ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


ekipa zna neko nesto o njoj? odgovorila je na poruku ali u 3 ujutro i sad cekam da javi ostatak informacija
Pozdrav, evo ja odgovaram osobno🙌 nikako nisam stizala raditi zadnjih 15-20 dana, a inače radim cca dva puta tjedno, odavdje sam i tu radim i živim, pa ovo radim jako rijetko. Ovaj 095 566 0941 palim samo kada upisujem i kada nekoga čekam iz preventivnih razlog. Od ponedjeljka ću ponovno stizati raditi i žao mi je, no nemoguće je svaki put sve pročitati i odgovoriti, no kada potvrdimo termin, pazim da ne zeznem
 
Zenska sa slike, ali puno deblja i starija uzivo, niska... 40-45 godina... Prica engleski, pusi solidno bez kabanice... Karanje nist posebno, nije me nesto nalozila... Pristup Ok, vedra, komunikativna... Sto se tice para, ne vrijedi ni 100€/30min...
 
Zenska sa slike, ali puno deblja i starija uzivo, niska... 40-45 godina... Prica engleski, pusi solidno bez kabanice... Karanje nist posebno, nije me nesto nalozila... Pristup Ok, vedra, komunikativna... Sto se tice para, ne vrijedi ni 100€/30min...
Znači ipak nije bomba brazileira kao na slici 🤣
 
Zenska sa slike, ali puno deblja i starija uzivo, niska... 40-45 godina... Prica engleski, pusi solidno bez kabanice... Karanje nist posebno, nije me nesto nalozila... Pristup Ok, vedra, komunikativna... Sto se tice para, ne vrijedi ni 100€/30min...
Gdje se nalazi?
 
Zenska sa slike, ali puno deblja i starija uzivo, niska... 40-45 godina... Prica engleski, pusi solidno bez kabanice... Karanje nist posebno, nije me nesto nalozila... Pristup Ok, vedra, komunikativna... Sto se tice para, ne vrijedi ni 100€/30min...
Hvala ti na recenziji, vjerovatno si me spasio razočaranja.
Vidio sam da je još jedna brazilka sa EGE u Poreču, možda pokušam sa njom..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh