ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, evo jedna normalna prilika za normalne ljude :)
zainteresirani isključivo za Petak ako netko želi može mi se javiti ovdje u inbox.Prilažem sliku i mogu poslat još eventualno jednu ili dvije. samo oni koji bi stvarno i sigurno dosli, bez ispitivanja ovdje po komentarima i slično jer tu neću ništa pisati, ako vam ne odgovara jednostavno potražite dalje ili nazovite strankinju, nema potrebe vrijeđati i slično, ne tražim bonove i slično. centar Pule, moj iznajmljen novi lux. diskretan app.
pozz :)
Ako si jos u Puli ja sam zainteresiran za druženje, moze kontakt?
 

Simpatična curka, slike njene, niža, silikoni (na žalost vide se dosta ožiljci, ali ne smeta), voli se ljubiti (ili se ja dobro ljubim), ako se malo potrudite oko nje, može i svršiti. Puši bez gumice, sex sa gumicom. Ukratko, mislio sam da je prošlo barem sat i po, a u biti je prošlo sat vremena, izmjenili dosta poza pa se činilo duže. Stan čist i uredan.
 

Slike njene, ako idete nemojte puno očekivati. Najprije pošalje cijenu 250 eur, napišem da na EGE stoji 200 eur za sat, na šta napiše da nije još stavila novu cijenu, ali može i za 200 eur / 1500 kn, jer joj kune bolje pašu. Meni svejedno. Smještena u centru grada, dođem do stana, a unutra ona i prijateljica. Odmah me skrene u sobičak, polumrak, a ona tamna. Jedva sam je vidio. Tuširanje i akcija. Nismo ni počeli već mi krene stavljat gumicu, ali kažem ne još, još smo malo ovo ono, migolji, gurka rukama, uglavnom nije neka akcija. Ali probao sam tamnoputu, pa je i to prošlo. Kako god kaže da je tu još dva tjedna i onda ide natrag u Rio, Brazil i kako joj svi fale. Neka joj je sa srećom.
 

Slike njene, ako idete nemojte puno očekivati. Najprije pošalje cijenu 250 eur, napišem da na EGE stoji 200 eur za sat, na šta napiše da nije još stavila novu cijenu, ali može i za 200 eur / 1500 kn, jer joj kune bolje pašu. Meni svejedno. Smještena u centru grada, dođem do stana, a unutra ona i prijateljica. Odmah me skrene u sobičak, polumrak, a ona tamna. Jedva sam je vidio. Tuširanje i akcija. Nismo ni počeli već mi krene stavljat gumicu, ali kažem ne još, još smo malo ovo ono, migolji, gurka rukama, uglavnom nije neka akcija. Ali probao sam tamnoputu, pa je i to prošlo. Kako god kaže da je tu još dva tjedna i onda ide natrag u Rio, Brazil i kako joj svi fale. Neka joj je sa srećom.
Slažem se u potpunosti sve sto si napisao...lijepa je i zgodna al ima boljih usluga definitivno
Dogovor je bio sat vremena al na kraju sam odusto i skratio na pol sata i cao
 
Braco, planiram godisnji odmor u Puli sa drustvom. Sta mogu da ocekujem od tog gradica, sta se tu desava, kakve su devojke? Da ne ometam temu, moze mi se neko javiti u inbox, pa da me uputi, da ne idem kao ovan glavom u zid :)
Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh