Foot fetish

Mene nije trazila sliku, rekao sam joj da sam mlađi. Dogovorio je isao kroz 3 emaila odma sam dobio lokaciju tako da nije bilo tipkanja. Trazila je mozda malo previse doplatu za busenje koje je oke nista posebno. Ali FF je dosta jeftin bio tak da sve u svemu isplati se ako nista mlada i dobroh izgleda za razliku od baba na PO
Meni ne odgovara a poslao sam joj mail prije tjedan dana na lanaperekovic4@gmail.com . Imaš li neki drugi kontakt od nje?
 
Nisam siguran, ali poprilicno sam siguran da je rekao Zagreb. Glupo mi ga pitat haha
Kao prodaje slike ali moze se dogovorit Ff i to po 30 40 eura kao
 
Pozdrav svima zna li netko ima li neka cura ili žena za foot fetish u splitu osim ove što je na ljubavnom oglasniku jer ne mogu sa njom stupiti u kontakt
 
Ima li neka koja radi FF s užitkom ( cijena nije bitna, bitno je da su stopala njegovana/uredna ) ? Ne zanima me drkanje stopalima niti ona sranja s dominacijom, nego isključivo deep feet sucking ( u Bill Bailey stilu, pravi foot fetishisti će znati ).
Razmišljam posjetiti BossyPaw event u Londonu, koliko gledam to je najbolje što se nudi za nekoga tko nije u nekom krugu gdje može doći do takvih usluga ( možda bi se i na EGE dalo naći, to mi je isto opcija ).
Koliko mogu pročitati, ove s oglasnika su nepouzdane, i nikad ne znaš kad ćeš naletjeti na neku smrdljivku ili nakazu, pa ako netko ima bilo kakvu preporuku kako doći do stvarno kvalitetne usluge ( ili je stvarno EGE jedina opcija uz oglasnik ) ?
 
Pozdrav svima novi sam ovdje zanima me dali ima neka normalna kurva za pojebat tu mislim na izgled ako ima neko neki kontakt hvala ovo nije vise notamlno ni kurvu nemozes vise nać
 
Može li malo više informacija, ili neko iskustvo, ili recenzija o ovoj curi? Nisam nikada išao na FF sesiju, a ova deluje da ima vas lepa stopala. Zanima me kakav je s za dogovor, kakve su joj cene i da li nudi još nešto osim FF/FJ.
Da dogovorim sam sebi. Ne radi ništa. Session je sat vremena, 100€, gledaš joj, mirišeš i ližeš stopala i radi blažu dominaciju ako voliš. Mene od toga nista ne zanima, tako da ću preskočiti. Radi i video pozive i tu isto ništa spec ne radi.
 
Veli cura iz Siska da ima oglas... ako neko zna gdije neka posalje link...
Kad ona nije bas komukativna na mailu...
Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh