INTERNACIONALNA - Iskustva & recenzije

Elbestraße oko broja 50. Nekoliko minuta hoda od Centralne stanice. Radi se o ulici s striptease klubovima. Tu je zgrada s crvenim neonskim napisima i djevojkama na balkonima. Izbor je velik i dobar. Nude jeftini i brzi sex. Svaka ima sobu (krevet, tuš) i čekaju u sexy rublju kod svojih vrata, tako da vidiš što dobivaš i dogovaraš uvjete. Nemoj propustiti klubove, bilo prije ili poslije.
 
Jel ima ko iskustva u Beču? Idem tamo pa mogao bih usput pojebat nešto
U Beču imaš toga za izvoz...od Laufhausa pa do FKK sauna tipa Golden Time ili online preko BookSusi. Meni je recimo Golden Time ponekad dobar odabir kad imam vremena i provedem tamo 3-4 sata izjebem dvije, tri i onda lagano na spavanje. BookSusi kad hoćeš naručit neku u hotelsku sobu. Kod toga pazi da imaju na oglasu dosta review jel onda je sigurnije da će ti doći baš ta sa oglasa....
Dobar provod u Vienna !!!
 
U Beču imaš toga za izvoz...od Laufhausa pa do FKK sauna tipa Golden Time ili online preko BookSusi. Meni je recimo Golden Time ponekad dobar odabir kad imam vremena i provedem tamo 3-4 sata izjebem dvije, tri i onda lagano na spavanje. BookSusi kad hoćeš naručit neku u hotelsku sobu. Kod toga pazi da imaju na oglasu dosta review jel onda je sigurnije da će ti doći baš ta sa oglasa....
Dobar provod u Vienna !!!
Par puta sam skoro uzeo neku curu preko BookSusi, ali uvijek sam odustao jer nemam pojma koja je politika hotela u Beču i hoću li imati problema jer mi kurva ide u sobu. Kako to uopće ide s hotelima u Beču?
 
Jel ima ko iskustva u Beču? Idem tamo pa mogao bih usput pojebat nešto
Bio nedavno u Becu. Dobar izbor bio u dva bordela, Kontakt zentrum i Ici Paris.
U Ici Paris, vecina cura kad je slobodna ima otvorena vrata, sve sobe su bile popunjene i sve cure nisu prikazane online. Osobno mislim da ima dosta studentica tamo koje se time bave, bas puno mladih cura.
 
Jel ima ko iskustva u Beču? Idem tamo pa mogao bih usput pojebat nešto
Imam ja. Najbolje iskustvo sam napravii u bordelima kao East Stars, 6Lady i Sexyhexi. Simply Top je po forumašima isto dobra kuča.

Barem je bili prije korone. Od toga više nisam bio u Beču jebati. Ali su to sve renomirane kuče, nebih smijelo biti loše.
 
Par puta sam skoro uzeo neku curu preko BookSusi, ali uvijek sam odustao jer nemam pojma koja je politika hotela u Beču i hoću li imati problema jer mi kurva ide u sobu. Kako to uopće ide s hotelima u Beču?
Ja mislim da ako ne prespava nemaš problem. Ako naručiš curu i zamoliš ju da se normalno obuće nitko neče posummjati.

Samo što ako uzmeš dupli krevet kao samac ti stave samo jedan komplet ručnika (barem meni). Ja bih uzeo odozdoma ručnike za curu.
 
Par puta sam skoro uzeo neku curu preko BookSusi, ali uvijek sam odustao jer nemam pojma koja je politika hotela u Beču i hoću li imati problema jer mi kurva ide u sobu. Kako to uopće ide s hotelima u Beču?
To nema problema jer ti možeš legalno imati posjetu u sobu..to hotel nemože i nesmije zabraniti. Dali ti dolazi u posjetu sestra ili kurva hotel nebi trebalo interesirati. Nikad nisam imao problem te vrste.
 
Pozz ekipa. Jel zna netko dal postoji kakva stranica preko koje bi se mogle naći dame za provod u Poljskoj? Nešto slično kao Ladies de. za njemacku
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh