Foot fetish

Zaključio sam da bi Black Dalia mogla bit Marijana koja je bila kod onog u Kanadi😂, kad pogledaš konstituciju tijela to je ona, jedino me buni položaj tetovaža na ključnoj kosti je na lijevoj strani, a Marijana ima na desnoj hmmm dao sam si malo istraživanja u ove vruće dane hahah
Dobro si zaključio Mićo
 
Zna netko kada se može doći kod dominantne dame na foot fetish, kada je najbolje zvati? Imala je oglas aktivan prije 5-6 dana. I naravno preporuke za ženskice koje rade foot fetish su dobrodošle.
 
Zna netko kada se može doći kod dominantne dame na foot fetish, kada je najbolje zvati? Imala je oglas aktivan prije 5-6 dana. I naravno preporuke za ženskice koje rade foot fetish su dobrodošle.
Zoves u normalno dogledno vrijeme popodne ili predvecer, ako predvecer onda ti je to dogovor za sutrasnji dan... ako se ne javlja na prvu netreba dosadivat nazoves za sat dva
 
Netko za razmjenu kontakata djevojaka koje rade foot fetish?
Molim vas poslati na mail dinosantak@gmail.com i ja vam dam kontakt jedne studentice s kojom se sastajem već neko vrijeme i zadovoljan sam (izgled i usluga)
ne stavlja oglase nikad koliko sam skužio
Zanimaju me samo one koje su i lijepe + lijepa stopala naravno. Ove sa plavog oglasnika nisam probao radi jednog lošeg iskustva od prije par godina.
Helpajte.
 
Netko za razmjenu kontakata djevojaka koje rade foot fetish?
Molim vas poslati na mail dinosantak@gmail.com i ja vam dam kontakt jedne studentice s kojom se sastajem već neko vrijeme i zadovoljan sam (izgled i usluga)
ne stavlja oglase nikad koliko sam skužio
Zanimaju me samo one koje su i lijepe + lijepa stopala naravno. Ove sa plavog oglasnika nisam probao radi jednog lošeg iskustva od prije par godina.
Helpajte.
Mail ti nije u funkciji, a i slobodno opisi malo studenticu i ovdije zato i je forum😉
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh