Foot fetish

Tyryana ljepa njegovana stopala 38 broj ima dosta štiklica i najlonki, Tina s obzirom da gazi u 50-te stopala ok 37,38 broj mekana, Red Sonja 55 god njegovana mala 36 u najlonkama su super
Pozzzz ekipa...dal ima neki kontakt ove Tine volio bi osjetiti i isprobati.njezine nozice i stopala
 
Jel ovoj netko lizao stopala? Koliko traži? Zvao sam i kaže da se dogovara u prostoru.
 
Bok svima,
Jel drka stopalima ili je samo ono "obozavanj i lizanje stopala" ?
Radi oboje.

Bio sam na Ravnicama kod nje prije cca. 5 godina. Sve slike koje danas vrti po oglasima vrtila je i tada.
Ja sam ju u kratkom periodu posjetio 3x i nekako mi je svaki put bilo sve manje zabavno, dok se nakon tog 3. puta nisam odlučio izbrisat njen broj.

Ona je starija (50+) i punašna, solidnih stopala i velikih sisa. Mene je znala dočekat u crvenom korzetu kojeg ima ponekad na slici u oglasniku ali brzo bi ga je skinula jer ju je stezao previše.

Kod prvog razgovora s njom preko telefona rekao sam joj svoje želje (lizanje stopala i svršavanje po njima) na što je rekla da s obzirom da je visoki datum i svi čekamo plaću tarifa 200 naših. Kasnije sam tu foru iskoristio i zvao ju obavezno oko 25og u mjesecu...

Razumije foot fetish, osjeti kad paše da dominira a kad treba pustit.. Sječam se prvi put kada sam bio kod nje da mi nije dala da skinem bokserice niti da joj poližem stopala već samo da ih diram klečeći pred njom... Osjetila je točan trenutak kada više nisam mogao izdržat i rekla mi da ih mogu počet lizat i da skinem bokserice slobodno...

Ne mogu se sjetit da li mi ga je drkala ikad, ali svaki put mi je dala da se igram sa sisama.

Prestao sam ju posječivat jer je za moj ukus sada ipak prestara, a i volim mršavice, a ona je meni svaki sljedeći put kada bi došao djelovala deblja. Mislim da mi fizički ni tad nije bila za posjetit ju, tj znam da nije, al koliko se sječam ponuda foot fetisha je u tom trenutku bila koma a i pasala mi je jako njena lokacija.
 
Možda neki ne znaju, no čuvena Azijatkinja iz Šubićeve radi foot fetish, lizanje, footjob. Poprilično dobro iskustvo. Ima par najlonki, privlačna je i odradi dobro posao. Bio sam nekoliko puta, no prvi put kad sam došao prije početka korone mi je bilo brutalno iskustvo. Koje god želje imaš, odradi kako spada. Uživi se i zna odraditi dobru dominaciju u najlonkama.
 
Možda neki ne znaju, no čuvena Azijatkinja iz Šubićeve radi foot fetish, lizanje, footjob. Poprilično dobro iskustvo. Ima par najlonki, privlačna je i odradi dobro posao. Bio sam nekoliko puta, no prvi put kad sam došao prije početka korone mi je bilo brutalno iskustvo. Koje god želje imaš, odradi kako spada. Uživi se i zna odraditi dobru dominaciju u najlonkama.
Pozdrav....ima mozda kakav kontakt doticne
Hvala
 
Evo ti broj: 0915968730, rekao sam joj da si kupi samostojeće čarape kako bi ugođaj bio još bolji. Po meni par najlonki nije dovoljno. Eh da si kupi 5 samostojećih čarapa, to bi bilo super. Cijena je fkt ok, 200,250 kuna. Zna napraviti dobar footjob s malo ulja. Baš me zanima kakvo će ti biti iskustvo.
 
Evo ti broj: 0915968730, rekao sam joj da si kupi samostojeće čarape kako bi ugođaj bio još bolji. Po meni par najlonki nije dovoljno. Eh da si kupi 5 samostojećih čarapa, to bi bilo super. Cijena je fkt ok, 200,250 kuna. Zna napraviti dobar footjob s malo ulja. Baš me zanima kakvo će ti biti iskustvo.
Hvala ti....javim kako je proslo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh