Dominacija

Očito sam onda blokiran, ali zašto stvarno neznam jer nismo bili u nikakvom kontaktu, nisam joj pisao poruke, obratio joj se nikada..
 
Zna to biti tako, ja isto nekad iz neke druge države uopće nikad stupio u kontakt ili grupu i lega pošalje link i ne može se otvoriti, ne mora nužno biti da si blokiran ali je čudno malo...
 
Jel ima koja da voli biti submisivna u sexu?
Tražio sam po raznim portalima, ali ništa nisam našao?
 
Jel ima koja da voli biti submisivna u sexu?
Tražio sam po raznim portalima, ali ništa nisam našao?
teško ćeš to naći ovako za lovu... možda se može po Fetu naći nešto, ima subica koliko sam vidio ali upitno koliko se one žele uživo družiti, treba se upoznati, steći povjerenje i tak... ili eventualno u neku grupu se ubaciti, ali to nije svakome dostupno zbog pvt života...
 
Dali ima tko kakav kontakt broj ili mail od Mistress Icy ili ti Miss Ivy? Imala je profil na fetlifu
Domine iz Zagreba koja je jedno vrijeme imala ovdije profil...
Bili smo u kontaktu god dana, ali nažalost izgleda da joj je mail ponovo blokiran i provaljen, a mi smo komunicirali jedino preko maila... imala je sa time i prije problema.
Pa bi vas zamolio ako ima tko bilo koji drugi neki kontak da mi se obrati u inbox
Bio bi mu zahvalan🙏! Hvala unaprijed
 
Dali ima tko kakav kontakt broj ili mail od Mistress Icy ili ti Miss Ivy? Imala je profil na fetlifu
Domine iz Zagreba koja je jedno vrijeme imala ovdije profil...
Bili smo u kontaktu god dana, ali nažalost izgleda da joj je mail ponovo blokiran i provaljen, a mi smo komunicirali jedino preko maila... imala je sa time i prije problema.
Pa bi vas zamolio ako ima tko bilo koji drugi neki kontak da mi se obrati u inbox
Bio bi mu zahvalan🙏! Hvala unaprijed
Meni se čini da je Miss Icy ugasila Fet. Meni se zadnje javila s adrese morethanpleasure2@gmail.com, ali nismo se uspjeli dogovorit, a to je bilo prije godinu dana...
 
1stra ti je ok pogotovo ako ne tražiš nesto jako hardcore...po meni nema taj sadistički vibe, više je kao mommy. Sviđaju joj se piss i strap igre. Iako vjerojatno da joj kažeš kako želiš da te izbičuje do krvi, prilično sam siguran da bi ti ispunila želju :)
 
1stra ti je ok pogotovo ako ne tražiš nesto jako hardcore...po meni nema taj sadistički vibe, više je kao mommy. Sviđaju joj se piss i strap igre. Iako vjerojatno da joj kažeš kako želiš da te izbičuje do krvi, prilično sam siguran da bi ti ispunila želju :)
Kakva je u fetishima ( foot, latex )?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh