ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pula je krcata sa nekim odvratnim brazilskim kurvetinama. S druge strane imate ruskinje i ukrajinke koje misle da su vrhunske pičke i da mogu pitat 250€ za sat vremena lošeg pušenja i prosječnog seksa. Ako se od ovih 100 na EGE nađe jedna normalna onda ne odgovara na poruke i možeš se slikat bog te jebo više ni poštenu kurvu ne možeš nać
 
Pula je krcata sa nekim odvratnim brazilskim kurvetinama. S druge strane imate ruskinje i ukrajinke koje misle da su vrhunske pičke i da mogu pitat 250€ za sat vremena lošeg pušenja i prosječnog seksa. Ako se od ovih 100 na EGE nađe jedna normalna onda ne odgovara na poruke i možeš se slikat bog te jebo više ni poštenu kurvu ne možeš nać
ima draganu i onu drugu sprkinju. nade se i ok brazilka, ali da to sro kazes dosle su ovdje pobrat lovu bez truda. preporuka Dragana ako vam se javi i ta druga srpkinja 45 god isto profil na EGEu
 
bio kod dragane zena je odlicna nema jedna stvar da ne valja na njoj komunikativna fleksibila razumljiva
bio sam kasnio nije stvarala nikakvu frku sacekala me dosao kod nje u stan ponudila picem popricali odma presli na igru ponudila da se otusiram i prije i poslje (dosao sam tusiran a poslje nisam jer sam kasnio pa da joj ne uzimam vrijeme) zao mi je samo sto sam dosao na pola sata definitivno idem opet
necete pozaliti ako odete
i samo da kazem ovima koji tvrde da ne odgovara ni meni nije odgovarala pa mi je odgovorila dr dan
bolje trenutno ovdje nema
 
Meni je yanna, ona ukrainka bila top odma dogovor, ljubazna super cura, i isplati se ic ponovo za druge neznam, boljih ima samo kako ko naleti na njih.
 
Jel bio netko kod ove u zadnje vrijeme? Htio bih ju posjetiti al ima recenziju od prošle godine pa me zanima ako netko ima novije iskustvo kod nje.
 
Meni je yanna, ona ukrainka bila top odma dogovor, ljubazna super cura, i isplati se ic ponovo za druge neznam, boljih ima samo kako ko naleti na njih.
kazem da sveukupni dojam po meni bolje nema
jer dodjem kod drugi ajde sto nezna hrvatski logicno ali nezna ni engleski pa moras prevoditi i sad ako ti zeli nesto rec zaustavlja se i tipka
po meni dragana dogovor izgled cjena sve je na mjestu
 
Jel bio netko kod ove u zadnje vrijeme? Htio bih ju posjetiti al ima recenziju od prošle godine pa me zanima ako netko ima novije iskustvo kod nje.
Brate mili jesi pogledao video?? Rugoba..
 

Bio danas kod Brune.

Jedno od najboljih iskustava do sada.
Dogovor lagan, dosao na lokaciju. Nalazi se u villi sa bazenom sa jos dve crkinje, docekala me u ogrtacu ispred vrata i odvela me odmah gore u sobu.

Soba jako uredna i cista, pitala me hocu li se istusirati, ali obavio sam to prije nego sto sam krenuo.

Htio sam malo da mi skace sa guzom, tako da deset minuta mi samo skakala i ja sam joj guzu šamarao i lizao, skinuo sam joi grudnjak i počeo lizati sise..nakon toga pušenje bez kondoma, počela mi najprije lizati jaja i onda krenula sa pušenjem…dok puši gleda te u oči, znaci savršeno, još ima jebozovnu facu…
Nakon toga odmah doggy, tu je pocela skakati, ima stvarno jebenu guzu i dobro ga jaše tako da sam se pokušavao suzdržati da odmah ne svršim ali nisam uspio, bila je pre dobra i nakraju svršio nakon 15 min svega…išao se istusirati, čist peškir, wc jako uredan i čist…otrpatila me kao kavalira nazad na vrata…preporuka i rado bi se vratio…
30 minuta 150 europljana..
 
Pozz ekipa jel moguce da ovo nitko nije posjetio ?
Kaze da je tu jos par dana, vidim po forumu da se pise da ima i dosta fake profila gdje ti otvori neka druga cura ili gdje ni priblizno ne izgleda kao na slikama.
Ako je netko bio neka napise osvrt, jer ova izgleda petarda samo takva 😍
 
Pozz ekipa jel moguce da ovo nitko nije posjetio ?
Kaze da je tu jos par dana, vidim po forumu da se pise da ima i dosta fake profila gdje ti otvori neka druga cura ili gdje ni priblizno ne izgleda kao na slikama.
Ako je netko bio neka napise osvrt, jer ova izgleda petarda samo takva 😍
Cure su stvarne i ona i Mia i ona treca. Neces pogrijesiti Mia i Angel su top picke.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh