ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bez neke ljutnje dečki ali 100 puta je prođena tema ovih oglasa sa plavog i sve su Bonovi i prevara, bite drkali ili jebali? Imate EGE, većina oglasa vodi istoj curi u Puli ih je sad 3-4, dođeš na vrata ako ti se ne sviđa odeš Ca kao ja jučer. Trenutno je 1 kod Cindarelle sigurno cura crna, simpa …. Ima jedna u centru dakle dajte 200€ i ne gubite vrijeme s glupostima
 
Da, što se tiče ove u centru, iza nje stoji CRAZY DRIVE CLUB, tu nema lažnih slika ni oglasa:



Cura nije top model, ali u živo je bolja nego na slikama. Ugodno društvo, dobro govori engleski, a i dobra je u krevetu (ne pizdi, više manje sve može, zaustavila me tek kada sam krenuo agresivnije čupati za kosu...).

Ovu kod Cindarelle nisam probao, ali pretpostavljam da tih 50 oglasa na EGE vode tamo?
 
Bez neke ljutnje dečki ali 100 puta je prođena tema ovih oglasa sa plavog i sve su Bonovi i prevara, bite drkali ili jebali? Imate EGE, većina oglasa vodi istoj curi u Puli ih je sad 3-4, dođeš na vrata ako ti se ne sviđa odeš Ca kao ja jučer. Trenutno je 1 kod Cindarelle sigurno cura crna, simpa …. Ima jedna u centru dakle dajte 200€ i ne gubite vrijeme s glupostima
Koja je ta kod Cindarelle..stavi link da znamo kojoj se javiti
 
Bravo Ivane, na prvom postu i na identifikacije cure.stvarno forum je postao chat rum sa slikama.kuzim da sibsvatko ne moze priustit platit curu i sl. Ali cemo onda trazit informacije pitat kakva je ova kakva je ona( +privatne poruke).ima nas tu 5-6 za koji su podjelili iskustva o pojedinoj curi samo teeba citat postove unazad. Meni je najvecinproblem iskristalizirat koja se cura skriva iza vratiju od sume oglasa. I idem na provjerono jer ne mogu svaki dan pravdat zasto me nema doma na rucku a isao sam poljubit vrata zbog laznog oglasa. Na kraju neznam ako netko zna kako napravit privatnu grupu negdje( mimo telefona) pa da si medjusobno javljamo informacije iz prve ruke Pula nije velika i uglavnom se vrte dve tri cure a uvjek netko prvi proba.
 
Bravo Ivane, na prvom postu i na identifikacije cure.stvarno forum je postao chat rum sa slikama.kuzim da sibsvatko ne moze priustit platit curu i sl. Ali cemo onda trazit informacije pitat kakva je ova kakva je ona( +privatne poruke).ima nas tu 5-6 za koji su podjelili iskustva o pojedinoj curi samo teeba citat postove unazad. Meni je najvecinproblem iskristalizirat koja se cura skriva iza vratiju od sume oglasa. I idem na provjerono jer ne mogu svaki dan pravdat zasto me nema doma na rucku a isao sam poljubit vrata zbog laznog oglasa. Na kraju neznam ako netko zna kako napravit privatnu grupu negdje( mimo telefona) pa da si medjusobno javljamo informacije iz prve ruke Pula nije velika i uglavnom se vrte dve tri cure a uvjek netko prvi proba.
Jučer sam bio kod Belle, prava žena, meni i zgodnija nego na slici, ugodno društvo, trudi se da budeš zadovoljan, vise puta pita šta voliš… jedino ako ne voli netko komad žene…al bolja nego one mrsavice koje samo odrade, ja preporucam :)
 

Pozdrav svima, jel bio tko kod Mire?
Meni se ne javlja.. 🥲
 
Pozdrav svima,
ja sam jedan dečko od 29 godina koji je samo jedanput jebao, a to se dogodilo prije nekoliko godina.
Od tada, ništa i ništa.
Pomalo mi je neugodno što se javljam ali.. Treba mi vaša pomoć, molim vas preporučite mi neku koja neće imati problema s time da se malo opustim i podučim kod nje.
Zdrav sam, pristojan i diskretan.
 
Eto Melisa se vratila u Umag. Ima oglas na Ljubavnom, tamo je i broj. Inače Hojka obavještava al eto danas je ja prvi spazio. 150e 30min il 200e sat vremena. Pa ko može neka ide. 095 804 8968.
U umagu do četvtka
 
Šta ova misli da je došla u Dubai.😂
Cijena 300/500.
Tu u Puli sve drže cijenu. Gledam oglase u Rijeci, cure traže 100 za 30 i 150 za sat.
 
Šta ova misli da je došla u Dubai.😂
Cijena 300/500.
Tu u Puli sve drže cijenu. Gledam oglase u Rijeci, cure traže 100 za 30 i 150 za sat.
cura zabrijala haha
zgodna je ako je to ona, al ono.. ove sve brazilke su vam legit, na zadarskoj 5
a ovu bi trebali kresnut al kakvih 300e brate.. smesno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh