Foot fetish

Nekih 40ak min jos me na izlazu pitala kao odkud sam jer imam naglasak itd i rekla da dodem jednom na double fj rekoh kad se skupe pare, jer vise cura radi tam
Zvuci primamljivo. Double footjob Haha.
Cure su mlađe kako kažeš, možda se isplati. Treba probati. Ima nas nekih koji idemo na foot fetish, pa ako netko ode prije i sazna, neka napise recenziju.
 
Azijatkinja je propala, odurna stopala ko da je hodala po sljunku niz cijelu magistralu, najlonke joj 2 broja vece doslovno vise s nje, i jos digla cijenu od kad radi s nekom klosarkom domacom, sad traze 60€, malo morgen
Potpisujem! Bio sam prije 3-4 mjeseca na novoj lokaciji (Trešnjevka), stopala su joj koma, kao da nikad nije čula za pedikuru. Kad je skinula čarape pomislio sam koji sam kurac pristao!

1. Tamnokosa curka s tetovazom kod kvatrica, imala je kosu u rep i šiške, kod onog kebaba na kvatricu prema zvonimirovoj, 2019 sam iso, nemogu ju nikako nac vise, bilo je to najboljih 300kn koje sam potrosio u zivotu. Najbolji footjob s PO ikad, ako netko zna dal zenska postoji idalje nek javi. Ima na stopalu tetovazu i na ramenu.
Tetovaža na stopalu ili? Imaš link?

Anja je okej ali žena je u srednjim 40im i to se vidi, iako je jako jebozovna bez obzira.
Tehnika je okej, vidi se da ima iskustva ali nije da se uživi kao Helena jbg
Bio sam nedavno, 70 europskih, jako ugodna u razgovoru, pristupačna, normalna žena u srednjim 40im. Za svoje godine super izgleda. Ja sam uspio sasvim slučajno pogodit dan nekon što je bila na pedikuri, jako njegovana stopala, mala, mislim da mi je rekla 37. Nudi B2B, nema ni oralnog ni akcije.
 
Jel znate jel se kod Anje samo moze dobiti drkica kao foot fetis ili se moze igratk dirati ljubiti lizati noge i stopala
 
Pozdrav. Ovako nikad nisam bio na ff a htio bi ic pa vas koji ste isli pitam. Nisam ni znao da to postoji kod nas dok nisam slucajno nasao ovaj forum. Najvise me brine sto se tice higijene i jel se moze sta pokupit na ff. Kakva ste imali iskustva s higijenom i jel ko kad imao kakvih problema? Da li moram brinut po tom pitanju. I ako mi imate koju za preporucit konkretno. Listao sam forum ali po imenu cure sta najcesce vidim nemogu povezati o kojoj se prica. Ako ima ko kakav link bio bi zahvalan. Hvala.
 
Pozdrav. Ovako nikad nisam bio na ff a htio bi ic pa vas koji ste isli pitam. Nisam ni znao da to postoji kod nas dok nisam slucajno nasao ovaj forum. Najvise me brine sto se tice higijene i jel se moze sta pokupit na ff. Kakva ste imali iskustva s higijenom i jel ko kad imao kakvih problema? Da li moram brinut po tom pitanju. I ako mi imate koju za preporucit konkretno. Listao sam forum ali po imenu cure sta najcesce vidim nemogu povezati o kojoj se prica. Ako ima ko kakav link bio bi zahvalan. Hvala.
Kako bi mogao nešto pokupit ako joj ne obrađuješ picu? Možeš pokupiti jedino ako FF kombiniraš s drugim vrstama sexa, gdje ti kara dolazi u doticaj s nekim njezinim tjelesnim otvorom. Ako pak misliš na higijenu prostora i kontaminiranosti predmeta s kojima dolaziš u doticaj, tipa dal je opasno ako ne mijenja plahte, odgovor je: ne, nije opasno. U 15-ak godina hodočašćenja po tuđim stanovima, valjanja po tuđim krevetima i lizanja tabana ženskama iz oglasnika, do sad mi nije iskočio čak ni prišt na jeziku.

Za preporuku prvo moraš navesti šta te od FF-a točno zanima i kakva ženska ti dolazi u obzir (dob, lokacija, cijena...) Ako te zanima neko ime, a neznaš koja je to u oglasniku, reci ime i dam ti link.
 
Jel netko probao Double Footjob?
Čini mi se da je dobar feeling.
Netko je napisao da su preko puta Subiceve ulice mlađe cure, koje nude takvu uslugu.
 
Kako bi mogao nešto pokupit ako joj ne obrađuješ picu? Možeš pokupiti jedino ako FF kombiniraš s drugim vrstama sexa, gdje ti kara dolazi u doticaj s nekim njezinim tjelesnim otvorom. Ako pak misliš na higijenu prostora i kontaminiranosti predmeta s kojima dolaziš u doticaj, tipa dal je opasno ako ne mijenja plahte, odgovor je: ne, nije opasno. U 15-ak godina hodočašćenja po tuđim stanovima, valjanja po tuđim krevetima i lizanja tabana ženskama iz oglasnika, do sad mi nije iskočio čak ni prišt na jeziku.

Za preporuku prvo moraš navesti šta te od FF-a točno zanima i kakva ženska ti dolazi u obzir (dob, lokacija, cijena...) Ako te zanima neko ime, a neznaš koja je to u oglasniku, reci ime i dam ti link.
Hvala ti na detaljnom odgovoru. To me najvise brinulo jel mogu sta pokupit... Ovo sam sad procitao za azijatkinju da ima losa stopal a ona mi je bila po oglasima favorit jer je jedina azijatkinja a imaju mi dobra stopala. E a nekad sam bio procitao da dvije rade azijatkinje na tom oglasu. Jel to istima? Sto se tice preferencije stopala wrinkles, high arch, meaty široke tabane i da nisu baš skije . Koje imas da znas takve?
 
Kod te Malezijke iz Krapinske bio sam 2018. dok je još bila u Šubićevoj. Cijena je bila tadašnjih 250kn za pola sata. Meni je tad bila dobra, nije imala zapuštena stopala. Kažu da se u međuvremenu pokvarila, (spominju ispucan lak), da je sad lošija usluga i veća cijena, što ne mogu ni potvrditi ni negirati jer poslije više nisam bio. Inače, ima mala stopala (veličina 36) i škakljiva je po tabanima, što je meni odgovaralo jer me to posebno rajca. Bila je u stanu s još jednom starijom, grđom Malezijkom i ta starija mi se javila na telefon, s njom sam sve dogovorio, a dočekala me ova mlađa. Znači akcija je bila s mlađom. Nakon što mi je isteklo pola sata (taman sam se oblačio), ova starija je ušla u prostoriju. Na taj način očito daju do znanja da je vrijeme isteklo i da se trebaš pokupiti.
Sto se tice preferencije stopala wrinkles, high arch, meaty široke tabane i da nisu baš skije . Koje imas da znas takve?
Zaboravi na te detalje, nije tako široka ponuda da možeš birati prema takvim kriterijima. U Zg svega 10-ak ženski radi FF, od kojih je uvijek pola neaktivno. Budi sretan ako uspiješ dogovoriti s ijednom, a da pristaje na footjob i svršavanje po stopalima. I da ne izigra dogovoreni termin. Fokusiraj se na cijenu i dal hoćeš mladu ili staru ili ti je svejedno. U tom smislu već imam neke preporuke.
 
Kod te Malezijke iz Krapinske bio sam 2018. dok je još bila u Šubićevoj. Cijena je bila tadašnjih 250kn za pola sata. Meni je tad bila dobra, nije imala zapuštena stopala. Kažu da se u međuvremenu pokvarila, (spominju ispucan lak), da je sad lošija usluga i veća cijena, što ne mogu ni potvrditi ni negirati jer poslije više nisam bio. Inače, ima mala stopala (veličina 36) i škakljiva je po tabanima, što je meni odgovaralo jer me to posebno rajca. Bila je u stanu s još jednom starijom, grđom Malezijkom i ta starija mi se javila na telefon, s njom sam sve dogovorio, a dočekala me ova mlađa. Znači akcija je bila s mlađom. Nakon što mi je isteklo pola sata (taman sam se oblačio), ova starija je ušla u prostoriju. Na taj način očito daju do znanja da je vrijeme isteklo i da se trebaš pokupiti.

Zaboravi na te detalje, nije tako široka ponuda da možeš birati prema takvim kriterijima. U Zg svega 10-ak ženski radi FF, od kojih je uvijek pola neaktivno. Budi sretan ako uspiješ dogovoriti s ijednom, a da pristaje na footjob i svršavanje po stopalima. I da ne izigra dogovoreni termin. Fokusiraj se na cijenu i dal hoćeš mladu ili staru ili ti je svejedno. U tom smislu već imam neke preporuke.
Da al uglavnom su mi preference kakve se volje ujutro probudim. Footjobi i svrsavanje po stopalima mi nisu tolko bitni kolko footworship. Zelim samo dobre tabane u faci. To mi je droga. I skakljanje stopala mi je dobro ali ako ju smijem vezat. Moze i mlađa i starija. Ti mi zvucis kao normalan dosta valjda ako si ih ti isprobao i provjerene su meni se nece neko zlo dogoditi pa ajde da vidim. Otic cu i na mlađe i na starije. Rasporedicu si to jednom tjedno da idem da si to dodam u zivot kao poslasticu. A cjene... ja nevolim opcenito brojeve al dobro je cuti za usporedbu. Mozda mi budu najdraza stopal od najjeftinije cure sta znam. Trebalo bi bas staviti nenakav post di su sve cure koje rade ff. Bas listam oglasnik da bar oce stavit sliku tabana u oglas... c jedino ako slucajno stopalo upade u kadar.... Ispucaj ti par komada za preporuku na kojima si bio da su dobre.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh