ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Dogovarao se sa...
Ova mi otvorila vrata...
Nisam ostao iz inata... Kasnije poslao poruku...
Dobio istu adresu...

Na kraju kontaktirao Zairu i otisao kod nje...
Ekipa iz Poreca, ne propustite ovu malu, tri dana je tu... Ne sjecam se kad sam bio u tako uskoj picki, suzdrzavao sam se da ne svrsim ali me previse stiskala, pukao za 10minuta... 😂😂😂
Mala 23god, niska, prirodna, preslatka... Ima dobro dupe, manje prirodne sise, mozda dvije-tri kile viska, ali nije debela... Koristi se engleskim, sto je pozitivno
Ljubljenje, pusenje bez, svojevoljno liže jaja... Neda da je se liže... Klasik seks, nabija se dobro, al kad sam je stavio u dogi otisao sam u kurac... 😆
30min//100€
 
Dogovarao se sa...
Ova mi otvorila vrata...
Nisam ostao iz inata... Kasnije poslao poruku...
Dobio istu adresu...

Na kraju kontaktirao Zairu i otisao kod nje...
Ekipa iz Poreca, ne propustite ovu malu, tri dana je tu... Ne sjecam se kad sam bio u tako uskoj picki, suzdrzavao sam se da ne svrsim ali me previse stiskala, pukao za 10minuta... 😂😂😂
Mala 23god, niska, prirodna, preslatka... Ima dobro dupe, manje prirodne sise, mozda dvije-tri kile viska, ali nije debela... Koristi se engleskim, sto je pozitivno
Ljubljenje, pusenje bez, svojevoljno liže jaja... Neda da je se liže... Klasik seks, nabija se dobro, al kad sam je stavio u dogi otisao sam u kurac... 😆
30min//100€
Je mala Zaira u centru? Vidim dosta jeftina plus anal da joj ostane Poreč u sjećanju🤦
 
Je bio neko kod ove nije mi od rjeći baš, ne odgovara na poruke, hocu da se dogovorim, riba neka čudna, treba izbjegnut
 
Je bio neko kod ove nije mi od rjeći baš, ne odgovara na poruke, hocu da se dogovorim, riba neka čudna, treba izbjegnut
Juce meni otvorila vrata u Porecu, a javio se bio na drugi profil... Nije mi se svidjela, okrenuo se i otisao
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh