INTERNACIONALNA - Iskustva & recenzije

Potegnuo sam prošlu srijedu od Munchena do Ingolstadta do FKK Hawai,posto u Munchenu i nije neka ponuda sto se tiče FKK clubova…Nije bas tako daleko,nekih sat vremena vožnje…bilo bas lijepo vrijeme

Ulaz-80€
Uključen švedski stol,dobra klopa
Večera,mozes birati između pet vrsta jela
Bezalkoholno piće uključeno u cijenu(neograničeno)
Alkoholna pića oko 5€
Ujljuceno u cijenu wihrlpool,sauna,unutarnji bazeni i vanjski bazen
Bilo je nekih 15 cura(sve Rumunjke)…ima za svakog ponešto😊
60/30. 120/1h
Masaža od profesionalca 30/30€
Bio od 12-01 ujutro
Šteta-400€ za cijeli dan sunčanja,kupanja,masaža i naravno tepanje do iznemoglosti…Morao sam ih (4)probati,ipak sam bio cijeli dan tamo😃
Preporučio bih svakome ko ima mogućnosti da proba tako nesto
Uglavnom,kad dođete u FKK club…dobijete elektroničku narukvicu od vašeg ormarića i dva ručnika
Unutra šetate ili goli ili samo sa ručnikom
Cure su naravno sve gole(osim ako nije neki tematski dan)npr.Dani kupaćeg kostima ili dani maskenbala
Čuo sam da je ponuda u Frankfurtu odlična sti se tiče FKK clubova…ali ipak mi je skoro 5 sati vožnje od Munchena malo previse…Svakako kad cu biti u blizini,isprobam i Frankfurt😍
Vidiš nisam ni znao da u mom gradu ima FKK klub. Zahvaljujem na informaciji, svakako ću ga isprobati 😁
 
@ijak Hvala ti na recenzijama.

Ipak bih ja htio nešto prigovarati tvojim curama.

U Njemačkoj od 01.07.2017 je oralac bez komdomamkao i sex bez kondoma zakonom zabranjen. Taj zakon, koji je imao namjeru "štititi" prostitutke, je samo više štete napravio nego donio koristi. Puno cura su tokom korone od pretprošle godine otišle u ilegalnu prostituciju, i/ili su i dalje nudili zabranjene usluge.

Jedan dio cura i dalje nudi oralac bez kondoma, k njima ja i dalje idem.

One koje to zbog "zakona" naplačuju pošakjem u pm. Prije zakona je bilo uključeno u cijenu, i sada mi hočeš lovu za to??? Marš!

One koje mi nude i sex bez kondoma njih poševim (sa), i neidem više kod njih.

Tako da je moj savjet, da sve one draparuše, koje sada nadoplačuju prijašnju slobodnu uslugu, da ih se pošalje gdje raste papar!

LJUDI, NEDAJTE SI MUDA POD BUBREGE PRODAVATI!!!
 
@ijak Hvala ti na recenzijama.

Ipak bih ja htio nešto prigovarati tvojim curama.

U Njemačkoj od 01.07.2017 je oralac bez komdomamkao i sex bez kondoma zakonom zabranjen. Taj zakon, koji je imao namjeru "štititi" prostitutke, je samo više štete napravio nego donio koristi. Puno cura su tokom korone od pretprošle godine otišle u ilegalnu prostituciju, i/ili su i dalje nudili zabranjene usluge.

Jedan dio cura i dalje nudi oralac bez kondoma, k njima ja i dalje idem.

One koje to zbog "zakona" naplačuju pošakjem u pm. Prije zakona je bilo uključeno u cijenu, i sada mi hočeš lovu za to??? Marš!

One koje mi nude i sex bez kondoma njih poševim (sa), i neidem više kod njih.

Tako da je moj savjet, da sve one draparuše, koje sada nadoplačuju prijašnju slobodnu uslugu, da ih se pošalje gdje raste papar!

LJUDI, NEDAJTE SI MUDA POD BUBREGE PRODAVATI!!!
U pravu si,prvo pitam Blasen ohne?…ako kaze extra…samo se zahvalim😃…pokušavaju na sve načine izvuc vise love
 
U pravu si,prvo pitam Blasen ohne?…ako kaze extra…samo se zahvalim😃…pokušavaju na sve načine izvuc vise love
Najnovijia tura je ljubljenje! Kao zbog korone...! :mad:

Ma jeb'* ih vrag mater! Prije se ljubilo i pušilo bez, kaj sada seru???

Pogotovo se jako puno mušterija žale preko Rumunjkama, Bugarkinjama i sličnih sa istoka.

Poplavile zu zapad sa lošom kvalitetom usluge: prvo dogovor "da, ide!", kada novac promjeni vlasnika "Kaj? To ne radim!" ili "nemam volje" ili "Niks šprehen doič!"

Ili mrtvo hladno se legnu kao riba i ne beknu niti pisku!

Još se najbolje prolazi sa Poljakinjama, Čehinjama i možda Slovakinjama. Sve druge se može bacit u kantu za smeće.

Ali ima i JAKO RIJETKIH IZNIMKA iz istoka! Te cure su čak bile prijetnjene od onih loših cur! Zamisli...! Htjele su ih potjerati...!
 
Najnovijia tura je ljubljenje! Kao zbog korone...! :mad:

Ma jeb'* ih vrag mater! Prije se ljubilo i pušilo bez, kaj sada seru???

Pogotovo se jako puno mušterija žale preko Rumunjkama, Bugarkinjama i sličnih sa istoka.

Poplavile zu zapad sa lošom kvalitetom usluge: prvo dogovor "da, ide!", kada novac promjeni vlasnika "Kaj? To ne radim!" ili "nemam volje" ili "Niks šprehen doič!"

Ili mrtvo hladno se legnu kao riba i ne beknu niti pisku!

Još se najbolje prolazi sa Poljakinjama, Čehinjama i možda Slovakinjama. Sve druge se može bacit u kantu za smeće.

Ali ima i JAKO RIJETKIH IZNIMKA iz istoka! Te cure su čak bile prijetnjene od onih loših cur! Zamisli...! Htjele su ih potjerati...!
Na mene osobno su najbolji dojam ostavile Cehinje…probao sam sve nacionalnosti,ono kaj vise nikad ne bi…to je crnkinja,imam loše iskustvo…nisam rasista ali mani osobno nekako smrde(ne pase mi)…Kaj se tiče tog protjerivanja,kad sam bio kod te Kolumbijke prije dva tjedna(prava Kolumbijska guza)…ako me razumiješ😃…Usluga perfektna,crna kosa,platio bi joj cijelu noc samo da ju gledam kako mi puši😍…cak se i da snimati😍…Uglavnom,posto je uzela prvi put sobu u tom bordelu i ne pozna nikoga tamo,ove koje su duže tamo bave se svim i svačim da je potjeraju(čista ljubomora)…na kraju mi rekla da zato i ide iz Munchena jer joj se neda baviti tim smicalicama…Reko do kad si tu,kaze jos par dana…Dosao sam i sutra jos jednom prije nego je otišla 😃
 
Potegnuo sam prošlu srijedu od Munchena do Ingolstadta do FKK Hawai,posto u Munchenu i nije neka ponuda sto se tiče FKK clubova…Nije bas tako daleko,nekih sat vremena vožnje…bilo bas lijepo vrijeme

Ulaz-80€
Uključen švedski stol,dobra klopa
Večera,mozes birati između pet vrsta jela
Bezalkoholno piće uključeno u cijenu(neograničeno)
Alkoholna pića oko 5€
Ujljuceno u cijenu wihrlpool,sauna,unutarnji bazeni i vanjski bazen
Bilo je nekih 15 cura(sve Rumunjke)…ima za svakog ponešto😊
60/30. 120/1h
Masaža od profesionalca 30/30€
Bio od 12-01 ujutro
Šteta-400€ za cijeli dan sunčanja,kupanja,masaža i naravno tepanje do iznemoglosti…Morao sam ih (4)probati,ipak sam bio cijeli dan tamo😃
Preporučio bih svakome ko ima mogućnosti da proba tako nesto
Uglavnom,kad dođete u FKK club…dobijete elektroničku narukvicu od vašeg ormarića i dva ručnika
Unutra šetate ili goli ili samo sa ručnikom
Cure su naravno sve gole(osim ako nije neki tematski dan)npr.Dani kupaćeg kostima ili dani maskenbala
Čuo sam da je ponuda u Frankfurtu odlična sti se tiče FKK clubova…ali ipak mi je skoro 5 sati vožnje od Munchena malo previse…Svakako kad cu biti u blizini,isprobam i Frankfurt😍
Da, to što si opisao svakako želim isprobati, i to baš tako, 12 sati u komadu, lagano...ne da mi se danas šetati po Frankfurtu i provjeravati laufhause i FKK klubove, grad je pun pijanih navijača Eintrachta jer se igra finale, tako da sam si dogovorio jedan outcall u hotel od 3 sata. Svejedno ti puno hvala na preporukama, definitivno sam si to stavio na to do listu :)
 
@ijak Hvala ti na recenzijama.

Ipak bih ja htio nešto prigovarati tvojim curama.

U Njemačkoj od 01.07.2017 je oralac bez komdomamkao i sex bez kondoma zakonom zabranjen. Taj zakon, koji je imao namjeru "štititi" prostitutke, je samo više štete napravio nego donio koristi. Puno cura su tokom korone od pretprošle godine otišle u ilegalnu prostituciju, i/ili su i dalje nudili zabranjene usluge.

Jedan dio cura i dalje nudi oralac bez kondoma, k njima ja i dalje idem.

One koje to zbog "zakona" naplačuju pošakjem u pm. Prije zakona je bilo uključeno u cijenu, i sada mi hočeš lovu za to??? Marš!

One koje mi nude i sex bez kondoma njih poševim (sa), i neidem više kod njih.

Tako da je moj savjet, da sve one draparuše, koje sada nadoplačuju prijašnju slobodnu uslugu, da ih se pošalje gdje raste papar!

LJUDI, NEDAJTE SI MUDA POD BUBREGE PRODAVATI!!!
Razumijem ljutnju, prvi puta ovo radim u Njemačkoj tako da nisam znao od kada je ta zabrana i kako je bilo prije. Da, Lorena je tražila 50 extra za pušenje bez, no Nicole nije, samo je rekla da o tome ne želi pisati u porukama, vrlo mudro od nje....ova pak koju sam dogovorio danas mi je napisala da je blasen ohne u trosatnom paketu, alles ohne nije niti jedna nudila, dapače sve ti napišu kako im je to tabu, dakle ne smiješ niti pitati...meni načelno pušenje bez nije problem platiti kada se jednom odlučim na neku žensku, nije mi to razlog zašto bih od neke odustao...svatko od nas ima neke svoje preference...vidjeti ćemo kakva će biti ova danas, no ja sam generalno jako zadovoljan ovim svojim izletom i volio bih da su i kod nas stvari tako dobro organizirane te prije svega legalne...
 
Da, to što si opisao svakako želim isprobati, i to baš tako, 12 sati u komadu, lagano...ne da mi se danas šetati po Frankfurtu i provjeravati laufhause i FKK klubove, grad je pun pijanih navijača Eintrachta jer se igra finale, tako da sam si dogovorio jedan outcall u hotel od 3 sata. Svejedno ti puno hvala na preporukama, definitivno sam si to stavio na to do listu :)
I ti ti dobro drmaš😃…po 3-4 sata…Isti smo,nema mi gore nego uzeti 30 min….Taman se zalaufam a ona vice nema vise vremena😂😂😂
 
I ti ti dobro drmaš😃…po 3-4 sata…Isti smo,nema mi gore nego uzeti 30 min….Taman se zalaufam a ona vice nema vise vremena😂😂😂
Tako je, sve ispod sata mi je bezveze, a i sat mi procuri kroz prste kao pijesak....najbolje se osjecam kada znam da imam dovoljno vremena, tada mi je sve nekako ljepse....jednom sam u Sarajevu dogovorio sa jednom divnom mladom curom cijelu noc, e to je bio spektakl...imas recenziju par stranica prije ove
 
Tako je, sve ispod sata mi je bezveze, a i sat mi procuri kroz prste kao pijesak....najbolje se osjecam kada znam da imam dovoljno vremena, tada mi je sve nekako ljepse....jednom sam u Sarajevu dogovorio sa jednom divnom mladom curom cijelu noc, e to je bio spektakl...imas recenziju par stranica prije ove
Koliko sam samo puta produžio vrijeme,ako vidim da je ok sa uslugom,samo nadoplatim😇
 
Tako je, sve ispod sata mi je bezveze, a i sat mi procuri kroz prste kao pijesak....najbolje se osjecam kada znam da imam dovoljno vremena, tada mi je sve nekako ljepse....jednom sam u Sarajevu dogovorio sa jednom divnom mladom curom cijelu noc, e to je bio spektakl...imas recenziju par stranica prije ove
Ispod sat nisam nikad uzeo,taj sat često preraste u 2-3🤔
 
Koliko sam samo puta produžio vrijeme,ako vidim da je ok sa uslugom,samo nadoplatim😇
To sam napravio prvi puta kada sam uzeo curu sa EGE-a, do tada sam samo isao kod ovih nasih domacih...Kolumbijka, Julia, 39 godina, nisam vjerovao kako to dobro moze biti nakon ovih nasih...jos mi je i dala popust jer je i ona htjela da ostanem.
 
Za mene je profesionalka ona cura koja gleda da mušterija bude zadovoljna…Koja osluškuje želje mušterije.I kod takve se uvijek rado vraćam…Nažalost danas ima jako puno loših usluga,i nažalost ne mozes znati dok nisi probao.Kod takvih platim uredno i vise nikad ne nazovem.
 
Za mene je profesionalka ona cura koja gleda da mušterija bude zadovoljna…Koja osluškuje želje mušterije.I kod takve se uvijek rado vraćam…Nažalost danas ima jako puno loših usluga,i nažalost ne mozes znati dok nisi probao.Kod takvih platim uredno i vise nikad ne nazovem.
Da, isto kao sto ja u svojem poslu gledam da mi musterije uvijek budu zadovoljne...tako bi trebali gledati svi.
 
Da, isto kao sto ja u svojem poslu gledam da mi musterije uvijek budu zadovoljne...tako bi trebali gledati svi.
Pa iskreno,one zive jedan jako lagodan zivot…Recimo u Munchenu je standard prije korone bio 100/30. 150/h…Kako je krenula korona 90% njih traži 200/h…Znaci za sat vremena ti zaradis 150-200€ i problem ti je to odraditi kako treba.To je jedna jebeno dobra satnica ako mene pitas.
Znam osobno neke cure u Munchenu koje svaki mjesec uzmu 25-30 tisuća €…Od toga im na smještaj otpadne od 3000-6500€…ovisno na kojem mjestu rade i u kojem bordelu ili privatnom stanu…Poreza plate nesto,nesto ode na stvari potrebne za posao i opet ostane 10-15 tisuca.Naravno ako je dobra…ima i odrona koji ne mogu zaraditi ni za stan
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh