ISTARSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel ima ko iskustva s nekim kodom sta daje cura i na ini kupis bon putem tog koda? I interesira me dal njoj odmah sjedaju pare na racun ?
 
Ja sam danas bio kod ove, ima dva profila na EGE Julia i Vanuza. Cura je za svaku preporuku, čista, pristojna, mekana koza, zna posao i osjećaš se super sa njom. U finom apartmanu u Zadarskoj. Također cijena ok prema drugima 150€/sat… kaže jučer došla i ostaje par dana.

 
Evo ovako da se i ja izjasnim imam malo vise iskustva od ne svih tu ali velike vecine da . Sta se tice EGE bio sam sa vise od 200 cura.

Uvijek se dogovarate sa agencijom ne sa djevojkom
Slike koje su tamo nisu iste sta se tice pule, a sta se tice rijeke su 90 % iste jedino sto malo fotoshop uredi sliku ali je uglavnom to ta cura
Sve ovisi od djevojke do djevojke neke vole hard neke vole soft a neke se legnu ko umorna krava i boli ih briga, a neke uzivaju toliko jako da uzdišu ko da imaš 50 cm
Neke su jako ljubazne a kod nekih kad dođeš imas osjećaj da si došao ajde da odradimo i ko te j...
Bar se malo potrudi jbg.
Ima svega ne pricam tu o njima jer ima svakakvih ljudi i oce adresu itd. Gledajte EGE je provjeren 100% sa moje strane platis jebes ides doma i to je to.
P.S. Ako nemozete svrsit 2 puta u sat vremena bolje da uzmete pola sata i to se moze.
Ja sam sa nekima i produzio vrijeme kad sam dosao i vidio kako izgleda top bomba sve na mjeru, lice ko slika, bas top cura po svemu, bez greške toliko od mene ako ocete i imate para samo pucajte na EGE
 
Evo ovako da se i ja izjasnim imam malo vise iskustva od ne svih tu ali velike vecine da . Sta se tice EGE bio sam sa vise od 200 cura.

Uvijek se dogovarate sa agencijom ne sa djevojkom
Slike koje su tamo nisu iste sta se tice pule, a sta se tice rijeke su 90 % iste jedino sto malo fotoshop uredi sliku ali je uglavnom to ta cura
Sve ovisi od djevojke do djevojke neke vole hard neke vole soft a neke se legnu ko umorna krava i boli ih briga, a neke uzivaju toliko jako da uzdišu ko da imaš 50 cm
Neke su jako ljubazne a kod nekih kad dođeš imas osjećaj da si došao ajde da odradimo i ko te j...
Bar se malo potrudi jbg.
Ima svega ne pricam tu o njima jer ima svakakvih ljudi i oce adresu itd. Gledajte EGE je provjeren 100% sa moje strane platis jebes ides doma i to je to.
P.S. Ako nemozete svrsit 2 puta u sat vremena bolje da uzmete pola sata i to se moze.
Ja sam sa nekima i produzio vrijeme kad sam dosao i vidio kako izgleda top bomba sve na mjeru, lice ko slika, bas top cura po svemu, bez greške toliko od mene ako ocete i imate para samo pucajte na EGE
Dobro si sve rekao uz jednu napomenu, Brazilke izgledaju kao sto i je na ege a ove druge šta agencija pošalje najčešće nema veze sa slikom… ja nisam bio sa 200 al jesam sa 30 AK u Puli…. Ova sto sam danas bio je pola Brazil pola Talijanka a piše muslim Švedska bezveze al cura meni ljepša nego na slikama i bas se lijepo potrudila, sto kazes osjećaš se ko jebac! I svakako ko ne može 2 put u sat vrmena ne bacajte pare uzmite pola sata.
 
Poz ekipa, pitanje za ove iskusnije. Za ove bonasice, je fejk i ako trazi da platis bonom ali na ruke kad dodjes na lokaciju? Ne trazi zenska nista prije vremena. Ne vidim kako me moze zajebat tako. Ali bolje da se raspitam. Hvala
 
Poz ekipa, pitanje za ove iskusnije. Za ove bonasice, je fejk i ako trazi da platis bonom ali na ruke kad dodjes na lokaciju? Ne trazi zenska nista prije vremena. Ne vidim kako me moze zajebat tako. Ali bolje da se raspitam. Hvala
Ako nije keš fejk je. Jer doći ćeš na "lokaciju" pa će ti reć daj kod da provjerim, napaljena glava će pristat i popušio si. Il će te vozat samo. Na lokaciji koju ti da, nije stvarna, tj tamo nema nikog. Prvo se treba ćut s curom, ako poziv se odbija tad cura definitivno nije stvarna... SamO KEŠ KEŠ I KEŠ UVIJEK I ZAUVIJEK
 
Poz ekipa, pitanje za ove iskusnije. Za ove bonasice, je fejk i ako trazi da platis bonom ali na ruke kad dodjes na lokaciju? Ne trazi zenska nista prije vremena. Ne vidim kako me moze zajebat tako. Ali bolje da se raspitam. Hvala
Poslat ce ti glasovne, da te uvjeri, videa, slike, live lokaciju ali popusiti ces kako god. Odupri se jebiga, izdrkaj i proci ce
 
Kako bi bozica Martina rekla ‘ni u trgovini ne ides na blagajnu prvo platiti pa onda po spežu’
Radije izdrkaj da te prode ludilo haha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh