ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Šta je sa ovom agencijom, pitao sam za Floru, ali kažu da nije dostupna, barem ne u jutarnjim satima. Netko bio kod neke iz agencije?
 

Sve se slažem sa Alek, samo šta sa mnom je koristila lubrikant.
 
ISKUSTVA PREKO GRANICE SLOVENSKA ISTRA

FENIKS (Lucija)

+386 31 282199
Masaža b2b sa završetkom oral – 80 E
Javlja se gazdarica koja zna slovenski i talijanski, laki dogovor. Prostor je mali BEZ KLIME skuhan došao, nije mi se ponudio tuš, pa možete zamisliti šta je ispalo kad znoj pomiješaš sa uljem. Cura mršava visoka 175, sisa čvrsta 2, lijepa guza, jako namirisana (PAŽNJA njen parfem i miris ulja ostaju na koži i nakon tuša). Masaža standardna, trudi se, na okret skida gaćice, lijepa masna i uska pičica, možeš dirati i gurati koliko hoćeš, dobar oral (nažalost cover)… Nakon masaže može tuš, ali sumljam u čistoču ručnika, mislim da čim se osušiš istog ne peru nego samo stave na sušenje… hmm uglavnom prava sauna, eventualno za ponoviti po zimi. Parking nije problem

CRYSTAL (Ankaran)

+39 388 3704080
+386 30 339740
+39 331 7063815
Masaža b2b sa završetkom oral – 80 E
..nažalost nema više najbolje crvenokose Viktorije. Biram plavušu, visina 160, sisa malo viseća 3. Trudi se i daje sve od sebe da ti ugodi. Koristi „neutralno“ ulje i ideš kući bez dodatnih mirisa. Dobra u oral, dopušta da ju diraš (sve i svugdje), ne daje ti osjećaj ko da si na traci.. ako pitaš da uspori ona uspori, daje ti vremena (malo igre sa cikama), i onda raspališ dalje… veliki
 
Pozdrav, evo jedna normalna prilika za normalne ljude :)
zainteresirani isključivo za Petak ako netko želi može mi se javiti ovdje u inbox.Prilažem sliku i mogu poslat još eventualno jednu ili dvije. samo oni koji bi stvarno i sigurno dosli, bez ispitivanja ovdje po komentarima i slično jer tu neću ništa pisati, ako vam ne odgovara jednostavno potražite dalje ili nazovite strankinju, nema potrebe vrijeđati i slično, ne tražim bonove i slično. centar Pule, moj iznajmljen novi lux. diskretan app.
pozz :)
Ciao moze PP iz istre sam!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh