ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Da podjelim s vama moju današnju sagu, drugčije bi bilo krivo to nazvati.
Jučer sam se tijekom dana javio ovoj:


koja mi je napisala da je slobodna u terminu za koji sam pitao (za danas) i da joj se javim pola sata prije, kako bi mi javila adresu. Ok sve u redu, ali za rezervu javim se i ovoj:


Tek tako ako nešto pođe po krivu. Ona mi se također javi i napiše da joj se javim sat vremena unaprijed.
Sve dogovoreno, zadovoljan nastavim dan sa isčekivanjem sutra (danas).

I tako dođe danas, javim se Nati sat vremena prije, na što dobivam odgovor da ne može tada, već za 15 minuta kasnije. Ok nema problema, šta je 15 minuta, te joj napišem da mi javi adresu. Ponovno mi napiše da joj se javim pola sata prije, pa će mi poslati adresu. Skriva adresu ko da joj je zadnja u životu, a ja se mislim, šta ako je adresa na drugom kraju grada, sa gužvom i traženjem parkinga nema šanse da stignem, tako da joj 35 minuta prije termina šaljem poruku da mi javi adresu. Pita koliko ću ostati, 1 sat naravno, a ona na to, da može samo pola sata. Ok može ali cijena je za 100 kn niža onda. E tu se nismo našli i razgovor je prekinut. Ali nema brige, Luna je tu, ili nije. Javim se i pitam je za termin, kako mi je rekla jučer, sat vremena prije, ali ne javlja se, čak se ni do sada nije javila.

I tako izdeprimiran i napaljen, pošaljem poruke na još par adresa, od toga javila se ova:


Sačuvaj me bože bačenih novaca, uzeo sam samo pola sata, obzirom na recenzije, ali za ono što je ponudila ne bi smjeli pitati ni 200 kuna. Dođem u stan, odmah mi daje ručnik za tuširanje, kupatilo usko i jedva se zatvaraju vrata jer je wc školjka na putu, dobro nije bilo neuredno, ali skučeno je. Istuširam se i dođem u sobu, kaže mi da se legnem i predloži mi da počmemo masažom. To nije bila masaža već prolaz rukom preko torza do miška, protrljala ga je par puta, otvorila kondom i pravila se važna kako ga ustima navlači na miška u poluerekciji. Onda ga krene cuclati, to nije dugo trajalo, jer mi cuclanje preko kondoma nije baš neka fora, pa sam joj rekao da se ona legle na leđa i krenuo sa ljubljenjem tijela, lizanjem mačkice i da, ljubi se samo usnicama, bez jezika. Sačuvaj me bože bačenih novca. Tako konačno uđem u nju, sva se izmiče, ko da imam mrcinu, izvija, a ja je ni ne osjetim koliko je široka, nastavimo malo tako, pa je okrenem u doggy, mislim si kako to ne vodi ničemu i kako bi bilo bolje da odem, izmiče se, glumi, ko fol stenje, pa sam je u konačnici uhvatio malo jače za bokove i nisam joj više dao šanse da se izmiče, na što nije ni reagirala, a meni je već bilo dosta te prevare. Konačno sam se natjero u završnicu, a ona u tome nije ni malo pomogla. Nisam ni završio, već je bila na nogama, omotana ručnikom, sa maramicom za kondom i uputila me na tuširanje. Nisam ni izašao iz tuša, već mi je otvarala ulazna vrata. Bez trunke emocija, dva puta smo se poljubili usnama, robot, vidi se da ne uživa u tome i da to radi iz tko zna kojeg razloga. Ne preporučam nikome, bačeni novci.
Pisao o njoj, Sabina.
 


Daklem, ove dvije su cimerice. Iznajmile su stan u Šijani, u jednom neboderu, gdje se uglavnom svi međusobno znaju. Ako saznaju zašto su tamo, svatko će biti pod povećalom, malo nezgodno. :)

Bio sam kod Sofie, pa ću samo o njoj i pisati. Dođete pred zgradu, slikate joj ulaz, pošaljete i ona dođe po vas. Naravno dok dođe, vi stojite ko tupan ispred vrata pa vas ljudi koji tamo žive pitaju ako trebate unutra i ako da vam ostave otvorena vrata. A ona dođe po vas oskudno odjevena i bez gaćica. Curka je zgodna, fotke njene, niža ali skladnog tjela i sve pozitivno tu prestaje. Ne priča ni jedan jezik osim španjolskog, dakle komunikacija ručna, dođete u stan, nakon što vas iskomentiraju susjedi, smjesti u sobu i skine se, ok skinem se i ja, rukama gestikulira legni se, ok, krene ona sa kondomom, molim, nisam se ni opustio a već navlači, pa nije ni u poluerekciji. Nekako ga navuče i počme cuclati, mislim si tako možeš do besvjesti, neće se dignuti nikad. Legnem ja nju na leđa i krenem da ću je poljubiti, neće se ljubiti, opa još jedan negativni poen, ali ok, neće, krenem joj ljubiti tijelo, da barem malo uživam u sisama, a s namjerom da završima na lizu međunožja, ali stavi ruku i neda. Opa, još jedan negativni poen, konačno je okrenem na leđa, da barem mogu malo uživati u pogledu na guzicu, pa tako nakon malo ljubljenja leđa i grickanja guze, odlučim da je vrijeme za kraj. Nekako sam sebe prisilim u erekciju, dam joj da ga malo ustima motivira preko gumice i gestikuliram joj da se sjedne na njega. Sjela se, dva puta se promeškoljila i bio sam gotov, bilo mi je dosta toga da sam sebe mentalno motiviran da bi spasio loš sex, a i nije mi se više dalo truditi. Ostala je iznenađena, šta već, a jbg. tako je, šta bi ti uživala, a ja da sam sebe rajcam. :ROFLMAO:

Uglavnom, kako ste i sami zaključili, ne preporučam.
Inače se cijeni 800 kn 30 min i 1350 kn sat vremena. Sva sreća da nisam išao na sat vremena.
 
Je bio neko kod BELLE (CRAZY DRIVE CLUB):


slike su (gotovo sigurno) njene, samo ne znam kakva je usluga....
 

A ovo je navlakuša na sexoglasnik i plaćanje vip-a.
 
Mariana Brazilian, ali njen agent spava do posljepodne, tako da samo u posljepodnevnim i večernjim satima.

Sofia, ali ne preporučujem.

Alisson, cimerica od Sofie, nisam bio, ali ako budeš išao, imam osjećaj, nemoj previše očekivati. Volio bih da se varam.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh