ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

znaci opet su svi oglasi na EGE samo jedna cura, je bio netko kod te jedne ? kako izgleda ?
Ako te pošalju u ulicu koja počinje sa Z, odi slobodno, nećeš požalit, izgleda iznenađujuće dobro. Što se tiče izgleda jedna od iznimno rijetkih situacija gdje te dočeka cura koja izgleda bolje uživo nego na fotkama iz oglasa. U Puli je još tjedan dana.
 
Ako te pošalju u ulicu koja počinje sa Z, odi slobodno, nećeš požalit, izgleda iznenađujuće dobro. Što se tiče izgleda jedna od iznimno rijetkih situacija gdje te dočeka cura koja izgleda bolje uživo nego na fotkama iz oglasa. U Puli je još tjedan dana.
pa nije neka tajna.. ako nećeš reči koja j eulica brem linkaj oglas da se ostali ne igraju nekih igra potrage
 
Pozdrav poslom sam u Poreču, tražim neku damu za zabavu. Pročitao sam dosta ovih postova, al nemrem više niš konkretno nisam otkrio. Pa ako ima neko kontakt nekakav bio bi zahvalan.
 
Ovdje nema nista osim za ove online drkarose.
Ne idu mi nikako u glavu ovi drkarosi placaju nesto sto ne mogu dozivjeti. I normalno da se nece ni jedna jebat sve dok ovih budala ima.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh