ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

jucer nazvao brazilke, dosao ispred zadarske 5 i ova mi salje sliku neke skroz druge zgrade i posalje mi pogresan pin za otvoriti ulaz,nakon par minuta uzaludnog dopisivanja odem kod druge u nezakcijsku ulicu a unutra me doceka neka bezvezna debela brazilka .. katastrofa ! prosla me volja i ostao suhog k....
 
jucer nazvao brazilke, dosao ispred zadarske 5 i ova mi salje sliku neke skroz druge zgrade i posalje mi pogresan pin za otvoriti ulaz,nakon par minuta uzaludnog dopisivanja odem kod druge u nezakcijsku ulicu a unutra me doceka neka bezvezna debela brazilka .. katastrofa ! prosla me volja i ostao suhog k....
Nikad nisam imao takvih problema, a na toj adresi sam bio bezbroj puta već. Znam taj pin napamet haha...
 

Bok, ova cura stoji na ege da je u puli i rovinju vec mjesec dva, a ne odgovara, ima tko kakvih saznanja jeli ona stvarno tu?
Hvala unaprijed
 
Prvo se zelim zahvaliti na preporuci koju sam dobio i bilo je fantasticno!
Bio sam kod Mellsse u Umagu i uzivao u svakom trenutku i segmentu. Cura je 23 godine lijepa, zgodna, kulturna, zanimljiva, pozeljna i kako je ugodna za oko tako je ostvarljiva i u krevetu. Nema se sta reci negativno vec znate i sami kada je tako preporucam. Sve sto trazite ona ima nazovite i dogovorite na broj telefona pozivom ili porukom na WhatsApp-om 095 804 8968 Nepropustaj te zemaljski raj. Pozdrav
 
Koja cijena za Melisu i koliko je jos u Umagu ??
Pozdravljeni~

Info/Service: Klasika:,oral,obostrana orala,masaža cijeloga tijela sa eteričnim uljima,body2body,sex,završnica po tijelu.

Cijene: 30 minuta 150€
1 sat 200€
U sat vremena moguće je 2 puta završiti ukoliko možete.
Plačanje: gotovina (euri)



Ne znam do kad je u Umagu, nazovi il pošalji poruku joj na WhatsApp
 

Bio netko?
Kaze masaza i rucni 70 stranih...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh