ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Na plavom neka zenska u rovinju , plavusa , kaze 400 e sat vremena , 200 e pol sata , izgleda brutalno , bez bonova i pizdarija , al sestro 400 e za sat vremena , pa nije ti zlatna pizda jebemu misa
 
Da da , pa jel isao neko , mislim ne znam sta mora radit i kako izgledat za te pare
Lani u Rijeci vidim ujutro u kafiću na Korzu odličan komad koji pije kavu i radi selfie…i isti dan vidim oglas na Plavom..i bubne mi sličnu cifru(2000/3000kn)…uglavnom,ostala je zbunjena kad sam je pitao je li ona ujutro pila kavu kod fontane..:)..drugi dan je vidio na Korzu u biciklističkim hlačicama i topiću…i po mom mišljenju ne vrijedi ni pola od toga…
Čuo se s njom..Srpkinja..kaze da je iz Bg i da voli kad je muskarac mazi..:)…ali da se njoj plati..:):)
 
Pozdrav ekipa dali ima neko za preporučit neku provjeru u iz Istre da je preko 40g bio bi zahvalan ovo sve neke lopuže traže bonove
 
Brazilska Barbie je još nekoliko dana u gradu pa ako neko želi provjereno uživati neka joj se slobodno javi... da ne pišem opet o njoj imate moj komentar na njenom profilu... eto toliko od mene i ko voli nek uživa
 
Bio jučer kod cure kaže nova tek stigla prvi put u Hrvatskoj .
Mogu reć da je cura super od dogovora do usluge. Pruža super gfe uslugu i surađuje dosta sve je bilo super.
Izgled 10/10
Usluga 10/10
Soba 7/10
 
Pozdrav kolege, je li bio tko nedavno kod Martine? Neki dan sam joj poslao poruku na whatsapp i još čekam odgovor. Nakon nje pokušao kontaktirati Draganu sa ege. Uputio tri poziva, telefon isključen. Pošaljem nakon toga sms i opet nema odgovora.
Je li netko kontaktirao ove sa ege kojima u profilu piše da govore talijanski i razgovarao sa njima na talijanskom ? Jer ja ne baratam engleskim dovoljno dobro. Ako cura ima hrvatski broj mobitela, znači li to
da će se ona osobno javiti? Hvala na odgovorima.
 
Pozdrav kolege, je li bio tko nedavno kod Martine? Neki dan sam joj poslao poruku na whatsapp i još čekam odgovor. Nakon nje pokušao kontaktirati Draganu sa ege. Uputio tri poziva, telefon isključen. Pošaljem nakon toga sms i opet nema odgovora.
Je li netko kontaktirao ove sa ege kojima u profilu piše da govore talijanski i razgovarao sa njima na talijanskom ? Jer ja ne baratam engleskim dovoljno dobro. Ako cura ima hrvatski broj mobitela, znači li to
da će se ona osobno javiti? Hvala na odgovorima.
Tko uspije sa Martinom postići dogovor, treba mu spomenik dignuti.
Što se Dragane tiče, prevarantska štraca
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh