ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

I ja mislim da je neki spam… al ne pitku lovu unaprijed i sve daju termin… danas mi 3 napisale Dobrilina 14… ako odem šta nema nikog… ili neko čeka da uzme lovu :)
to stoji da.. samo šta nikad ne znaš koja će ti otvorit vrata nekad znaju ti njihovi pimpovi navuc sa svime čak i spuste cjenu samo da dođeš pa te dočeka neš sasvim deseto i pol usluge ne dobiješ. mislim da imaju jednu dvije tu u istri koje vozaju okolo ostalo je samo spam
 
Jel zna netko koja je shema sa ovim curama sa ESE koje su 5 njih na istoj adresi? Inače sam bio ood dvije al Brazilke i koje su bile same na adresi… uvijek pošaljem 5-6 pa koja mi se svidi najviše
Na adresi "blizu INK" (pretpostavljam da svi oglasi za ukrainke/ruskinje vode tamo) je jedna plavuša (njenih slika nema niti na jednom oglasu), cca 170 visine, rekao bi oko 25 godina, malo pre mršava, ali solidan GFE, odlična masaža i very fluent english... sve u svemu, ja sam izašao zadovoljan....
 
Na adresi "blizu INK" (pretpostavljam da svi oglasi za ukrainke/ruskinje vode tamo) je jedna plavuša (njenih slika nema niti na jednom oglasu), cca 170 visine, rekao bi oko 25 godina, malo pre mršava, ali solidan GFE, odlična masaža i very fluent english... sve u svemu, ja sam izašao zadovoljan....
Koliko si platio, 200€ sat?
Vjerovatno ta ista stavlja sve oglase al glupa fora…
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh