Gdje nalazite ljubavnice/partnerice?

Ma sva ta sranja poput badooa,tindera,kupida i drugih sličnih appova i stranica ne vrijede uopče vremena a još manje novaca,osim naravno ako ste baš brutalno zgodan lik.
U protivnom teško da čete uopče uspostaviti jedan smisleni razgovor zato što če vas cure samo ignorirati i to je to.
Frajeri od 40-ak godina plus tamo stvarno nemaju kaj tražiti osim plačati za nešto uzaludno i bespotrebno se živcirati.
Facebook je kao što svi znaju besplatan ali upitan je uspijeh ako ste stariji.
Znam da svi sline sa super zgodnim mladim curicama po tim appovima ali jedini način na koji se takve može dobiti je lova zato što su 99% sponzoruše koje su nabrijane na skupe krpice i nabrijane aute.
Starijem frajeru koji radi za prosječnu plaču sa prosječnim izgledom bolje je platiti si neku kurabu,isprazniti se i to je to nego se jebati sa tim kvazi online smečem za pronalaženje fuckinga.
Koliko istine u jednom postu. Vrijedi citirati.

Ako nisi superzgodan, pojebljiv lik, doslovno si nevidljiv na tim dejting appovima.

Ženama su doslovno nevidljivi i svi drugi muškarci koji nemaju status, izgled. novac i šprehu jer doslovno sve žele da ih karaju odlikaši, a to je možda top 5-10% populacije. Ako im i uspije da ih takav kresne, neće ga moći zadržati, ali će misliti da baš to zaslužuju. Kasnije se eventualno skrase s nekime radi sigurnosti, resursa, želje za djecom (a i to je upitno danas uz sve subvencije i alimentacije) i tog čovjeka će prezirati jer nije skup svega najboljeg što su do tada iskusile s nekim drugim likovima...
 
Koliko istine u jednom postu. Vrijedi citirati.

Ako nisi superzgodan, pojebljiv lik, doslovno si nevidljiv na tim dejting appovima.

Ženama su doslovno nevidljivi i svi drugi muškarci koji nemaju status, izgled. novac i šprehu jer doslovno sve žele da ih karaju odlikaši, a to je možda top 5-10% populacije. Ako im i uspije da ih takav kresne, neće ga moći zadržati, ali će misliti da baš to zaslužuju. Kasnije se eventualno skrase s nekime radi sigurnosti, resursa, želje za djecom (a i to je upitno danas uz sve subvencije i alimentacije) i tog čovjeka će prezirati jer nije skup svega najboljeg što su do tada iskusile s nekim drugim likovima...
Tocno. Tih 5/10% jebu sve koje stignu i sutnu ih poslije. Onda u jednom momentu zivota naleti neki simp s kojim se skrase da ih spasi od problema. Obicno negdje u kasnim 20im ili 30im se zele skrasiti nakon sto su bile dobro razgazene. Zato cu radje biti sam nego s takvim...
 
Koliko istine u jednom postu. Vrijedi citirati.

Ako nisi superzgodan, pojebljiv lik, doslovno si nevidljiv na tim dejting appovima.

Ženama su doslovno nevidljivi i svi drugi muškarci koji nemaju status, izgled. novac i šprehu jer doslovno sve žele da ih karaju odlikaši, a to je možda top 5-10% populacije. Ako im i uspije da ih takav kresne, neće ga moći zadržati, ali će misliti da baš to zaslužuju. Kasnije se eventualno skrase s nekime radi sigurnosti, resursa, želje za djecom (a i to je upitno danas uz sve subvencije i alimentacije) i tog čovjeka će prezirati jer nije skup svega najboljeg što su do tada iskusile s nekim drugim likovima...
Povremena sam na sk. I ja sam u 40im i uberem tu i tamo nesto mlado. Sve one tamo traze lovu i jedino lovu. Neke briju na izgled a neke ne. Ali uglavnom na toj stranici samo 💴 talks. Uglavnom skup hobi ali eto probao sam i to i mogu reci nije vrijedno love i truda iskreno jer tu neces naci nista dugorocno ili ako i nadjes skupo ce te kostati financijski.
 
U zadnje vrijeme vani.
Od web stranica sam koristio prije samo Iskricu i Smokvu.
Makar, nekako me posebno napali dogovor preko neta i nalaženje.
 
Nisam nešto naročito zgodan ali od 10 partija/izlazaka sam u prosjeku 7 puta isao doma sa komadom a jednom sam u sidru pokupio 2 trebe i to ne klosarke niti sebe smatram klosarom ali sam znao otici tamo zbog žena.finale 2018e u 5 ujutro zbarim trebu i završimo na glavnom.jarun ove godine party subota pokupim strankinju i bacimo prvi sex na nasipu kod mladosti,poslije na taxi i kod mene.docek nove godine prije korone sam uletio u društvo na cvjetnom, frajer sa curom i frendicom i zbarim frendicu.bivse kolegice sa posla sam mijenjao nakon par odnosa ,jednostavno kad ubaciš simpatičnost,sigurnost i osmijeh imas prolaz kod dosta djevojaka .istina ,sada sam single jer sam u inozemstvu, u firmi su većinom muškarci a noćni život je 0 bodova tak da apstiniram.
E Sidro to je nekad davno dok sam studirao i radio u Zg 2003-2009 bio zicer ako nigdje nisi zbario ništa nakon Besta, Aquariusa itd,kad i one zagorile u ranu zoru.
Samo kasnije su prevladao krdo mužjaka na par ženki.
Uz samopouzdanje, šprehu itd jedna bitna stvar je ples ako se znaš opustiti i baciti u čagu tu je sigurni prolaz, a ne nabiti se na šank i buljiti.
Zato je našim starima bilo lakše bariti se i upoznavati kad su bili na plesnjacima,sjećam se nekih pokušaja u Zagrebu ali nije zaživilo.
Moj rođak svi smo mislili da je peder jer se bavio za nas ženskastim stvarima tipa odbojka, joga, fitnes, pilates, samba itd Latino plesovi,a kad tamo žena na izbor.
Kad me uveo u svoje aktivnosti zato odjebite nogomet, košarku itd mačo sranja.
 
Iz ženske perspektive, Badoo je dovoljan (i previše). Uz nula truda. Iskustva i više nego dobra. 😁
Dalo bi se naći i nešto trajnije, ali za to trenutno nemam ni motivacije ni vremena.

Dodatni bonus- upoznala si susjedstvo, neke kolege s posla, bivšeg dečka, obnovila prijateljstvo sa starim prijateljem...
 
Iz ženske perspektive, Badoo je dovoljan (i previše). Uz nula truda. Iskustva i više nego dobra. 😁
Dalo bi se naći i nešto trajnije, ali za to trenutno nemam ni motivacije ni vremena.

Dodatni bonus- upoznala si susjedstvo, neke kolege s posla, bivšeg dečka, obnovila prijateljstvo sa starim prijateljem...
zato je badoo sranje iz muške perspektive 😅 uz puno truda nikakvog rezultata. ali dobro odusta sam od toga kontakt uživo je najbolja metoda trenutno za mene
 
Pozdrav svima,evo čisto da vidim iskustva drugih ljudi.

Kako upoznajete ljubavnice ? Neda mi se više oglašavat na oglasnicima jer samo cigani s bonovima se javljaju. Bio sam na masažama 2 puta i jednom se nešto dogovarao za sex sa curom za naknadu al kad sam je vidio na vratima samo sam se okrenuo i otišao doma tvrdog drveta..Uvijek se nabrijem na kurveraj kad je nekakva suša,pa na kraju uvijek odustanem ili završi razočaravajuće jer mi je bezveze davat 400,500,800 kn za razvaljene žene koje pušu dok ti drkaju i samo cekaju da odeš što prije,a sav taj dio lizanja,ljubljenja itd (bez toga ću rađe družit se sa desnom rukom)sa ženom koja je 4 frajera prije tebe obradila mi daje ogroman strah za neke boleščine.
Javi se za više informacija ako si zainteresiran za druženje sa mladim djevojkama
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh