Cure u regiji za Cyber

Ekipa , dogodilo se veliko uskrsnuće...Aria se vratila bolja nego ikada...za sve koji su imali čast uzivati u njenom performansu na kameri ne treba puno pricati, za one koji nisu, probajte i stvarno vam nece biti zao. Molim da me ne kontaktirate u inbox, ja sam isto samo jedan od korisnika njene kvalitetne usluge. Tu je link na njen skype pa s njom direkt sve dogovarajte live:.cid.339de2c79d7fb4df...Jesus back , back again...
 
Zna li netko jel se Aria vratila ili je to samo netko sano tako napisao?
Bila je izuzetno ugodna i opuštena priča... tipkali par dana jer joj nisam mogao uplatiti preko paypala jer joj je navodno blokan. Uplatio joj preko paysafe carda 10€ da vidim da li je ozbiljna, no izgleda da je ipak samo navlakuša.

Nakon uplate sam tražio da mi pošalje par fotki, dobio dvije fotke iz fotosešna koje već ima na profilu, 0% golotinje.

Prvo kaže da ne može jer ima one dane u mjesecu, sinoć kaže da je bila na house partyu, a danas joj sprovod djedu...

Tako da ukoliko se mene pita - izbjegavati!

Da li ima još koja uz Black Devilicu? Ona je perfekcija, no volio bi neku mlađu od 18-22...
 

Bila je izuzetno ugodna i opuštena priča... tipkali par dana jer joj nisam mogao uplatiti preko paypala jer joj je navodno blokan. Uplatio joj preko paysafe carda 10€ da vidim da li je ozbiljna, no izgleda da je ipak samo navlakuša.

Nakon uplate sam tražio da mi pošalje par fotki, dobio dvije fotke iz fotosešna koje već ima na profilu, 0% golotinje.

Prvo kaže da ne može jer ima one dane u mjesecu, sinoć kaže da je bila na house partyu, a danas joj sprovod djedu...

Tako da ukoliko se mene pita - izbjegavati!

Da li ima još koja uz Black Devilicu? Ona je perfekcija, no volio bi neku mlađu od 18-22...
Iskreno s Ariom nisam nikada imao takvih neugodnosti. Jedino ako je netko drugi iza njenog imena?? Nazalost ovdje sam se nagledao svega a najvise prevara.
 
a eto... uglavnom evo "cjenik" koji sam dobio :

"Kamera
5 min 10e
10 min 18e
20 min 30e
+5e za odjeću, veš, štikle po želji
Videi i slike po dogovoru.
Ne pokazujem lice iznad usta, koristim dildo i prstiće, govorim s tobom. Uplata je preko Aircash aplikacije ili Paysafe bonom. 😊"

Kad sam je pitao zašto ne može Paypal, odgovor je bio :

"Nakon par mjeseci su skontali da je previše uplata i izmijenjeno ime"

Evo po večerašnjoj priči kaže da joj je djed umro ima 2 tjedna, a danas je u bedu zbog sprovoda, a sinoć house party na max... pa da mi je vidjet osobu koja može ovako lagat xD

Uglavnom po pisanju bi rekao da se radi o osobi iz Splita
 
a eto... uglavnom evo "cjenik" koji sam dobio :

"Kamera
5 min 10e
10 min 18e
20 min 30e
+5e za odjeću, veš, štikle po želji
Videi i slike po dogovoru.
Ne pokazujem lice iznad usta, koristim dildo i prstiće, govorim s tobom. Uplata je preko Aircash aplikacije ili Paysafe bonom. 😊"

Kad sam je pitao zašto ne može Paypal, odgovor je bio :

"Nakon par mjeseci su skontali da je previše uplata i izmijenjeno ime"

Evo po večerašnjoj priči kaže da joj je djed umro ima 2 tjedna, a danas je u bedu zbog sprovoda, a sinoć house party na max... pa da mi je vidjet osobu koja može ovako lagat xD

Uglavnom po pisanju bi rekao da se radi o osobi iz Splita
Za PayPal je istina, još prije nek je postala neaktivna je ostala bez računa i love koje je imala gore u tom trenutku. Guglaj malo, mnogi ljudi su ostali bez računa i love. Kak je trenutna situacija kod nje sa ozbiljnoscu u poslu, to ćemo vidjeti. Inače nikad nije bila za zajebat
 
Evo da ispravim netočne navode jer je bilo došlo do nesporazuma, ovo je ipak prava Aria! Možete je dobiti na gore navedenom Skypeu, evo da ponovim: live:.cid.339de2c79d7fb4df
 
Stvarno je ona i nije nikakva navlakuša odradi cam brutalno pogotovo sa starijim mušterijama,samo jbg ako cura ima problema svatko se od nas se s njima nosi drugačije,tko smo mi da sudimo tome
 
Pozdrav ekipa. Kakva je sad situacija sa cyberom ima li netko odncura normalan da ne gleda sekunde vec da se normalno mozes opustit a opet da valja. Hvala vam
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh