Erotik djevojka - Mirela

Kako u ovom hobiju nemam previše utakmica u nogama, nakon dugog skautiranja foruma sam odlučio da mi među prvim iskustvima bude Mirela, naša čuvena Erotik djevojka. U svoju obranu, oduvijek su mi napetije starije žene, sisate, guzate i besramne u krevetu. Kada sam još doznao da je Mirela pristupačna žena, dvojbe nisam imao.

Kako se prethodnih tjedana nismo mogli dogovoriti oko termina, nije mi skinula junf u ovom hobiju, ali prije nekoliko dana napokon sam došao i do nje. I da, također u svoju obranu, nemam ništa protiv da žena ima koji kilogram viška, dapače.

Dogovor vrlo lagan, već se preko telefona činila simpatična i pristupačna. U podne na svima nam znanoj lokaciji po svima nam znanoj tarifi za pola sata. Tijekom puta na lokaciju stiže poruka da će kasniti 10 minuta. Odužilo se to na pola sata (netko je očito uletio haha), ali kako sam imao vremena, pričekao sam.

Na ulazu dobivam već čuvene upute o uspinjanju stepenicama i doček. Uska majica koju su opako rastezale ogromne sise, vruće hlačice i štikle. Doček iz snova. Naravno, otirač na ulaznim vratima nije bio lijepo posložen pa ga je već po običaju trebalo malo popraviti. No, za razliku od kolega kojima se Mirela naguzila i popravila ga rukama, u mom ga je slučaju nogom vratila na mjesto. Nadam se da ću idući put imati više sreće, mislim si.

U predvorju stana kratko upoznavanje, pusa, malo šlatanja i pravac tuš (za to vrijeme ona je promijenila posteljinu). Dojam o Mireli nije mi se promijenio, simpatična i pristupačna žena, 50 plus/minus koja godina, meni baš napeta (sve sam ranije objasnio haha)... Sise spektakularne, čvrste i masivne, baš kao i guza, baš ih je dobar osjećaj imati pod rukama. Tko voli žene s velikim oblinama, doći će na svoje.

A ja sam kod Mirele došao na oral upoznavanja. Upozorila me da je vrlo dobra u tome u što sam se brzo i uvjerio. Jako dobro pušenje, obrađuje i južnije krajeve, a za to vrijeme sam se prstima igrao s njezinom pičkicom. Potvrđujem ranija svjedočanstva kolega da je prilično uska. Matirala me, isisala i zadnju kap iz mene, a iako dva ispucavanja dolaze u obzir, ja nisam imao snage haha.

Sve u svemu, vraćam se na komplet prvom prilikom :cool:

Naravno, ako imate kakvu sugestiju za neku drugu rasnu damu sličnu Mireli, samo pucajte ;)
 
Konačno sam i ja otišao do te naše Mirele, iz čiste znatiželje da vidim koliko su ove vaše priče istinite.

Ajmo krenuti od dobrih stvari - usluga je jako dobra. Ona kulturno pita šta hoćeš i radi ti točno to. Znači, udavila mi se u kurcu i izlizala šupak kao sladoled, a za kraj je zadnju kap sperme usisala u usta. Koju god pozu sam htio, u toj pozi sam je karao.

Oral bez, karanje sa (i čitavo vrijeme od poziva telefonom do seksa napominje da je kondom obavezan - valjda i ona redovno čita forum). Pičkica joj je, moram priznati, stvarno uska i dobro se vlaži. Osjećaj u seksu je baš taman.

Ja sam možda malo previše naviknut na nimfomanku koja se kara u pauzi za svoj gablec (nebitno koja je to žena, ionako trajno seli iz Zagreba za koji tjedan - tko je jebao, jebao je) pa očekujem da svaka radna žena uživa i uživi se u seks. Mirela je bila onako napola zainteresirana, odradila me korektno i čekala da završimo. Ništa posebno, ni za ni protiv.

Ali brate mili, ona slika u ovom threadu "ovako Mirela otprilike izgleda" ne da nije ni otprilike nego nema veze s vezom. Da, ima masivne sise s velikim bradavicama, ali ima i trbušinu ispod tih sisa. Birat ću riječi jer se stvarno trudila da akcija bude OK, ali građena je kao plinska boca. Uz to je još gospođa od 50+ bez gornjeg reda zubiju.

Šteta je bila 60 eura za pola sata, a meni se po glavi čitavo vrijeme vrtilo što radim kod nje u prostoru kad sam za dodatnih 20 eura mogao karati 25 godina mlađu Selin koja se od nje u seks uživi duplo više i zgodnija je jedno 1000 puta. Da stvar bude gora, taman je Selin pustila oglas kad sam krenuo okretati Mirelin broj.

Budući da nisam sam sebi dao dovoljno dobar odgovor, vjerujem da više neću kod naše erotik djevojke. Bolje i da me trackaju, drkaju i rade budalu od mene ove napete cure od 20ak godina po salonima za masažu nego se pitat šta je meni ovo trebalo.

Ali barem mogu reći da sam odradio jednu od legendi zagrebačke scene, ako mi je za ikakvu utjehu...
Možeš li mi reći malo više o toj curi selin?ili dati neki link?hvala ti!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh