Dorotea M M

Lukaposlun

New member
Naime radi se o curi koja na ljubavnom oglasniku stavlja obaju da nudi dopisivanje te šalje svoje video uradke a zauzvrat traži naknadu

Zanima.me.je ima netko nekakvu informaciju ili koji video za razmijeniti posto sam ja joj platio za onaj di se prstenjaci i stvarno je.ona.
 
Naime radi se o curi koja na ljubavnom oglasniku stavlja obaju da nudi dopisivanje te šalje svoje video uradke a zauzvrat traži naknadu

Zanima.me.je ima netko nekakvu informaciju ili koji video za razmijeniti posto sam ja joj platio za onaj di se prstenjaci i stvarno je.ona.

Baš si nekorektan. Da je htjela otkriti svoje pravo ime stavila bi to u oglas. Kako se ti kriješ iza nekakvog korisničkog imena jer štitiš svoju privatnost, tako i ona zaslužuje istu. Sram te bilo
 
Cura ti se otvoreno predstavi i da ti PayPal podatke na kojima stoji njeno ime i prezime. Da je htjela sakriti ista sakrila bi svoje osobne podatke
 
Kretenčina kretenska tako napisat njeno puno ime. Napišite svi prijavu adminu pa možda pobriše.

mislim da admin tu ni ne ''boravi'' redovito, ako ga uopce ima. jer normalna reakcija svakog admina bila bi odmah brisanje objavljenih podataka o identitetu i slika lica. naravno i trenutno baniranje ''bisera'' koji to objavljuju.
 
Ekipa...a ovako niste reagirali kada se komentira Marija P za koju isto pretpostavljam da nije htjela da joj se ime povlači po ovom forumu. Također postoji još nekoliko imena na ovom forumu koja se tu razvlače pa nitko ništa.
Slažem se da je dečko napravio grešku jer je povezao ime i oglas..ali opet ne treba baš sad pametovat dečku.
Nisam vas ni jednog vidio da tamo pametujete na ostalim postovima gdje se spominju imena cura...tak da...tko je bez grijeha nek baci kamen prvi :)
 
posljednja izmjena od urednika:

Evo vam i ovdje možete pametovati...štoviše ovdje se baš radi o kaznenom djelu djeljenja osobnih informacija bez pristanka ...pazi oni tamo dogovaraju djeljenje slika kao da su sličice životinjskog carstva...

Još jednom kažem da je ovaj dečko napravio glupost...ali eto onda vas molim da odete na ova dva posta i malo tamo prozovete ekipu
 
Ne mogu naći onaj post gdje se nekoliko cura s fejsa isto proziva imenom i prezimenom i govori kako su radodaljke, lokalne fufe i tako...
Ni tamo nisam vidio reakcije i negodovanja....
 
Ne mogu naći onaj post gdje se nekoliko cura s fejsa isto proziva imenom i prezimenom i govori kako su radodaljke, lokalne fufe i tako...
Ni tamo nisam vidio reakcije i negodovanja....

ako obratis malo vise pozornost, uocit ces neke razlike: marija se oglasava i u mail adresi navodi svoje ime i prezime.
osim toga ne vise svi stalno na forumu i ne citaju svaku objavu i ne skacu na svu glupost, nego reagiraju kad nesto uoce.
 
Oni koji ne drže do diskrecije i svoje i tuđe apsolutno nisu dorasli ovoj igri. Objavljivati nečije privatne podatke stvarno bi trebalo bit nedopustivo. Ali opet i te ribe što se bave čim se bave pa objave svoje pravo ima i prezime u mail adresi ili na drugi način daju svoje stvarne osobne podatke!?! Nebi htio nikog uvrijediti ali koja to razina inteligencije mora biti da se karas za pare a daješ stvarne podatke?? A znamo da ima takvih. Bit će da im je jako stalo do diskrecije, a i oni koji idu kod njih bi trebali bit svjesni da im diskrecije baš nije jača strana.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh