ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bok ekipa!
Ponovo sam bio kod Violete i standardno je dobra. Trudi se da te zadovolji i da uzivas sa njim. Moja preporuka i nije bonasica!Kolumbijka, mozes se sporazumjeti na Talijanskom, Spanjolskom a naj jednostavnije preko WhatsApp porukom. Telefon joj je 099 654 1198. Uzivajte
 
Pozdrav svima.. evo da i ja dam neki doprinos za ovu zajednicu. U Umagu je cura ,23god, top izgleda,komunikativna i što je najbitnije stvarna je. Tu je dva dana pa evo kontakt ako netko želi. Ja bio prije mjesec dana,pisao sam o tome već i idem opet sigurno. +385958855256 WhatsApp javljanje od 15h na dalje.
 
Pozdrav svima.. evo da i ja dam neki doprinos za ovu zajednicu. U Umagu je cura ,23god, top izgleda,komunikativna i što je najbitnije stvarna je. Tu je dva dana pa evo kontakt ako netko želi. Ja bio prije mjesec dana,pisao sam o tome već i idem opet sigurno. +385958855256 WhatsApp javljanje od 15h na dalje.
Da upotpunim informaciju pola h 150, a h 200.
Nema anala
 
A bolje nećeš proč sigurno.. sve neke bonašice tu,svi kukaju i onda kod dođe prava svi se stisnu kad treba platit.. vjeruj mi nije puno.. pozdrav
 
Bok ekipa!
Ponovo sam bio kod Violete i standardno je dobra. Trudi se da te zadovolji i da uzivas sa njim. Moja preporuka i nije bonasica!Kolumbijka, mozes se sporazumjeti na Talijanskom, Spanjolskom a naj jednostavnije preko WhatsApp porukom. Telefon joj je 099 654 1198. Uzivajte
Koja joj je cijena i dali radi sve šta je navela u profilu (anal, squirt, slikanje, svršavanje u u usta...?
 
Mene anal, squirt, slikanje, svrsavanje u usta....ne zanima! Ono sto sam zelio to sam i dobio i fino uzivao.
Posalji joj poruku i pitaj, ona pruza uslugu a ne ja! Oprosti to je izmedju vas a ja sam preporucio jer nije bonasica i stvarna je.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh