Iskustva sa parovima

Pozdrav. Zainteresirana sam probati u troje sa nekim dečkom i svojim dečkom, u kojem odnosu bi on bio pasivniji, gledao bi me i slično. Nismo to nikad probali, ja imam želju, a u našem odnosu ima povjerenja. No, kvantna je fizika naći nekog okej muškarca, koji ne navaljuje i ima živaca za polako. Mi smo u 30-ima, voljela bi visokog/višeg, od oko 180, sama veličina nije presudna, bitna je kemija i privlačnost. Područje Zagreba. Volim nježnost i romantiku, diranje i maženje pa ako ima netko da se pronalazi..
Pozdrav. Ja sam zainteresiran pronaći par za druženje na duge staze. Moja supruga nije zainteresirana za ništa tog tipa pa tražim parove zainteresirane za dugoročni odnos druženja sa solo muškarcem. Također volim nježnost, romantiku i pružanje zadovoljstva. Osim toga i bi-curious sam tako da možemo razgovarati o zadovoljavanju oba partnera u paru (kao mogućnost ne i nužnost). Sve u skladu sa dogovorom i osobnim granicama. Ako ste za, javi se.
 
Pozdrav. Ja sam zainteresiran pronaći par za druženje na duge staze. Moja supruga nije zainteresirana za ništa tog tipa pa tražim parove zainteresirane za dugoročni odnos druženja sa solo muškarcem. Također volim nježnost, romantiku i pružanje zadovoljstva. Osim toga i bi-curious sam tako da možemo razgovarati o zadovoljavanju oba partnera u paru (kao mogućnost ne i nužnost). Sve u skladu sa dogovorom i osobnim granicama. Ako ste za, javi se.
Razgovarajte korak po korak. Iznenadi je malim stvarima, neki soft swap. Obicno zenama duze treba da pristanu.
 
Pozdrav. Ja sam zainteresiran pronaći par za druženje na duge staze. Moja supruga nije zainteresirana za ništa tog tipa pa tražim parove zainteresirane za dugoročni odnos druženja sa solo muškarcem. Također volim nježnost, romantiku i pružanje zadovoljstva. Osim toga i bi-curious sam tako da možemo razgovarati o zadovoljavanju oba partnera u paru (kao mogućnost ne i nužnost). Sve u skladu sa dogovorom i osobnim granicama. Ako ste za, javi se.
Tako je i kod mene,ni moja zena nije za takve stvari,a ja jesam,sretno nadam se da cete naci nekoga.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh