Dorotea M M

ako obratis malo vise pozornost, uocit ces neke razlike: marija se oglasava i u mail adresi navodi svoje ime i prezime.
osim toga ne vise svi stalno na forumu i ne citaju svaku objavu i ne skacu na svu glupost, nego reagiraju kad nesto uoce.
Alo momak...evo ti dolje njen mail pa mi reci gdje je njeno prezime...
Capture.PNG
 
Poljakica je imala i mail sa imenom i prezimenom, točno je. Ima ga i tu negdje na forumu. A i bez toga do njezinog identiteta nije baš bio neki problem doći. Našao sam se sa njom pred nekih godinu dana u Zadru. Na Viberu i Whats app - u je imala sliku lica. A preko broja mi ju kasnije izbacilo i kao prijedlog na face-u. Tako da je cura svoj identitet sama odala. Kad tome pridodas njezinu bahatost i bezobraznost nije bas čudo da je zvijezda foruma. Jbg svatko je odgovoran za sebe, osobno sam bio sa više cura čiji sam identitet otkrio odmah na prvu. Osobno nebi nikad kompromitirao nečiju privatnost, al ako se cure same ne zaštite logično je da će kad tad završit otkrivene. Kao što ima dosta riba šta su godinama u poslu a nitko nezna ni ne objavljuje njihovu privatnost jer su profesionalke.
 
A i vi se okačili na tu mariju...a šta je sa svim onim drugim curama koje sam naveo? One nisu same odale identitete nego jazavci pišu svaša
 
A i vi se okačili na tu mariju...a šta je sa svim onim drugim curama koje sam naveo? One nisu same odale identitete nego jazavci pišu svaša
Ček ček pojasni malo molim te, spomenuo si cure iz ljubav je na selu ako se ne varam. Znači najprije su te cure provele neko vrijeme po razno raznim oglasnicima. Nakon toga su se pojavile na televiziji. Sad ih tu ekipa komentira jer očito da ih je prepoznala. U čemu je tu problem?? Pa ako si u ovom poslu i bitna ti je diskrecije onda je logično da ideš na televiziji?!? Zar ne??
 
Ček ček pojasni malo molim te, spomenuo si cure iz ljubav je na selu ako se ne varam. Znači najprije su te cure provele neko vrijeme po razno raznim oglasnicima. Nakon toga su se pojavile na televiziji. Sad ih tu ekipa komentira jer očito da ih je prepoznala. U čemu je tu problem?? Pa ako si u ovom poslu i bitna ti je diskrecije onda je logično da ideš na televiziji?!? Zar ne??
Koje cure ?
 
Bez obzira nije u redu objavljivati necije podatke kao ni slike.. Decki drzite se diskrecije jer zbog takvih kao sto ste vi se tesko ili uopce nemoze doci do normalnih cura jedna kriva rijec i nece se javiti jer misli da je neki debil poput vas. Znam jer sam poprilicno dobar s jednom curom i vise od 90% njih ili odjebe ili se nece javiti. To sto rade taj posao ne znaci da su lose i da se prema njima treba odnositi na ovakav nacin jer na kraju ti nju vise trebas nego ona tebe!!
 
Bez obzira nije u redu objavljivati necije podatke kao ni slike.. Decki drzite se diskrecije jer zbog takvih kao sto ste vi se tesko ili uopce nemoze doci do normalnih cura jedna kriva rijec i nece se javiti jer misli da je neki debil poput vas. Znam jer sam poprilicno dobar s jednom curom i vise od 90% njih ili odjebe ili se nece javiti. To sto rade taj posao ne znaci da su lose i da se prema njima treba odnositi na ovakav nacin jer na kraju ti nju vise trebas nego ona tebe!!
Slažem se s vama.Sve što ste naveli je ok.Ali ako vi ostali muškarci javno idete sastaviti crnu listu za žene,onda molim neku jaku ženu ovdje na forumu da sastavi crnu listu svih muškaraca koji su bahati ,koji ne dođu, koji navodno jebu 3.sata.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh