ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Cure su imale problem. I otisle su.

Jedan sa foruma, neznam koji, je napravio spacku. Al doznat cu koji je.

Neki od vas su se stigli podruziti, neki nazalost nisu.
Javim za nove kada stignu..
 
Sori ako spamam, al ovaj koji je odgovorio, Denis80, frajer koji kaze, "ma zaboravi to". Picko jedna, kako to mozes izvaliti? Nisi se javio na pm, nisi nista, kako mozes rec na forumu da zaborave na to?
Kako ti znas? Jesi ti cigan koji je napravio frku?
Jer na ovaj profil, nisi pisao u pm, al seres za cure.
50 ljudi je imalo broj, tocno, 53, od tih 53, 19 ljudi je bilo u stanu, 34 su glumci koji traze sve al ne jebu nis.

Od tih 19, jedan je smece.
Ko?
 
Sori ako spamam, al ovaj koji je odgovorio, Denis80, frajer koji kaze, "ma zaboravi to". Picko jedna, kako to mozes izvaliti? Nisi se javio na pm, nisi nista, kako mozes rec na forumu da zaborave na to?
Kako ti znas? Jesi ti cigan koji je napravio frku?
Jer na ovaj profil, nisi pisao u pm, al seres za cure.
50 ljudi je imalo broj, tocno, 53, od tih 53, 19 ljudi je bilo u stanu, 34 su glumci koji traze sve al ne jebu nis.

Od tih 19, jedan je smece.
Ko?
Haha..nit sam u blizini Pule samo realno govorim o necem i nekom ko ima 7 postova
Hmmm..
A da potrazim mozda pomoc? Ovdje nismo da prostacimo i vrijedjamo se
 
Haha..nit sam u blizini Pule samo realno govorim o necem i nekom ko ima 7 postova
Hmmm..
A da potrazim mozda pomoc? Ovdje nismo da prostacimo i vrijedjamo se
Profil ima 7 postova, al puno vise PM. A lik poput tebe, koji je daleko od Pule, nema sta komentirat "ma zaboravi to".

Neda mi se svadjat a nikim, ima ljudi ovdje koji su bili, a drugi koji nisu, i dalje gledaju EGe, 20/30 slika profila, dvije zene.

Skuplje nego ovaj profil.
60 posto ljudi koji je dobilo broj od tu, se nije javilo.
Sta rec?
Radje dat vise para na ege? Moze ekipo, ege je provjeren sajt ;)
 
Sori ako spamam, al ovaj koji je odgovorio, Denis80, frajer koji kaze, "ma zaboravi to". Picko jedna, kako to mozes izvaliti? Nisi se javio na pm, nisi nista, kako mozes rec na forumu da zaborave na to?
Kako ti znas? Jesi ti cigan koji je napravio frku?
Jer na ovaj profil, nisi pisao u pm, al seres za cure.
50 ljudi je imalo broj, tocno, 53, od tih 53, 19 ljudi je bilo u stanu, 34 su glumci koji traze sve al ne jebu nis.

Od tih 19, jedan je smece.
Ko?
Haha..nit sam u blizini Pule samo realno govorim o necem i nekom ko ima 7 postova
Hmmm..
A da potrazis mozda pomoc? Ovdje nismo da prostacimo i vrijedjamo
 
Sori ako spamam, al ovaj koji je odgovorio, Denis80, frajer koji kaze, "ma zaboravi to". Picko jedna, kako to mozes izvaliti? Nisi se javio na pm, nisi nista, kako mozes rec na forumu da zaborave na to?
Kako ti znas? Jesi ti cigan koji je napravio frku?
Jer na ovaj profil, nisi pisao u pm, al seres za cure.
50 ljudi je imalo broj, tocno, 53, od tih 53, 19 ljudi je bilo u stanu, 34 su glumci koji traze sve al ne jebu nis.

Od tih 19, jedan je smece.
Ko?
Hmmm..kako su uspijele skupit u isti dan kada su dosle 19 tipova koji su bili a nisu odgovarale na poruke??
 
znači dobio sam broj u petak negdje oko 14 sati,radio sam do 19 sati, oko 20 sati sam ih nazvao,pisao na whatsap više puta ali nije bilo odgovora.. šteta,dobro izgledaju cure baš sam htio probati... ajde vi koji ste bili napišite kako je bilo? o kakvoj spački je riječ ? netko im ukrao pare????
 
Cure su imale problem. I otisle su.

Jedan sa foruma, neznam koji, je napravio spacku. Al doznat cu koji je.

Neki od vas su se stigli podruziti, neki nazalost nisu.
Javim za nove kada stignu..
Pozdrav, zao mi je zbog cura.
Ja nisam ni dobio broj dvaput sam ti slao poruke, znas da je uvijek sve uredno i posteno, a onda takvi jajari dobiju broj.
Ugodni blagdani
 
Cure su imale problem. I otisle su.

Jedan sa foruma, neznam koji, je napravio spacku. Al doznat cu koji je.

Neki od vas su se stigli podruziti, neki nazalost nisu.
Javim za nove kada stignu..
Eto ni ja nisam dobio broj samo sam trazio info jer sam bio van grada do jucer. Mislio sam trazit broj danas ali vidim da nista od toga pa nisam ni trazio. A steta bilo bi lijepo da su ostale.
 
Od 60 oglasa na ege, koliko zapravo ima tih cura u Puli? Par njih.
Ako netko zna koji oglasi su pravi neka napiše.
 
Ne znam dali je brazilka Violeta i dalje u Puli (nema je na WhatsApp-u od petka), ali 99% sam siguran da svi ostali oglasi (za ruskinje / ukrainke) vode na istu adresu (Šijana, blizu Arene)... a tamo je jedna prosječna crna cura koja ne vrijedi te pare... ni izgledom, ni uslugom+ što je ta agencija / manager totalno u kurcu (pobrka termine pa čekaš itd)... mislim da je trenutno suša... neka me netko demantira ako sam u krivu...
 
PS: mislim da stave 55 oglasa za 1 curu baš zato da potjeraju sve ostale... i da neka sad želi doći u Pulu, ne bi je mogao naći u šumi oglasa (osim ako nema dobre recenzije)...
 
PS: mislim da stave 55 oglasa za 1 curu baš zato da potjeraju sve ostale... i da neka sad želi doći u Pulu, ne bi je mogao naći u šumi oglasa (osim ako nema dobre recenzije)...
stave 55 oglasa da privuku sto vise klijenata, da mislimo koliko ljepotica u gradu ima različitih cijena i usluga, pristanu čak i na manje cijene a zapravo kad dođeš te dočeka neka deseta i ne dobis pola dogovorenog. Mi niti ne komuniciramo s njima nego s njihovim pimpovima, oni su tu da te navuku na sve.
Nemoj si stvarat teorije zavjere haha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh