ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav kolege, je li bio tko nedavno kod Martine? Neki dan sam joj poslao poruku na whatsapp i još čekam odgovor. Nakon nje pokušao kontaktirati Draganu sa ege. Uputio tri poziva, telefon isključen. Pošaljem nakon toga sms i opet nema odgovora.
Je li netko kontaktirao ove sa ege kojima u profilu piše da govore talijanski i razgovarao sa njima na talijanskom ? Jer ja ne baratam engleskim dovoljno dobro. Ako cura ima hrvatski broj mobitela, znači li to
da će se ona osobno javiti? Hvala na odgovorima.
Ja se ispričavam svima na čekanju, sezona je luda, nedostaje nas četvero i radimo cijele dane, no mislim da se tom čumezu sada bliži kraj, i da ću krajem idućeg tjedna imati vremena. I dalje ću koristiti isti broj i još jednom isprike za čekanje no zaista nas nedostaje na poslu i zadnjih mjeseci nisam na nepuni nego i više od punog radnog vremena, hvala na strpljenju, Martina
 
Ja se ispričavam svima na čekanju, sezona je luda, nedostaje nas četvero i radimo cijele dane, no mislim da se tom čumezu sada bliži kraj, i da ću krajem idućeg tjedna imati vremena. I dalje ću koristiti isti broj i još jednom isprike za čekanje no zaista nas nedostaje na poslu i zadnjih mjeseci nisam na nepuni nego i više od punog radnog vremena, hvala na strpljenju, Martina
Javite se u inbox kad uhvatitie vremena lp
 
Ja se ispričavam svima na čekanju, sezona je luda, nedostaje nas četvero i radimo cijele dane, no mislim da se tom čumezu sada bliži kraj, i da ću krajem idućeg tjedna imati vremena. I dalje ću koristiti isti broj i još jednom isprike za čekanje no zaista nas nedostaje na poslu i zadnjih mjeseci nisam na nepuni nego i više od punog radnog vremena, hvala na strpljenju, Martina
Si skinula koju kilu?
 
Si skinula koju kilu?
Nije lako ni k bit. Pitam se kako se dotični gospodin ponaša kad dođe na druženje? 🤔Jel ti smatraš da ako osoba koja ti pruža uslugu pražnjenja, ona nije osoba, več kako ju neko negdje nazvao "fukara". Uz takve kao ti, dobro da i ima pojedinih još uvijek poput Martine. Da nisu sve zatvorile obrt jer zbog ovakvih kretena, mangupa, luzera, glupih ljudi one i dalje rade. Ti smatraš da su normalni ljudi samo mršavi ljudi il daj objasni što ti smeta kila više? I da se udebljala sto kg, osobu čini karakter i pristup ljudima, a ne njene kile. Nemoraš mi pisat, nem jebal, jer Martinu vidio jednom. Ne odgovaram samo zbog nje, već zbog svih drugih
 
Nije lako ni k bit. Pitam se kako se dotični gospodin ponaša kad dođe na druženje? 🤔Jel ti smatraš da ako osoba koja ti pruža uslugu pražnjenja, ona nije osoba, več kako ju neko negdje nazvao "fukara". Uz takve kao ti, dobro da i ima pojedinih još uvijek poput Martine. Da nisu sve zatvorile obrt jer zbog ovakvih kretena, mangupa, luzera, glupih ljudi one i dalje rade. Ti smatraš da su normalni ljudi samo mršavi ljudi il daj objasni što ti smeta kila više? I da se udebljala sto kg, osobu čini karakter i pristup ljudima, a ne njene kile. Nemoraš mi pisat, nem jebal, jer Martinu vidio jednom. Ne odgovaram samo zbog nje, već zbog svih drugih
Nes jebat frende
 
Dali netko ima neki INFO tko se krije iza svih tih fake oglasa za (uglavnom) ruskinje/ukrainke? Jel netko bio/probao u zadnje vrijeme?
 
Jbt lijepo pitam ako je skinula koju kilu,buduci da znam kako je radit sezone,i sam sam privatnik i sezona mi je vrh...i ja sam skinuo par kila,a oni me napdaju ☹️
 
99% to nisu te sa fotki…pošalju fotke onih koje su navodno tu ali i to je 90 fake

Znam, iza svih tih oglasa uglavnom stoji samo jedna cura koja najčešće nije niti na jednoj fotki/oglasu... ali svakih 10-15 dana se cure mjenjaju, pa pitam dali netko može podjeliti koja je trenutno u Puli...
 
Nije lako ni k bit. Pitam se kako se dotični gospodin ponaša kad dođe na druženje? 🤔Jel ti smatraš da ako osoba koja ti pruža uslugu pražnjenja, ona nije osoba, več kako ju neko negdje nazvao "fukara". Uz takve kao ti, dobro da i ima pojedinih još uvijek poput Martine. Da nisu sve zatvorile obrt jer zbog ovakvih kretena, mangupa, luzera, glupih ljudi one i dalje rade. Ti smatraš da su normalni ljudi samo mršavi ljudi il daj objasni što ti smeta kila više? I da se udebljala sto kg, osobu čini karakter i pristup ljudima, a ne njene kile. Nemoraš mi pisat, nem jebal, jer Martinu vidio jednom. Ne odgovaram samo zbog nje, već zbog svih drugih
Sigurno si debel i kitu si nisi vidio godinama,pa se hvatas tu za moje rijeci
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh