Foot fetish

Evo ti broj: 0915968730, rekao sam joj da si kupi samostojeće čarape kako bi ugođaj bio još bolji. Po meni par najlonki nije dovoljno. Eh da si kupi 5 samostojećih čarapa, to bi bilo super. Cijena je fkt ok, 200,250 kuna. Zna napraviti dobar footjob s malo ulja. Baš me zanima kakvo će ti biti iskustvo.
koliko ima godina ta Azijatkinja? jel zgodna?
 
Možda neki ne znaju, no čuvena Azijatkinja iz Šubićeve radi foot fetish, lizanje, footjob. Poprilično dobro iskustvo. Ima par najlonki, privlačna je i odradi dobro posao. Bio sam nekoliko puta, no prvi put kad sam došao prije početka korone mi je bilo brutalno iskustvo. Koje god želje imaš, odradi kako spada. Uživi se i zna odraditi dobru dominaciju u najlonkama.

Bio sam kod nje 3x. ženska je iz Malezije, prostor je u Šubićevoj. hrvatski apsolutno ne zna, imala je stariju isto azijatkinju s njom. fun fact, prvi put kada sam bio kod njih u Novom Zagrebu, bio sam s tom starijom, također na foot fetishu.

Uglavnom, cura je visoka, velike sise, obješene. Odradi ti sve želje, stalno je nasmijana, osječaš se jako ugodno. Loše je, oba puta kada sam bio stopala baš nisu bila njegovana. Oba puta lak je bio napukao i na nekim prstima skroz oguljen/skinut, što je dosta veliki turn off.

Oba puta kada sam bio svršio sam joj po stopalima, pitao sam i za sise, ok joj je, u usta ne da... Ako je zamoliš, pružit će drkicu. Za nešto više nisam pitao.
 
Ima oglas na plavom oglasniku obično, trenutno ga nemogu naći. Uglavnom radi preko tjedna u jutarnjem terminu do 14,15 h. 30ak godina ima.
 
Znaci upravo prikazuju stare epizode ljns gdje dotična dama iz oglasa black Dalia pokazuje svoja stopala u stiklama, zna li netko pobogu jel jos uvijek radi jer u oglasima je nema
 
Znaci upravo prikazuju stare epizode ljns gdje dotična dama iz oglasa black Dalia pokazuje svoja stopala u stiklama, zna li netko pobogu jel jos uvijek radi jer u oglasima je nema
Jel to ova Tanja što je išla kod Danijela u Južnu Ameriku? Jedino je ona plesala na ping pong stolu, od svih u emisiji jedino ona mi izgleda da bi mogla bit 😂jedino na slikama malo jače izgleda
 
Zaključio sam da bi Black Dalia mogla bit Marijana koja je bila kod onog u Kanadi😂, kad pogledaš konstituciju tijela to je ona, jedino me buni položaj tetovaža na ključnoj kosti je na lijevoj strani, a Marijana ima na desnoj hmmm dao sam si malo istraživanja u ove vruće dane hahah
 
Zaključio sam da bi Black Dalia mogla bit Marijana koja je bila kod onog u Kanadi😂, kad pogledaš konstituciju tijela to je ona, jedino me buni položaj tetovaža na ključnoj kosti je na lijevoj strani, a Marijana ima na desnoj hmmm dao sam si malo istraživanja u ove vruće dane hahah
Strane na photo se zrcalno okrenu u sekundi...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh