ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, dali je netko bio kod jedne crne male( imala aparatic i neke tetovaze) oko 20 godina, mislim da je bila u kumicicevoj ako se ne varam.
Zanima me dali jos radi? Lp
 
Dobro izgleda zenska al kurac da, meni se ne javlja uopce. Tko je Lucia?
Brazilka Lucia na ege-u
Lucija brazilka 120 eura i 30 za pusenje bez kabanice soba 2x2 krevet razjeban sex silidan pusenje lose imas profil na ege
Prvi put 120e za bez je tražila "regalino" ali sam rekao da je 120e sve šta sam uzeo pita si čist - jesam, onda ok.. Drugi put preko njenog broja jer ovaj na ege je agencija, 100e isto pušenje bez, meni je iskreno najbolje pušenje i jako dobar sex. Tako da ful varira tko ide kakve one budu volje itd... Pa možda ova Meghan nekome bude jebena.. bo, ja sam podijelio svoje iskustvo.
 
jel probao netko, dala mi je adresu i kat ali trazi bon kaze da sefica zahtjeva na bonu
 

Nisam bas nasao po forumu nesto konkretno o njoj pa ako je netko bio neka napise nesto.
 

Nisam bas nasao po forumu nesto konkretno o njoj pa ako je netko bio neka napise nesto.
Ja sam se dogovarao sa njom jer sam citao pozitivne komentare i kontao sam otici... Ali, likusa pusi sa kabanicom, bez naplacuje dodatno i to samo ako ona odluci da si "čist"... Meni dovoljno da ne odem...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh