Foot fetish


Lokacija: Kvatrić
Dogovor: relativno lagan. kažeš želje, ona kaže cijenu.
Prostor: sama u iznajmljenom stanu. higijena na super nivou, cura je čistunka
Minus: prenemaganje kod mog svršavanja.
Higijena: super. stan čist, wc čist, list ručnik, ona jako pazi na to

cura: plava, oko 170cm, u dvadesetima, pričljiva, istakutijih oblina
Stopala: veličina 40, uredna. meni je minus bio što je sama farbala nokte netom prije nego sam nazvao. kaže da inaće ide na pedikuru. vidi se da ih inaće njeguje.

Akcija: ne požuruje, pričljiva (možda i previše). stopala su joj škakljiva, blago perverzna.

Opći dojam: tko voli plavuše u dvadesetima, čiste i uredne, ne debele a da ih imaš za šta primit bit će zadovoljan. škakljiva je po stopalima, ako nekom fetishistu to smeta možda nije najbolji odabir.

Radno vrijeme: nisam pitao. ja sam ju uhvatio oko 18h.
Ponoviti: možda ne odmah, al u budućnosti da

Posjetio sam ju opet neki dan, ovaj put u Novom Zagrebu. Moram prizat da nisam uživao kao prvi put. Mislim da je par kg u plusu od moje zadnje recenzije, a dok mi je pružala drkicu potrošila je valjda pola boce ulja, što mi iskreno ne paše. Mislim da sam s ovim posjetom zaključio moja druženja s dotičnom te se okrećem drugim curama.
 
Ekipa, planiram se uskoro počastit stopalima opet, te bi Vas zamolio za preporuku između Lijepe žene i Brinete:


Nisam bio ni kod jedne ni kod druge... Koliko vidim, obje su u 70-80 kolačića rangu, pa me interesira koja ima ljepša i bolje njegovana stopala?

Unaprijed hvala!
 

Jel ova i dalje aktivna? Ima netko da je bio, jer nisam dosad našao ni jednu recenziju. Čini se baš tip top.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh