ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ova traži za pola sata 150 eura, 1 sat 200 sve samo nema anal, i prije sexa imaš masažu, kratko je u gradu pa nek se javi ko hoće.
 
Jbt kad ce taj Umag "proradit" nema ni jedne cure.
Ako mogu reć, kakiš.... Melisa već tjednima dolazi na par dana u Umag, jeste skupa al tu je. Kako znam, pa prati oglase, uvijek stavi oglas kad je u Umagu tu na ljubavnom. A i da se potrudiš u Kopru cura imaš koliko ćeš tako da te pitam šta bi ti htio? Šta misliš da bi u Umagu trebalo "proradit" da ti budeš sretan? Da bi one kucale tebi na vrata i zvale te da ih dođeš jebat??? Ne kužim. Umag ko neki velegrad zapadne istre, hrvatske, trebao bi imat više cura od Zagreba da bi "proradio"??? Svi veliki hebači, al kesu ne bi odriješili...
 
Ako mogu reć, kakiš.... Melisa već tjednima dolazi na par dana u Umag, jeste skupa al tu je. Kako znam, pa prati oglase, uvijek stavi oglas kad je u Umagu tu na ljubavnom. A i da se potrudiš u Kopru cura imaš koliko ćeš tako da te pitam šta bi ti htio? Šta misliš da bi u Umagu trebalo "proradit" da ti budeš sretan? Da bi one kucale tebi na vrata i zvale te da ih dođeš jebat??? Ne kužim. Umag ko neki velegrad zapadne istre, hrvatske, trebao bi imat više cura od Zagreba da bi "proradio"??? Svi veliki hebači, al kesu ne bi odriješili...
Ides jako...
 
Sad nema, inače bude objavila oglas ovdje na Ljubavnom... Ako ima negdje drugdje, to ne znam... Možda je stekla stalnu klijentelu pa ne stavlja više oglas. Rekla je da od petka dolazi neka plavuša. Ako ko zna više nek javi
 
Pozdrav dečki. Ova cura je prije 2 dana došla u Pulu. Posjetite je dok je još u vašem gradu.

 
Cura je stvarna. Izgleda kao na slikama, mlada, lijepa, predivna, a najvažnije od svega njezina usluga je jako dobra. Bila je u Zadru prošli tjedan. Ja sam s njom dogovorio čak 3 susreta. Nisam požalio nijednom, baš naprotiv.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh