh cijene 100€)nego ova najobičnija ulilčarka.
 
Sve ista ženska, pod prvim mobitel ne pušta iz ruku, drugi klijent je bio na vratima 30 min prije krja termina, veoma upitne higijene, a povrh svega bez srama se našmrkava pred klijentima. Skoro ni prilcati jer ne kuži kurcs, a čini sce da izbjegne raditi
Izvjegavati u širokom luku. Radije platiti i 100€ više(povrh cijene 100€)nego ova najobičnija ulilčarka.
Hahaha, jel ona na Zlaticevom trgu? Kolko kičanoviča? Imas jos koje informacije?
I hvala za ovo!
 
Sve ista ženska, pod prvim mobitel ne pušta iz ruku, drugi klijent je bio na vratima 30 min prije krja termina, veoma upitne higijene, a povrh svega bez srama se našmrkava pred klijentima. Skoro ni prilcati jer ne kuži kurcs, a čini sce da izbjegne raditi
Izvjegavati u širokom luku. Radije platiti i 100€ više(povrh cijene 100€)nego ova najobičnija ulilčarka.
Tnx, koja je stvarna od svih tih, na kraju price?
 
Sve ista ženska, pod prvim mobitel ne pušta iz ruku, drugi klijent je bio na vratima 30 min prije krja termina, veoma upitne higijene, a povrh svega bez srama se našmrkava pred klijentima. Skoro ni prilcati jer ne kuži kurcs, a čini sce da izbjegne raditi
Izvjegavati u širokom luku. Radije platiti i 100€ više(povrh cijene 100€)nego ova najobičnija ulilčarka.
Ova zadnja bome mačka top, ne znam ali možda si je zamijenio za nekoga, ja sam sinoć bio kod nje i oduševila me. Popila je sa mnom čašu vina, ugodan i ne preagresivan seks i najbitnije meni, higijena bila na nivou. Moje iskustvo...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh