ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, evo jedna normalna prilika za normalne ljude :)
zainteresirani isključivo za Petak ako netko želi može mi se javiti ovdje u inbox.Prilažem sliku i mogu poslat još eventualno jednu ili dvije. samo oni koji bi stvarno i sigurno dosli, bez ispitivanja ovdje po komentarima i slično jer tu neću ništa pisati, ako vam ne odgovara jednostavno potražite dalje ili nazovite strankinju, nema potrebe vrijeđati i slično, ne tražim bonove i slično. centar Pule, moj iznajmljen novi lux. diskretan app.
pozz :)
Pozdrav, moze kontakt whatsapp ili viber. Hvala
 
Pozdrav, evo jedna normalna prilika za normalne ljude :)
zainteresirani isključivo za Petak ako netko želi može mi se javiti ovdje u inbox.Prilažem sliku i mogu poslat još eventualno jednu ili dvije. samo oni koji bi stvarno i sigurno dosli, bez ispitivanja ovdje po komentarima i slično jer tu neću ništa pisati, ako vam ne odgovara jednostavno potražite dalje ili nazovite strankinju, nema potrebe vrijeđati i slično, ne tražim bonove i slično. centar Pule, moj iznajmljen novi lux. diskretan app.
pozz :)
Moze takoder nwki kontakt?
 
Nevaljala Mia traži bonove,prijevara...a ova sto kaže da se plaća tek kad dodjes kod nje izvoza te ko debila... Neki laznjak...prošli Tjedan sam popusio...zovem odbija se poziv
 
  • Like
reagiranja: Now
A vas ću svih zaposlit ko asistente da se javljate na pozive i odgovarate na poruke, klonirat ću se još dva puta pa će netko možda i uspjet dobit termin i doc na red s Foruma 🤣🤣🤣
 
A vas ću svih zaposlit ko asistente da se javljate na pozive i odgovarate na poruke, klonirat ću se još dva puta pa će netko možda i uspjet dobit termin i doc na red s Foruma 🤣🤣🤣
Moras kao i ovi na EGE zaposlit asistenta koji vodi pregovore pa ti samo javi kad dolazi klijent i na koliko ;)
 
  • Love
reagiranja: Zoi

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh