ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, evo jedna normalna prilika za normalne ljude :)
zainteresirani isključivo za Petak ako netko želi može mi se javiti ovdje u inbox.Prilažem sliku i mogu poslat još eventualno jednu ili dvije. samo oni koji bi stvarno i sigurno dosli, bez ispitivanja ovdje po komentarima i slično jer tu neću ništa pisati, ako vam ne odgovara jednostavno potražite dalje ili nazovite strankinju, nema potrebe vrijeđati i slično, ne tražim bonove i slično. centar Pule, moj iznajmljen novi lux. diskretan app.
pozz :)
Mozes li mi poslat poruju jer ja tebi nemogu hvala
 
Punijaplavuša javi se na mail ako je u istri. Treba poslat više puta. Druženje s njom vrlo ugodno. Lijepa je, al ima je, pa i u visini. Tako da one od metar i šezdeset lako zakuca haha
 

Jel bio tko? Kakva su iskustva?
 
Šteta, baci oko na EGE imaju neke s preporukom cijena ista a dogovor kroz par min reko bih ;)
P.S.
Ona ti ima puno lažnih profila tu koji se bas uclane samo da potvrde da su bili te da je top i nestanu :ROFLMAO:
Ma znam u zadnje vrijeme sam stalno s EGE al mi se neda vise s njima...gledam domace ako ima sta,inace sam ovdje u Puli na sezobi pa dok sam tu
 
Ma znam u zadnje vrijeme sam stalno s EGE al mi se neda vise s njima...gledam domace ako ima sta,inace sam ovdje u Puli na sezobi pa dok sam tu
Evo ici cu tako daleko jer volim se okladit tu i tamo te ponudit ti da ako uspjes dogovoriti s njom vracam ti trošak, jer mislim da ce bit lakše pogodit 10 parova na kladari nego išta kod nje dogovorit.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh