ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pa podijeli s ekipom.
Eto odgovorio ti je kao sto vidis, da ima toliko brojeva ne bi pisao objavu za objavom jel ima neka nova a i da nekim slucajem ima onda zadrzi to za sebe, nemoj govoriti da imas a kad te netko pita onda kao da te i nije pitao.
Ima nesto novo na stranici cityoflove ali ne znam je li neki fejk
 
Ima moj kurac na city for love 22bez glave daj molim te nemoj se mjesat u stvari sta ja radim ako nesto imas objavi i ne zavadaj ljude jer nije potrebno.
 
L.poz.Samo cu reci da imate dosta mogućnosti.Naprimjer sobarice(pogotovo one sezonske)necu reci 50%ali 20%posto bi sigurno pristale na sex za lovu.Ali ne na način da dodes do nje i direktno joj kazes vec pozoves na pice ako pristane onda postoji i mogućnost da pristane na sex.Provjereno jer mi prijateljica radi Slivno nesto pa zna.Ona inače odlazi kad je slobodna u marinu na jahte za 500€noc
 
L.poz.Samo cu reci da imate dosta mogućnosti.Naprimjer sobarice(pogotovo one sezonske)necu reci 50%ali 20%posto bi sigurno pristale na sex za lovu.Ali ne na način da dodes do nje i direktno joj kazes vec pozoves na pice ako pristane onda postoji i mogućnost da pristane na sex.Provjereno jer mi prijateljica radi Slivno nesto pa zna.Ona inače odlazi kad je slobodna u marinu na jahte za 500€noc
Ko ti je frendica
 
L.poz.Samo cu reci da imate dosta mogućnosti.Naprimjer sobarice(pogotovo one sezonske)necu reci 50%ali 20%posto bi sigurno pristale na sex za lovu.Ali ne na način da dodes do nje i direktno joj kazes vec pozoves na pice ako pristane onda postoji i mogućnost da pristane na sex.Provjereno jer mi prijateljica radi Slivno nesto pa zna.Ona inače odlazi kad je slobodna u marinu na jahte za 500€noc
L.poz.Samo cu reci da imate dosta mogućnosti.Naprimjer sobarice(pogotovo one sezonske)necu reci 50%ali 20%posto bi sigurno pristale na sex za lovu.Ali ne na način da dodes do nje i direktno joj kazes vec pozoves na pi
Ovaj Srđane je teška sirovina od čovjeka.

E sada si najebao kada te se Srđan dohvati i počne muljati za broj od sobarica
Ej nisam ja ti prijatelju boli mene kurac sta ti mislis o meni, ja sebi nadjem za pod jaja za tebe neznam mozda si malo premutav za to.
 
Srđan, Daisy ti je uvijek dostupna. Daj ti nama neki "novi" broj. Tu si non stop.
Nije valjda da ništa nisi saznao!?
Udijeli nešto frendovima :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh