Dominacija

Klasika, godinama ista prica. Po tvome mi se cak cini i da kako ide vrijeme samo podize cijenu. Trazi da iskesiras ogromnu cifru prije no sto ju uopce upoznas ili vidis, sto naravno ima smisla jer kad ju vidis uzivo dobro ces razmislit da li zapravo zelis na tu seansu. Iste slike koristi oduvijek, a vec prije par godina kad sam bio nisu bile ni blizu realnosti. Prvi red flag mi je bio kad je trazeni latex kostim bio velicine XXL. Seansa je u najboljem slucaju osrednja. Ako nekog nije briga za izgled, mogu razumijeti da bi i dalje bio zainteresiran za seansu. No buduci da se radi o 300€, moras biti lud za pristat na to.
pristaje ona i za manje
 
Netko bio zadnje vrijeme?

Pokušao sam zvati, ali ju je izgleda teško dobiti.
 
Ja sam išao prvenstveno zbog foot fetisha. Dominantna je u smislu da joj kažeš što želiš, ali ona odluči kad i kako to radite. Ne dozvoljava kontakt iznad koljena, daje da se igraš sa sisama. Ima bičeve i igračke, ali ja nisam htio imat tragove kasnije a i nije mi toliko napeto pa nisam probavo.
Koliko traži? Kad ju je najbolje zvati, u koje doba dana, kad je se može dobiti? Neki su rekli da ju je teško dobiti. Da li joj smrde stopala?
Hvala unaprijed ako stigneš odgovoriti.
 
Koliko traži? Kad ju je najbolje zvati, u koje doba dana, kad je se može dobiti? Neki su rekli da ju je teško dobiti. Da li joj smrde stopala?
Hvala unaprijed ako stigneš odgovoriti.
Mislim da sam platio 80 eura sat, nije sigurno preko 100. Zvao sam je taj dan, tipa 15 - 16. Prvi put kad sam ju zvao broj je bio neaktivan, ali drugi put nakon tipa 3 tjedan se odmah javila. Stopala su joj stvarno čista i uredna, znači koža, lak i nokti.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh