Gdje nalazite ljubavnice/partnerice?

Ok kad smo po tom pitanju seeking mi je broj jedan i tu sam bio s dosta cura. Nekad davno a predpostavljam da se sjecate iskrica je bila zakon i tu sam upoznao masu cura. Danas je to odron od sajta gdje su isfrustrirane zene u 40im i 50im godinama sve razvedene i s djecom koje kao traze amor fatal. Taj sajt je cisto gubljenje vremena. Do prije 15 godina bio je imba i masu se ljudi tu pozenilo i poudavalo. Uspio sam cak i na smokvi nesto naci ali i to savjetujem izbjegavati jer je teski odron pun gay populacije skrivene pod zenskim nikovima. Preko ovog sajta sam upoznao jednu hot studenticu pa eto cak se i ovdje da naci haha. Sms sex oglasnik je bon skam sajt ali i tu sam cak uspio nesto naci. Definitivno seeking broj jedan i nekad iskrica. Sve ostalo nije vrijedno truda ni zivaca.
Tamo se meni javila zena iz Osijeka, sakrila broj, na tom sms-u, kao muz ima problema sa prostatom, ali sam se zapricao opcenito pa je mislila da nisam zainteresiran, sigurno hara po Osijeku, plan joj je bio da dovedem i prijatelje. Nije mi se svidjela cinjenica da ona moze nazvati kad hoce a ja ni nezz broj, dala mi je IG i nisam mogao vjerovati koja žena, ali nisam bas za grupno.
 
Tamo se meni javila zena iz Osijeka, sakrila broj, na tom sms-u, kao muz ima problema sa prostatom, ali sam se zapricao opcenito pa je mislila da nisam zainteresiran, sigurno hara po Osijeku, plan joj je bio da dovedem i prijatelje. Nije mi se svidjela cinjenica da ona moze nazvati kad hoce a ja ni nezz broj, dala mi je IG i nisam mogao vjerovati koja žena, ali nisam bas za grupno.
Šta se može sakrit broj na sms-u šteta šta nemaš kontakt zvuči zanimljiva ;)
 
Tamo se meni javila zena iz Osijeka, sakrila broj, na tom sms-u, kao muz ima problema sa prostatom, ali sam se zapricao opcenito pa je mislila da nisam zainteresiran, sigurno hara po Osijeku, plan joj je bio da dovedem i prijatelje. Nije mi se svidjela cinjenica da ona moze nazvati kad hoce a ja ni nezz broj, dala mi je IG i nisam mogao vjerovati koja žena, ali nisam bas za grupno.
kako se zove (ili kako se predstavila)?
jel ju mozes opisati malo?
pitam, jer me podsjeca na jednu (nisu bas sve cinjenice iste koje si napisao, ali ima dosta slicnosti
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh