ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Simpatična Kolumbijka.
Odličan obrnuta kaubojka.
Cura odradi svoje.Potrudi se.
Lijepo druženje.... preporuka.
 

Jel bio tko kod Baby? Vidim da je u Porecu i super izgleda, ali bi me zanimala iskustva ako je netko vec probao
 

Dakle, jučer sam pozvao Ivanku u hotelsku sobu jer mi se od njih 4 jedina povratno javila na vrijeme. Prema oglasu nemože se zaključiti previše, ali cura izgleda sa 22 godine sjajno, dupe čvrsto, zategnuto..tijelo lijepo, sise malo vise (nisu silikoni). Daje si truda i sex u puno različitih poza je bio stvarno poseban. Nisam baš siguran dali tako dobro glumi orgazam ili je stvaran....Dolazi samo na poziv jer nema svoj apartman i za 10 dana ide za Zagreb. Tko želi mislim da neće požaliti...1 sat 250e + taxi
 


Bio netko?
Za ovu martinu moras pazit da je ne izlozis direktnom suncu mogla bi ti se otopit na k....
Bez zajebancija ako je netko bio kod neke da u puli da je provjereno da je tota nek mi javi makar u inbox.u petak bis e ppcastio
 

Dakle, jučer sam pozvao Ivanku u hotelsku sobu jer mi se od njih 4 jedina povratno javila na vrijeme. Prema oglasu nemože se zaključiti previše, ali cura izgleda sa 22 godine sjajno, dupe čvrsto, zategnuto..tijelo lijepo, sise malo vise (nisu silikoni). Daje si truda i sex u puno različitih poza je bio stvarno poseban. Nisam baš siguran dali tako dobro glumi orgazam ili je stvaran....Dolazi samo na poziv jer nema svoj apartman i za 10 dana ide za Zagreb. Tko želi mislim da neće požaliti...1 sat 250e + taxi
Jel ona sa slika ili nesto drugo?sise me zanimaju
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh