ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Gospodo konačno curka vrijedna pohvale.

Ali da krenemo iz početka, prije dva dana pošaljem ujutro poruku njenom ljenom pospanom agentu, jasno javlja se tek poslje 3 sata popodne, lagano mu odbrusim jer posljepodne ne mogu, radim i pitam ga za sutra dan ujutro u 11 sati, a on potvrdi. Dođe sutra dan i opet ista priča, nema njega do 3, 4 popodne, ali ajde praznik je lagano sam zauzet, pa ne dramim već ga pitam za sutra, odnosno danas. Njegov odgovor je neznam ništa sada (4 posljepodne, tek se probudio), javi mi se u 10 na večer. Nema problema, ako je to rješenje, može. Javim se u 10 na večer, a on piše da se javim sutra ujutro, sat vremena ranije, na šta dobiva moj odgovor da mi se u 10 ujutro sigurno neće javiti, a on me uvjerava da hoće. A šta da drugo radim, curka dolazi sa dobrim recenzijama iz Zadra, već mi je taj lijen agent uprskao priliku sa Lunom i Athenom, pa valja biti strpljiv i živjeti u nadi. Ali kako to biva, nada je znate kako se to već kaže i naravno da se agent ujutro ne javlja. Naserem mu bezbroj poruka, tako da ima šta čitati kad se probudi i pred odustajanjem potražim pomoć sa ovog foruma. HVALA NA POMOĆI, već će se on prepoznati. Otvorila se prilika i morao sam je iskoristiti dok nije kasno. I sad ono zanimljivo. :)

Dođem kod Mariane, ugurala me na pola sata, nije mogla više, ali dogovor je već pao za drugi put. Mali stančić u centru, jednostavan, uredan, klima piči na najjače, atmosvera odlična. Dočekala me u finom kućnom ogrtaču, ispod kojeg su bile tange i grudnjak. Poljubac za početak, kako je to dobro došlo nakon silnih promašaja u zadnje vrijeme, i onda ponudila tuširanje. Naravno, sa posla sam izmigoljio na sat vremena, pa je tuširanje bilo poželjno. Nakon tuširanja dočekala me samo u tangama i grudnjaku, ljubljenje stojećki, maženje miška, stiskanje njenih sisa preko grudnjaka, njene guze, ljubljenje vrata i onda se okrene, onako stojećki, počme ljuljati guzom po mišku, diže mi ruke do njenih sisa, ali grudnjak mi je smetao, pa sam ga skinuo, e tada je bilo bolje. Nakon toga legao sam se na krevet a ona je krenula u BJ, bez kabanice, ljepo ga uvlači licka, uživancija. Lovim se za glavu i mislim si šta sam plaćao one da mi cuclaju preko gumice. Nakon BJ, predložim da se zamjenimo, legne se na krevet, a ja krenem od usna, vrata, sisa, trbuha sa pirsingom u pupku pa sve do međunožja. Skidam joj tange i navalim. Bio sam dole sigurno par minuta, igrao se sa klitom i rukom stiskao sise. Nakon toga stao sam uz krevet, a ona je ponovno počela sa BJ onako sa kreveta, pogled na leđa i guzu, wow. Stavila mi je gumicu i predložila doggy, naravno da pristajem, ne izmiče se, ne brani, već se još sama nabila, pa di is bila zadnjih tjedana. Nakon doggya rekao sam joj da se legne na leđa, stavio sam joj jastuk ispod guze da bude na povišenijem i navalio, noge u zrak, na moja ramena i u konačnici ga zabio do jaja i završio. Poslje toga još poljubac, tuširanje i poljubac na odlasku. Curka za svaku pohvalu.
 

Gospodo konačno curka vrijedna pohvale.

Ali da krenemo iz početka, prije dva dana pošaljem ujutro poruku njenom ljenom pospanom agentu, jasno javlja se tek poslje 3 sata popodne, lagano mu odbrusim jer posljepodne ne mogu, radim i pitam ga za sutra dan ujutro u 11 sati, a on potvrdi. Dođe sutra dan i opet ista priča, nema njega do 3, 4 popodne, ali ajde praznik je lagano sam zauzet, pa ne dramim već ga pitam za sutra, odnosno danas. Njegov odgovor je neznam ništa sada (4 posljepodne, tek se probudio), javi mi se u 10 na večer. Nema problema, ako je to rješenje, može. Javim se u 10 na večer, a on piše da se javim sutra ujutro, sat vremena ranije, na šta dobiva moj odgovor da mi se u 10 ujutro sigurno neće javiti, a on me uvjerava da hoće. A šta da drugo radim, curka dolazi sa dobrim recenzijama iz Zadra, već mi je taj lijen agent uprskao priliku sa Lunom i Athenom, pa valja biti strpljiv i živjeti u nadi. Ali kako to biva, nada je znate kako se to već kaže i naravno da se agent ujutro ne javlja. Naserem mu bezbroj poruka, tako da ima šta čitati kad se probudi i pred odustajanjem potražim pomoć sa ovog foruma. HVALA NA POMOĆI, već će se on prepoznati. Otvorila se prilika i morao sam je iskoristiti dok nije kasno. I sad ono zanimljivo. :)

Dođem kod Mariane, ugurala me na pola sata, nije mogla više, ali dogovor je već pao za drugi put. Mali stančić u centru, jednostavan, uredan, klima piči na najjače, atmosvera odlična. Dočekala me u finom kućnom ogrtaču, ispod kojeg su bile tange i grudnjak. Poljubac za početak, kako je to dobro došlo nakon silnih promašaja u zadnje vrijeme, i onda ponudila tuširanje. Naravno, sa posla sam izmigoljio na sat vremena, pa je tuširanje bilo poželjno. Nakon tuširanja dočekala me samo u tangama i grudnjaku, ljubljenje stojećki, maženje miška, stiskanje njenih sisa preko grudnjaka, njene guze, ljubljenje vrata i onda se okrene, onako stojećki, počme ljuljati guzom po mišku, diže mi ruke do njenih sisa, ali grudnjak mi je smetao, pa sam ga skinuo, e tada je bilo bolje. Nakon toga legao sam se na krevet a ona je krenula u BJ, bez kabanice, ljepo ga uvlači licka, uživancija. Lovim se za glavu i mislim si šta sam plaćao one da mi cuclaju preko gumice. Nakon BJ, predložim da se zamjenimo, legne se na krevet, a ja krenem od usna, vrata, sisa, trbuha sa pirsingom u pupku pa sve do međunožja. Skidam joj tange i navalim. Bio sam dole sigurno par minuta, igrao se sa klitom i rukom stiskao sise. Nakon toga stao sam uz krevet, a ona je ponovno počela sa BJ onako sa kreveta, pogled na leđa i guzu, wow. Stavila mi je gumicu i predložila doggy, naravno da pristajem, ne izmiče se, ne brani, već se još sama nabila, pa di is bila zadnjih tjedana. Nakon doggya rekao sam joj da se legne na leđa, stavio sam joj jastuk ispod guze da bude na povišenijem i navalio, noge u zrak, na moja ramena i u konačnici ga zabio do jaja i završio. Poslje toga još poljubac, tuširanje i poljubac na odlasku. Curka za svaku pohvalu.
Imaš njen kontakt? I gdje je nestala Martina?
 

Gospodo konačno curka vrijedna pohvale.

Ali da krenemo iz početka, prije dva dana pošaljem ujutro poruku njenom ljenom pospanom agentu, jasno javlja se tek poslje 3 sata popodne, lagano mu odbrusim jer posljepodne ne mogu, radim i pitam ga za sutra dan ujutro u 11 sati, a on potvrdi. Dođe sutra dan i opet ista priča, nema njega do 3, 4 popodne, ali ajde praznik je lagano sam zauzet, pa ne dramim već ga pitam za sutra, odnosno danas. Njegov odgovor je neznam ništa sada (4 posljepodne, tek se probudio), javi mi se u 10 na večer. Nema problema, ako je to rješenje, može. Javim se u 10 na večer, a on piše da se javim sutra ujutro, sat vremena ranije, na šta dobiva moj odgovor da mi se u 10 ujutro sigurno neće javiti, a on me uvjerava da hoće. A šta da drugo radim, curka dolazi sa dobrim recenzijama iz Zadra, već mi je taj lijen agent uprskao priliku sa Lunom i Athenom, pa valja biti strpljiv i živjeti u nadi. Ali kako to biva, nada je znate kako se to već kaže i naravno da se agent ujutro ne javlja. Naserem mu bezbroj poruka, tako da ima šta čitati kad se probudi i pred odustajanjem potražim pomoć sa ovog foruma. HVALA NA POMOĆI, već će se on prepoznati. Otvorila se prilika i morao sam je iskoristiti dok nije kasno. I sad ono zanimljivo. :)

Dođem kod Mariane, ugurala me na pola sata, nije mogla više, ali dogovor je već pao za drugi put. Mali stančić u centru, jednostavan, uredan, klima piči na najjače, atmosvera odlična. Dočekala me u finom kućnom ogrtaču, ispod kojeg su bile tange i grudnjak. Poljubac za početak, kako je to dobro došlo nakon silnih promašaja u zadnje vrijeme, i onda ponudila tuširanje. Naravno, sa posla sam izmigoljio na sat vremena, pa je tuširanje bilo poželjno. Nakon tuširanja dočekala me samo u tangama i grudnjaku, ljubljenje stojećki, maženje miška, stiskanje njenih sisa preko grudnjaka, njene guze, ljubljenje vrata i onda se okrene, onako stojećki, počme ljuljati guzom po mišku, diže mi ruke do njenih sisa, ali grudnjak mi je smetao, pa sam ga skinuo, e tada je bilo bolje. Nakon toga legao sam se na krevet a ona je krenula u BJ, bez kabanice, ljepo ga uvlači licka, uživancija. Lovim se za glavu i mislim si šta sam plaćao one da mi cuclaju preko gumice. Nakon BJ, predložim da se zamjenimo, legne se na krevet, a ja krenem od usna, vrata, sisa, trbuha sa pirsingom u pupku pa sve do međunožja. Skidam joj tange i navalim. Bio sam dole sigurno par minuta, igrao se sa klitom i rukom stiskao sise. Nakon toga stao sam uz krevet, a ona je ponovno počela sa BJ onako sa kreveta, pogled na leđa i guzu, wow. Stavila mi je gumicu i predložila doggy, naravno da pristajem, ne izmiče se, ne brani, već se još sama nabila, pa di is bila zadnjih tjedana. Nakon doggya rekao sam joj da se legne na leđa, stavio sam joj jastuk ispod guze da bude na povišenijem i navalio, noge u zrak, na moja ramena i u konačnici ga zabio do jaja i završio. Poslje toga još poljubac, tuširanje i poljubac na odlasku. Curka za svaku pohvalu.
Na kojoj je lokaciji ako nije tajna
 
Biobsam danas
Cura je prekrasna, sitna i divni zubi,
Ali to je jedino pozitivno
Nezna beknut eng,
Odmah navuce kondom i pusi mozda 2 min.
Akcija nikakva 1/10
Bj 1/10
Nema gfe
Nema kissing
Pisem tu samo da se neko ne bi zajebo ko ja
 
ISKUSTVA PREKO GRANICE SLOVENSKA ISTRA

FENIKS (Lucija)

+386 31 282199
Masaža b2b sa završetkom oral – 80 E
Javlja se gazdarica koja zna slovenski i talijanski, laki dogovor. Prostor je mali BEZ KLIME skuhan došao, nije mi se ponudio tuš, pa možete zamisliti šta je ispalo kad znoj pomiješaš sa uljem. Cura mršava visoka 175, sisa čvrsta 2, lijepa guza, jako namirisana (PAŽNJA njen parfem i miris ulja ostaju na koži i nakon tuša). Masaža standardna, trudi se, na okret skida gaćice, lijepa masna i uska pičica, možeš dirati i gurati koliko hoćeš, dobar oral (nažalost cover)… Nakon masaže može tuš, ali sumljam u čistoču ručnika, mislim da čim se osušiš istog ne peru nego samo stave na sušenje… hmm uglavnom prava sauna, eventualno za ponoviti po zimi. Parking nije problem

CRYSTAL (Ankaran)

+39 388 3704080
+386 30 339740
+39 331 7063815
Masaža b2b sa završetkom oral – 80 E
..nažalost nema više najbolje crvenokose Viktorije. Biram plavušu, visina 160, sisa malo viseća 3. Trudi se i daje sve od sebe da ti ugodi. Koristi „neutralno“ ulje i ideš kući bez dodatnih mirisa. Dobra u oral, dopušta da ju diraš (sve i svugdje), ne daje ti osjećaj ko da si na traci.. ako pitaš da uspori ona uspori, daje ti vremena (malo igre sa cikama), i onda raspališ dalje… veliki plus njena simpatičnost (iako nije neka missica)… drugi put ćemo probati crnokosu
Parking besplatan (prvi sat vremena)

JULIJA (Kopar)

+39 380 1947330
Masaža b2b sa završetkom oral – 80 E
Šta napisati o Juliji kad je sve napisano. Dakle stara Julija iz Monroa (stare kolege će znati o čemu pričam), nabacila je malo kila i raširila se u kukovima.. taman (prava MILFARA). Simpatična, trudi se i nikad nisam išao od nje nezadovoljan… Ambijent klimatiziran, kvalitetno ulje (nema tragova).
Parking bez problema

Sve ove koje sam nabrojao sa tarifom od 100 E nude i seks. Obzirom da mi je bliže Kopar od Pule nekako mi je jednostavnije ići odmah preko granice na sigurno

…nažalost nakon „nestanka“ Cristine i zatvaranja salona u Škofijama pored apoteke, izbjegavam Škofije
 


Cimerice, Melanie navodno ne zna beknuti ništa osim španjolskog, pa joj na poruke odgovara Dakensa, poslje pročitajte kako znam, a ta Dakensa je poluprevara. Bio sam kod Dakense, pa ću o njoj na dalje pisati.

Pošaljem poruku oko 9 sati, a ona se javi za 20 minuta, opa, mislim si ima nade, dogovorim da ću doći kod nje oko 11:30, 12 sati, na sat vremena. Javim se pola sata prije i onda pet minuta prije nego što sam na adresi. Dođem na adresu, vrata zaključana, pa moram čekati još par minuta na pržini da otvori vrata. Stan lijep, uredan, potkrovlje stare zgrade, u dnevnom klima u sobi ventilator (nedovoljno). Pitam je za tuširanje, nema problema, istuširam se i dođem u sobu. Krenem ljubiti, ali nekako izbjegava ljubljenje i požuruje, ima aparatić za zube, ali ne smeta. Nudi mi da se legnem, ali volim stajati, pa joj kaže da krene tako, ja uz krevet, a ona četveronoške na krevetu sa ustima na mišku. Nije to loše radila, zaustavim je, legnem se na krevet i kažem da nastavi. Nastavila je, a vidim da joj pogled non stop skreće sa miška na kondome koji su bili na krevetu. Još ga je malo dudlala i krene prema kondomu. Zaustavim je i kažem da nije još vrijeme i da je još ubučena, crne tange i crni prozirni ogrtač. Odmah ga skine, ali ja joj kažem da se sad ona legne na krevet i krenem sa upoznavanjem njenog tijela. I da, ponovno sam lizao kurvu, ovaj put iz Venecuele. Nakon toga sam se legao na krevet i rekao joj da je sad vrijeme za kondom, ponovno ga je malo stavila u usta i onda navukla kondom, ne ustima, rukama. Predložila doggy na što sam pristao, ja uz krevet, a ona na krevetu, ali krevet joj je niski i ima oštre rubove, pa mi ta poza nije baš puno odgovarala. Nakon toga smo se pomakli tako da smo oboje na krevetu u doggyu, bilo je bolje. Pitam je dali više voli brže ili sporije, na šta odgovara brže, a ja se mislim da me pokušava natjerati čim prije u završnicu, ali nisam se dao. Nakon toga misionarka. Pokušavam je ljubiti, ali izbjegava i na kraju joj kažem da ću svršiti ako me počme ljubiti, pa je navalila sa ljubljenjem. Mislim si, imamo još vremena i još jednu rundu, pa završim sa ovom rundom. Kao što sam prije napisao, ventilator u sobi nikako nije bio dovoljan, pa sam se dosta oznojio, povremeno brisao ručnikom i gledao da ne smočim cijeli krevet. Nakon završnice predloži mi da se još jednom otuširam, pošto je bilo toplo, ok mislim si nema problema i napominjem joj da sam platio za sat vremena, na šta ona odgovara da ne brinem, da ćemo dva puta i da imamo vremena. E sad, sigurno se pitate zašto sam na početku napisao da je poluprevara, e pa sad sljedi neugodan dio. Nakon tuširanja vratim se u sobu, a ona gola na krevetu s mobitelom u rukama, ok valjda ima nešto važno za napisati. I tako ona meni kaže da odgovara na poruke od cimerice i kako ona ne zna ništa osim Španjolskog, vidio sam da je netko pitao ako spavaju poslje pola noći, 1 sat ujutro i dogovarao deit, možda netko od vas. Ja joj kažem da je dosta na mobitelu, a ona na to "Ionako ništa ne radimo", a ja si mislim kako bi rado da mi ga opet podudla, pa bi nešto radili. Uglavnom tipka ona, tipka, gleda EGE, konkurenciju, priča kako joj cimerica ima malo posla, a ja se mislim kako će i imati kad ne zna beknuti engleski. Polako gubim strpljenje i pitam je ako mogu kod cimerice dok ona tipka, a ona na to ako ću je platiti. Ja govorim da neću, nego da joj ona plati jer nismo se drugi put zbog tipkanja na mobitel, a ona kaže da nismo ionako ništa radili i da je vrijeme skoro isteklo. A šta sam ja tu platio da te gledam kako tipkaš na mobitel, uglavnom rekao sam joj par stvari, ubukao sa i krenuo ča. Žao mi je zbog toga, jer mi je ostalo još 5 minuta, a u tih 5 minuta bi mi platila za sve ono tipkanje, ali jbg. nisam se toga sjetio dok nisam sjeo u auto. Uglavnom smještene su u na Stoji, Rikarda Katalinića Jeretova 4, tko voli neka izvoli i čuvajte se prevare, upozoreni ste. :cool:
 
Ja bio kod cimerice MELANIE, istina, Engleski ne zna ni beknuti... ali meni lijepa malena potpuno prirodna cura (bez previše šminke, silikona itd... kao i na slici). Usluga 5/10, sve može, ali nije ni GFE (vidiš da se trudi, ali to radi na silu). Klima apsolutni problem, stan je u potkrovlju, jednostavno ne možeš ni jebat više od 15 min po takvoj vrućini (prođe te volja). Ali sve u svemu, za 150 EUR h je OK... jučer su došle, navodno ostaju tjedan dana, ako ponovim, to će biti ili rano ujutro ili kasno navečer (ali definitivno ne u podne).

PS: dali svi ovi fake oglasi i dalje vode do iste crne ukrainke ili ju je možda zamijenila neka nova? Sigurno više nije u istom apartmanu u Ciscuttijevoj, jer je tamo pred par dana bila Sabrina (CDC).
 
Ja bio kod cimerice MELANIE, istina, Engleski ne zna ni beknuti... ali meni lijepa malena potpuno prirodna cura (bez previše šminke, silikona itd... kao i na slici). Usluga 5/10, sve može, ali nije ni GFE (vidiš da se trudi, ali to radi na silu). Klima apsolutni problem, stan je u potkrovlju, jednostavno ne možeš ni jebat više od 15 min po takvoj vrućini (prođe te volja). Ali sve u svemu, za 150 EUR h je OK... jučer su došle, navodno ostaju tjedan dana, ako ponovim, to će biti ili rano ujutro ili kasno navečer (ali definitivno ne u podne).

PS: dali svi ovi fake oglasi i dalje vode do iste crne ukrainke ili ju je možda zamijenila neka nova? Sigurno više nije u istom apartmanu u Ciscuttijevoj, jer je tamo pred par dana bila Sabrina (CDC).
Po poruamo koje sam slao Silvija kaze da je u ciscutijeva 18, a ova koja se pojavila danas Luda u ciscutijeva 8 dalj je tipfeler ili je to jedna teista zna samo onaj tko je bio.volio bi znat koja je tamo pa bi sutra isao ako nije uvijek ona sa tetovazom na butini
 

Gospodo konačno curka vrijedna pohvale.

Ali da krenemo iz početka, prije dva dana pošaljem ujutro poruku njenom ljenom pospanom agentu, jasno javlja se tek poslje 3 sata popodne, lagano mu odbrusim jer posljepodne ne mogu, radim i pitam ga za sutra dan ujutro u 11 sati, a on potvrdi. Dođe sutra dan i opet ista priča, nema njega do 3, 4 popodne, ali ajde praznik je lagano sam zauzet, pa ne dramim već ga pitam za sutra, odnosno danas. Njegov odgovor je neznam ništa sada (4 posljepodne, tek se probudio), javi mi se u 10 na večer. Nema problema, ako je to rješenje, može. Javim se u 10 na večer, a on piše da se javim sutra ujutro, sat vremena ranije, na šta dobiva moj odgovor da mi se u 10 ujutro sigurno neće javiti, a on me uvjerava da hoće. A šta da drugo radim, curka dolazi sa dobrim recenzijama iz Zadra, već mi je taj lijen agent uprskao priliku sa Lunom i Athenom, pa valja biti strpljiv i živjeti u nadi. Ali kako to biva, nada je znate kako se to već kaže i naravno da se agent ujutro ne javlja. Naserem mu bezbroj poruka, tako da ima šta čitati kad se probudi i pred odustajanjem potražim pomoć sa ovog foruma. HVALA NA POMOĆI, već će se on prepoznati. Otvorila se prilika i morao sam je iskoristiti dok nije kasno. I sad ono zanimljivo. :)

Dođem kod Mariane, ugurala me na pola sata, nije mogla više, ali dogovor je već pao za drugi put. Mali stančić u centru, jednostavan, uredan, klima piči na najjače, atmosvera odlična. Dočekala me u finom kućnom ogrtaču, ispod kojeg su bile tange i grudnjak. Poljubac za početak, kako je to dobro došlo nakon silnih promašaja u zadnje vrijeme, i onda ponudila tuširanje. Naravno, sa posla sam izmigoljio na sat vremena, pa je tuširanje bilo poželjno. Nakon tuširanja dočekala me samo u tangama i grudnjaku, ljubljenje stojećki, maženje miška, stiskanje njenih sisa preko grudnjaka, njene guze, ljubljenje vrata i onda se okrene, onako stojećki, počme ljuljati guzom po mišku, diže mi ruke do njenih sisa, ali grudnjak mi je smetao, pa sam ga skinuo, e tada je bilo bolje. Nakon toga legao sam se na krevet a ona je krenula u BJ, bez kabanice, ljepo ga uvlači licka, uživancija. Lovim se za glavu i mislim si šta sam plaćao one da mi cuclaju preko gumice. Nakon BJ, predložim da se zamjenimo, legne se na krevet, a ja krenem od usna, vrata, sisa, trbuha sa pirsingom u pupku pa sve do međunožja. Skidam joj tange i navalim. Bio sam dole sigurno par minuta, igrao se sa klitom i rukom stiskao sise. Nakon toga stao sam uz krevet, a ona je ponovno počela sa BJ onako sa kreveta, pogled na leđa i guzu, wow. Stavila mi je gumicu i predložila doggy, naravno da pristajem, ne izmiče se, ne brani, već se još sama nabila, pa di is bila zadnjih tjedana. Nakon doggya rekao sam joj da se legne na leđa, stavio sam joj jastuk ispod guze da bude na povišenijem i navalio, noge u zrak, na moja ramena i u konačnici ga zabio do jaja i završio. Poslje toga još poljubac, tuširanje i poljubac na odlasku. Curka za svaku pohvalu.
Potpuno jednak, divni dozivljaj, svaka pohvala curi jer odradi svoj posao tako dobro, prafi gfe. Nemam dosta rijeci za pohvale.
Jos kad se opustila i na moj nagovor pocela pricati na portugalskom, divota.
Izgled 10/10
BJ, 10/10
zamolio sam je sa, malo je bila kao razocarana, pa je to bilo na brzinu ali jako dobro. Bez pozurivanja.
Akcija neki sat vremena 15/10
Docek wow, nemam rijeci, neglize, plavi kopletic tange i grudnjak.
Nadam se da ce me ugurati jos kojih sat dva
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh