ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Vezano uz fake oglase ruskinja/ukrainki - čim vidite da je cijena 250 EUR, a u opisu oglasa ništa ne piše, to je 99% fake. E sad, iako ti vrata ne otvori cura sa slike, ponekad se desi da ta cura stvarno bude zgodna mačka koja nudi dobru uslugu. Zato bi i trebao služiti ovaj forum - da se iskustva podjele i razmijene.

Iz moje perspektive, najgora stvar kod tih fake oglasa je to što na kraju ne skužiš kada stvarno dođe neka zgodna cura sa realnim slikama, jer ne pronađeš njen oglas u moru fakeova. Ali tu smo di jesmo. Kao što sam već napisao, Sveta je stvarna i njene su slike realne, a usluga sasvim OK.
 
Moja iskustva sa Ruskinjama i ukrajinkama su vecinom pozitivna, veća higijena, sve pricaju engleski....par cura se čak ljubilo....malo jesu skuplje ali po meni kvalitetnije ako naletis na pravu....
 
Haiku dana:
...benti miša, navala sa istoka u Puli. Pukle cijene 180/250 ... ma "baby" muoja, nismo mi Dubai... ništa, štedit novac i čekati novi val brazilianki u nadi da i one ne podemone... jedino pozitivno je samo da sve manje njih pita fucking selfie, valjda prevladao razum ekonomije
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh